Естафету до Дня Перемоги виграли студенти «України»

Щорічну естафету присвячену Дню перемоги вчергове в категорії «вищі навчальні заклади» виграли студенти університету «Україна».

Естафета на призи газети «Волинь-нова» присвячена Дню перемоги відбулася у 52 раз. Цього року вона проходила від Центрального входу Меморіалу вічної слави, по проспекту Перемоги, вулиці Винниченка, Богдана Хмельницького, Сенаторки Левчанівської, Паркової, проспекту Волі, вулиці Шопена і до стартової точки. Загальна протяжність більше п’яти кілометрів.
Цьогоріч змагалося 39 команд. Дистанція була розбита на 12 етапів. В кожній з команд було дванадцятеро учасників.
Першою дистанцію подолала за 10 хвилин 52 секунди команда університету розвитку людини «Україна». Минулого року вони також стали переможцями, пробігши естафету за 11 хвилин 20 секунд.
Другими стали спортсмени Волинського національного університету, третіми – ЛНТУ.
Серед шкіл перемогу отримала гімназія №14, друге місце посіла 25 школа, а третє – ЗОШ №23. В категорії спеціальних навчальних закладів перше та друге місце розділили Волинський обласний військовий ліцей та Правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою відповідно. Серед коледжів кращим став Педагогічний коледж. Друге місце посів Коледж технологій та бізнесу, а третє – Коледж харчових технологій.
Кращим серед підприємств естафету пробігли працівники ВАТ «Електротермометрія», а на другому місці став Міський центр туризму і краєзнавства.
Старт давав спортсменам луцький міський голова Микола Романюк, а от подарунки вже вручав його перший заступник Святослав Кравчук разом з секретарем ради Григорієм Пустовітом та в.о. редактор газети «Волинь-Нова» Олександром Згоранцем.