Українська плавчиня двічі виборола срібло на світовому кубку

Українська плавчиня Дарина Зевіна на етапі Кубка світу в Гонконзі завоювала дві срібні медалі.

Про це повідомляє сайт Федераціїї плавання України.

Сьогодні, 29 вересня, у перший день третього етапу Кубку світу з плавання, який розпочався у Гонконзі, українська спортсменка Дарина Зевіна завоювала одразу дві срібні медалі.

Перше срібло українка виборола на дистанції 50 метрів на спині. Цю відстань вона подолала за 27 секунд.

Кращою за Зевіну була лише плавчиня з Угорщини Катінка Хоссу, яка проплила 50 метрів за 26.24 секунди. Бронза дісталася китаянці Стефані Ау з часом 27.33 секунди.

Друге срібло українка виборола на своїй основній дистанції - 200 метрів на спині. Її результат - 2:06.39.

Першою на цій дистанції знову фінішувала угорка Хоссу (2:03.01), третьою – її співвітчизниця Евелін Верасто (2:08.33).