Стильний Луцьк. Портрет дня: Юрій Личак

Стильний Луцьк. Портрет дня: Юрій Личак
Юрій Личак, ролер, 29 років

Спорт завжди був у моді. Саме тому сьогодні вашій увазі - спортивний стиль людини, яка просто не уявляє свого життя без роликів.

Нашого героя звати Юрій, йому 29 років, працює у сфері виробництва меблів. Його хобі - ролики, а ще мріє відкрити фабрику з виготовлення та обслуговування взуття.

Хлопець одягається так, щоб було зручно. Свій стиль жартома називає «ролер-стайл».

«У будні ношу зручний одяг, в якому комфортно і знаєш, що у будь-який момент зможеш поїхати кататись на роликах», - розповідає Юрій.

Одяг хлопець часто купує на секонд-хендах, на брендах не зациклюється.

На фото наш герой одягнений у кофту VOI JEANS, футболку OCEAN PACIFIC, шорти та кросівки від NEXT.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух.

"Хороший спортивний образ. Все тримається у кольоровій гамі. Однак фішкою образу є все ж таки ролики. Шорти цікаві своїм принтом хакі асфальтного кольору. Кофта сюди теж підходить. У футболці ж особливого нічого немає. Загалом образ зручний і повністю гармонійний між собою."

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 56
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ремонтiруе мебель а хоче вiдкрить фабрику взуття )))
Хазяiну не стоiть росслабляться... )))

