Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Ноцька

Стильний Луцьк. Портрет дня: Тетяна Ноцька
Тетяна Ноцька, студентка

Рубрика «Стильний Луцьк» повернулась із відпочинку на простори Волиньpost. Сьогодні хочемо вас познайомити зі студенткою Тетяною, яка навчається на державного управлінця у Львові.

Дівчина має захоплення – латино-американські танці. Також вона любить подорожувати та намагається слідкувати за модою.

Каже: модно – це коли зручно, гарно та яскраво водночас. Саме тому Таню часто можна побачити в яскравому одязі та яскравих прикрасах.

«Найчастіше ношу одяг в класичному стилі: сукні, піджаки. І вважаю, що бренди брендами, а жінка стильна і красива, коли закохана. Адже тоді від неї віє щастям і хочеться гарно одягатись», - ділиться наша героїня.

Свій гардероб Таня поповнює або у Львові, де навчається, або за кордоном. На запитання чому одягнена саме так дівчина каже, що переживає за Україну, тому у підтримку одягнулась у жовте та блакитне. І тут головне не бренд, а гарний настрій – стверджує вона.

На фото Таня одягнена у сукню, туфлі. Образ доповнила кольє, годинником та перстнями.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 85
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Фотошоп рулит!
Відповісти
Обрежніше з Photoshop треба:)
Відповісти
щось так надто багато неякісного фотошопу на обличчі!!!!
Відповісти
жахівочка
Відповісти
Де вона, ця Тетяна? Кілограм фарби і голе плече! Все штучне до "нє могу". А якби над коритом змити це все, що залишилося б сухому залишку з цієї тимчасово львівської пані?
Відповісти
Моцна панянка.
Відповісти
Героїня чудова, ярка, приємна дівчина))) Але навіщо так знущатись з фото... вони оброблені ЖАХЛИВО!
Відповісти
Жахи. Фотошоп виправив все:)
Відповісти
ЖАХЛИВО!!!
Відповісти
Їй мабуть років 45-50?
Відповісти
явний перебір із ретушшю шкіри обличчя та тіла
Відповісти
Ну якось так..ніяк.
Відповісти
йо-ма-йо
от так зафотошоплено, що й не дивишся в що баришня вдягнута, а думаєш про художника, який так вправно кистями мазюкав...
а ще ця супер штучна посмішка((
гарна тільки остання фотка, яка по суті ні про який стиль не говорить. на аву хіба)


Відповісти
Прикраси зовсім не сумісні!!! Як можна під таке масивне кольє натикати ще купу колечок???
Відповісти
Макіяж - жах! Зараз стали всі мазюкатись, як колись в індійських фільмах, але у брюнеток то ще куди не йшло, а у світлокосих то жах жахливий!
Відповісти
Жах!Мало того, що тона косметики на обличчі, так ще й фото жоплені
Відповісти
який жах і несмак
Відповісти
Татяну Володимерівну я знаю давно хороша і весела людина гарний співрозмовник завжди підтримає і порадить !Дуже радий що її тут побачив гарні фото просто як в житті!
Молодець Танюха !!)))
Відповісти
да да, ВолодимЕрівна, я таки майже вгадав з віком!
народилась 13 грудня 1981 р. с. Томашівка.
33 роки, провінція, питання? відсутні!
Відповісти
дата народження нета місце народження м Луцьк
Відповісти
Тетян Ноцьких аж дві на всю Україну
а ВолодимЕрівна - одна з них, круто?
Відповісти
о круто!
Відповісти
Брови - капець..... невже хтось думає що це гарно
Відповісти
циганський ринок
Відповісти
Зачем брови, если есть фломастер?
Відповісти
файна дівка....
Відповісти
пластикова барбі років так 35
Відповісти
Фотошоп - жах
брови - жах
стилю - 0
Відповісти
Не треба фотошопити, і так гарні фото були б, хоча стиль - звичайний
Відповісти
Не буду оригінальною - фотошоп просто адддскій )))))
Юлю, не вийде з Вас фотографа.
Щодо героїні- несмак, а не стиль.
Відповісти
Фото хороші!, хоч образ і буденний
Відповісти
Фотошопа справді перебор
і чесно сказати думала їй так під 50 років точно вже є
Відповісти
досить актуально! приємна дівчинка, номерок?
Відповісти
симпатична*-)
Відповісти
Танюша відчуваю, що всі коментатори або одна і таж особа, а якщо ні то ти таки дуже гарна і маєш вже стільки суперниць. Якщо коменти позитивні то зрозуміло, що пишуть подруги, сусіди, а то і самі герої, а тебе тролять скоріш за все однокурсниці. Тому - ти дужа гарна дівчина так тримати!!!
Відповісти
Як сказав класик- "вчитися ніколи не пізно". Навіть якщо тобі вже 67 бахнуло... Ну і ще на папугу дещо схожа, я такого на варшавці пальцем через клітку дражнив.
Відповісти
Печально, цим їй не домоможеш
Відповісти
Все це пишуть заздрісні тітоньки, які в свої 33 виглядають як вгодовані свині. Пані на фото зовсім непогана, я б з такою познайомився і з задоволенням поспілкувався.
Відповісти
бачу ти ще той пошановувач мілф)
Відповісти
хто тут говорить про несмак?!!!Дiвчина гарна, позитивна,класна.Всi вищенаведенi коментарi роблять люди, якi просто заздрять або бояться бути яскравими та позитивними
Відповісти
согласен!!! )
Відповісти
Супер!!!!!Дiвчина класна,яскрава,сонячна.Негативнi коментарi дають тi, хто бояться бути помiченими!Танюша, так тримати!!!!
Відповісти
сексі..
Відповісти
Дiваха прикольна,
супер
Відповісти
ДЕВОЧКА ДУЖЕ СЕКСУАЛЬНА І ГАРНА ТАНЮШКА ЗАПРОШУЮ ВАС НА КАВУ!
Відповісти
Дівчина може і гарна в житті, але фото страшнючі. Обробка криворукого ретушера. Не вмієте фотошопити, не робіть з людей посміховисько. За це певно і гроші були заплачені(
Відповісти
От натура забужанська,дай помиями облити.А мені все в ній сподобалось.Жахливий фотошоп до стилю не має ніякого значення.
Відповісти
Який саме це стиль? Якщо в контексті того, що поганий стиль це теж стиль)))
Відповісти
Треба знати і тим паче розуміти куди який макіяж застосовувати. Так малюватися треба на сцену, де глядач далеко, а виглядати треба яскраво. А так на світлинах жлобство і несмак.
Відповісти
треба вже трохи цицьок показувати та
Відповісти
Геть некрасива баба. І по обличчі видно шо тупувата
Відповісти
о Танюха!!! красотка!!!!!!!!
Відповісти
приємно бачити знайомі обличчя)! Не тільки гарна, а ще й розумна!!!
Відповісти
я страшенно заздрю, бо хочу собі такі брови, як дуги, намальовані дитиною чорним фломастером на листку білого паперу - це ж клас просто клас, в поєднанні з блондинистим волоссям це просто вищий смак!
Відповісти
Ага і Ого)) покажи себе! Ноцкая - цьом-цьом!!!
Відповісти
та цьомайся собі з Ноцкою досхочу, хіба хтось проти? "Покажи себе" для мене не актуально, бо я паранджу не ношу і не ховаюсь ,навіть окулярів темних влітку не ношу, бо не люблю їх, так що мене всі бажаючі і навіть небажаючі, куди ж дінуться, бачать щодня. Але ж я заздрю, сказала ж тут чесно, бо хочу такі чудесні чорнючі, як сажа, брови-дужки, то ж так гарно, от буквально "як намальовано" -круто!))) Якось завжди критерієм смаку було вигідно і ненав"язливо підкреслити своє, а зараз мабуть смак вимагає все своє підкреслено замалювати.
Відповісти
:-)смішні коментарі:-)
Відповісти
:-) Тань, ти як завжди чудова!*
Відповісти
Якби так всі ходили без верхньої нижньої білизни. було б легше жити.
Відповісти
В Тані на сторінці VК одна з фото ще від 17 серпня..., так що Юлічка ти і про вдпустку забрехалась...
Не дивно, все як завжди!!!
Відповісти
Обличчя ніби пластмасове як в манекена на вітрині.. жах...
Відповісти
мила, приємна, ніжна і романтична!!! а дурниці пишуть "дівки", що завидують, 100%!!!)
Відповісти
Позитивна дівчина, позитивні фото і приємно, що присутній патріотизм. Шкода людей, які пишуть негативні коменти та прикриваються видуманими прізвиськами. Все як завше "жаба вскочила на груди і душить..." Таню так тримати - ти найкраща!!!
Відповісти
дівчинка?
тут тьотя за трицяху
нежоната причом)
Відповісти
тьотко Мда! та заспокойтеся вже)) а то захлинетеся власним ядом)))
Відповісти
Як на рахунок Бачати..кіця??:-)
Відповісти
Бу-ра-ті-но!!
Відповісти
змінилася ще в кращу сторону!
Відповісти
отримав естетичне задоволення!
Відповісти
тепер помий руки)
Відповісти
бабоньки, начинайте следить за собой, а не сидите и обсер..те здесь анонимно нормальных и симпатичных девчонок!!!
Відповісти
детка! ты просто космос******
Відповісти
Можливо в нiй э гарнi людськi якостi,але макiяж тiльки пiдреслив усi недостатки зовнiшностi!
Відповісти
Все спортив фотожоп мастер))Гарна,вдіта під прапор, весела)Але штучність фото все спортило(((
Відповісти
на вкус и цвет...!!! як на мене-то досить гарно!
Відповісти
"На фото Таня одягнена у сукню, туфлі" - ха-ха. Це автор уточнює, щоб ми не подумали, що Таня в піжамі і тапочках...А щодо стилю - де він, в чому? Якось все надумано.
Відповісти
какой кошмар
Відповісти
лапочка*-)
Відповісти
На фото весела, як і завжди в житті)). Посміхайся всім в лице)-хай скрізь і всюди тобі везе!!!
Відповісти
Це не брови це триндець)) Блондинкам не личать і ніколи не личитимуть чорні брови, це страшенний несмак....щей ця форма жах повний!!!
І стилю в дівчини 0, бачила її в житті і сміялася ще тоді з її жахливого несмаку)
Відповісти
я її теж частенько бачу))) і розумію чому в неї стільки зависниць))!! Вам-впівчуваю! Танюха--респект!!!***
Відповісти
з рівненської з роботи прямо на фотосесію попала)
Відповісти
Дуже позитивна і гарненька дівчинка ! Побільше б таких:-)
Відповісти