Яка там мода... в майцi, кофтинi i шортах...
Відповісти
відписав експерт моди?
Відповісти
а шо пошутить нельзя?
Відповісти
з такими жартами пряма дорога в передачу Аншлаг
Відповісти
Я тут не виражаюсь і Ви тож не матюкайтеся.
Від ашлагу чую.
Відповісти
аШлаг,да?))) вот ето поворотік.
де матюки,цікаво. наснились чи шо?
Відповісти
о, усьо, то мій! забираю!!! не претендувати!
Відповісти
наївна яка
Відповісти
наївні ЯКІ!
Відповісти
Гарний хлопчик!
Відповісти
А що саме в його наряды стильне?
Відповісти
Ролики!
Відповісти
в мене така фота декілька днів назад була http://vk.com/id56633130?z=photo56633130_341732266%2Fphotos56633130
Відповісти
Стиль - його власний і це добре.
Спортивний - кльово.
На брендах не зациклюється - молодець, головне щоб це не тому що грошей немає. ;)
Відповісти
то в нас пів Луцька таких
Відповісти
Мега позитивний)
Відповісти
Я цього придурка колись ледь не збив на машині... катається вночі посеред дороги, довбень...
Відповісти
Дещиця а тебе хоч трохи культурі спілкуваня вчили.тиж походу той троль на мерседесі .що на Глушець газував.так ти там сам не прав іто на всі 100%
Відповісти
Дещиця мені тебе шкода.дибіл ти.
Відповісти
Він половині Луцька бабло торчить:-)
Відповісти
А тобі яка різниця?за себе думай.за мої борги я буду сам переживати.як з ними розгрібстись.теж мені сама святість
Відповісти
Артишок.а тебе це що сильно непокоїть?чи що?чи ти сама святість вирішив до моїх боргів пів Луцька приписати...не сміши.
Відповісти
О,боже....Юрко...)сміюст і плачу)
Відповісти
О які цікаві діалоги тут! Продовжуйте. Іду по попкорн.
Відповісти
А я за колою)
Відповісти
То ще печива треба. Якогось з кунжутом...
Відповісти
То до такого печива вже і капучіно треба.
Відповісти
29 років, професія ролер? Це серйозне досягнення))
Відповісти
Аха.Та мене мало хвилює твоя думка.тай взагалі...Люди,ви за собою дивіться.ато копирсатися в чужому житі я дивлюсь всі майстри.а в самих лайна хоть відбавляй. P.S.всім хто мене ненавидить!миру вам і побільше говоріть.даже хріновий піар це ваш час який ви тратите на мене.всім Удачі.
Відповісти
Ах ах.я радий за тебе :-D
Відповісти
Біда,ти, а не ролер...працювати не хочеш.в фотодруці тримали,бо шкодували,а строїш з себе прям не знаю кого,ото тільки вмєш,що говорити....а більше досягати нічого і не збираєшся,так і будеш напевно завжди в боргах і на роликах....на жаль!
Відповісти
а стилю взагалі зіроу,ну ролики тільки стильні,їх і залишити на фото
Відповісти
Ахаха...повторюсь мені те що ти балакаєш нє цікаве.+ дивись за собою.і раз на те пішло то ти свої притензій можеш мені в очі сказати.чи слабо?і повторюсь дивись за собою і своїм житям...правіднік херов.чи правидниця.різниці 0...такщо всім хто має щось проти.розслабтесь мене ваша думка не цікавить.
Відповісти
Ta vin olen'
Відповісти
Ахах.а в очі слабо сказати?
Відповісти
хорошенький...
Відповісти
Юра, віддай 15 грн.
Обшивка бусів>фотодрук>дядя піцца>меблі - що я пропустив?
Відповісти
Шановний Юрію, хочу попросити у Вас вибачення за всі негативні коменти на цій святій сторінці, якою Ви тепер не можете похизуватися (попонтуватися) перед корєшами і корєшанками. Тримайтеся, шановний, все буде АЗАЗА...
Відповісти
Сергій,Ахаха,Міхельсон.ваші крики і монологи мені в спину.говорить лише про одне, якийби фіговий я не був.но я попереду... P.S.ви дивіться за собою.а за свої грішки я сам буду відповідати.а то як шавки няваєте.
Відповісти
За одне прошу вибаченя в кожного.кому я приніс такий дискомфорт.відносно боргу.чесно стидно.Вибачте.і дякую за розуміня.
Відповісти
Я думаю в кожного з Вас вистачає чорнухи за спиною тому не варто тут хизуватись. Хлопець молодець займається спортом і Вам би з нього брати приклад. А якщо не знаєте всіх обставин його життя то не варто судити.
Відповісти
Шкода трохи дійсно,не таке вже в нього суперове життя.то він ще молодець,що хоч якось старається жити і не відставати від життя,а цікавптись і всіх і якось викручуватись)але балабол ще той .......дівчата не ведіться,бо хоче знайти з квартирою кралю)
Відповісти
А куди поділась попередня мамочка? Приютила ж якась панянка, певно і вона вже копня і сказала, взувай Юра ролики і крути підалі :) Да Юрєц, ти попереду)
Відповісти
нашо ви поливаєте брудом людину? за 15 грн які він вам винен,то воно стоїть того шоб опускатись до таких каментів?
Відповісти
звичайно не варто, просто тут вірно підмітили, він в боргах як в шовках ;)
Відповісти
шкода,але 15 грн то дуже мілочно.
Відповісти
Хто як живе у 29 років-це його особиста проблема!!!
Це вже таке, якщо людина має змогу, то ок., але це не ознчачає, що не треба працювати!
Фоки позитивні, літні), шкода, що на вулиці така погода, хочеться тепла і мирного неба над нами!
Люди, не будьте такими! Будьте чемнішими та хоч трішки культурнішими, дійсно, починайте з себе!
Відповісти
От читаю все і в шоці.вас що жаба давить . що про вас нічого не пишуть?????А от про сироту хлопчину який не збухався, не став на кримінальну стежку, не наркоман,а намагається бути позитивним та радіти жуттю ,пишуть. Тоді викусіть і зробіть,щось корисне та приємне для суспільства. Юрко молодець. Тримайся хлопче . все в тебе буде файно.
Відповісти
Микола.дякую дуже!але хай квокають.дальше.аби вони були щасливі.
Відповісти
Приєднуюсь до попередніх коментарів. Юра дійсно балакучий,але хороша людина. А те що він хоче знайти кралю з квартирою. Чоловіки,які тут багато " гарних слів" писали - а невже Ви не хочете знайти таку ж кралю з такою ж квартирою??? Спочатку подивіться на себе в дзеркало - і оцініть ваші можливості, а Юрка і з фейсом в порядку і з розмовами. А на рахунок боргів. Вони є у всіх. Радійте, що ви живі і здорові.
Відповісти
Наталія.та все буде гаразд.дякую за приємне слово.надіюсь вони з цим не зіткнуться...бо якщо да то в них дах поїде.і в мами підгузників не вистачить,на їхнє лайно.хай собі говорять.мир їм.
Відповісти
Світ перевернувся? За що 30 річного імбіцила називаєте героєм? За які заслуги? А ще статтю про нього написали! Напишіть про того хто повернувся звідти, або залишився там... Вони герої ...
А про козла на роликах не варто... Війна в країні.
Відповісти
Tuk:насмішило...ти що?чи ти воно?
Відповісти
Дорогі;groza,tuk і всі інші.Якщо я вас напрягаю або дратую,
то Ви завжди можете забитися в
кут і поплакати.
Відповісти
той рідкий випадок,коли негативні коментарі є конструктивними.
хоча рубріка стильний Луцьк не зовсім те місце де треба писати про Юрини недоліки,як людини.
дівчата не розвішуйте вуха на його розмови-Юрко дуже хитрючій.
Відповісти