Стильний Луцьк. Портрет дня: Руслан Бандура

Стильний Луцьк. Портрет дня: Руслан Бандура
Руслан Бандура, 25 років, діджей

Вашій увазі - стильний образ від луцького діджея. Цього хлопця звати Руслан. Каже, робота для нього - це водночас хобі і улюблена справа.

«Діджей повинен бути охайним, гарним і веселим», - вважає хлопець.

«Мій вигляд на роботі й у звичайний день практично не відрізняються. Одягаюсь так, щоб мені було комфортно – мабуть, це і є головною умовою стилю. Також люблю яскраві речі, щоб виділятись», - розповідає Руслан.

За модою діджей намагається слідкувати. Однак вважає, що бренди - не головне. Набагато важливіше, щоб одяг був зручним і поєднувався між собою. З аксесуарів подобаються оригінальні браслети.

На фото діджей одягнений у футболку, сорочку, джинси, взутий був у топ-сайдери. Образ доповнюють окуляри, браслети, годинник та підвіска.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ стильний. Дуже гарна принтова футболка з декоративними металевими вставками у вигляді зірок. Картата сорочка підходить до образу.

Джинси потерті і потріпані, що зараз у моді. До цього образу їх можна підгорнути, тоді вигляд буде більш стильнішим. Взуття теж по стилю і по кольору вдало поєднується.

Головними ж акцентами в образі є аксесуари – дуже гарні браслети.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
стильний-рвані джинси рубаха в клітинку.
Відповісти
фотки рулять(((
Відповісти
заводи стоять, зате в країні - діджеї, мілять
Відповісти
терпіти не можу з такими зачісками....
Відповісти
Та він затянутий до ужаса, знаю цього "діджея". Молоде покоління діджеїв - це жах.
Відповісти
сам ти затянутий,людина знає свій толк у роботі, доречі до такого занятутого як ти проясню,він вже давно не "Молоде покоління діджеїв"
Відповісти
мордашка нічо, тільки його по людські вдіти і зробити гарну зачіску і був би красава.
Відповісти
Та ну перестаньте.Дуже милий хлопець і образ яскравий.Все добре.
Відповісти
Бляха-муха, народ. Ну, як тій Дідух не соромно? В описі, навіть ословом не обмовлено, шо чувак взутий в мешти для яхт, що їх не носять з шкарпетками.
Клітчаста сорочка, рок-стайл і яхт-шузи - дуже "стильний" образ... бльо
Відповісти
Герой сподобався, все ок крім браслетів і підвіски (але це напевно його стиль). І зачіска класна. От тільки дуже не подобається те, що герої рубрики ще досі показують літні образи. Якось застаріло виходить. Ви влітку людей сфотографованих зимою в шубах будете показувати?
Відповісти
В армії служив?
Відповісти
це має важливе значення?
Відповісти
Окуляри - зачьот
Відповісти
Руслан ти красавчик!!!)*
Відповісти
А мені він дуже сподобався.Образ повністю гармонійний.А для тих хто живе на хуторі скажу по секрету,що зачіска дуже популярна в наш складний час.Шкода ТАНЮ-не побачила яйця!Треба звикати до того,що мрії не завжди збуваються.
Відповісти
а при чому складний час до зачісок???????
Відповісти
а яхт-шузи то шо внатурі тіко по яхтам соватись?чи то алегорія така?
Відповісти
Та ну нороде які ви жахливі,ви готові зжерти друг друга,аби відризнитися! Дивилися б краще на себе та й коменети при собі тримали як вам не соромно. До Європи хочете - та куди з таким народом та йти .....
Відповісти
Я ледве не опісявся, коли це читав.Блін, подумав, як напевне ржуть вчителі молодших класів, коли зошити перевіряють. Ги- ги- ги. Да, і відповім на твоє (риторичне?) запитання "куди йти", то ти для початку на 8:30 сходи в школу.І не забудь про 'ПЕРЕВЗУВНЕ'!
Відповісти
Вражений, що тут можна зустріти таке адекватне сприйняття реалій серед суцільного дурдому. Нормальні люди сьогодні мають гуртуватись. Буду радий знайомству на [email protected].
Відповісти
Яе страхопудало... бачиш і відразу хочеться з ноги в голову дати...
Відповісти
я тебе умоляю!!!нащо таким кончаним бути та свої коменти кідати ви ж мізинця його навіть не варті!!!заздресники- себе б показали краще!

P.S. Русланчік - красвчик і все в нього при собі.ІДЕОТИ
Відповісти
О Поклоніца мочить!
Відповісти
Паклоніца ти просто +100000
і якк, таких людей світ носить!
та просто не кажи
блін смішнооооооооооооооооооооооо
Відповісти
Руслан гарний і стильний хлопець.А дописувачам потрібно вчитись граматики і етики.
Відповісти
Поклоніца, за граматику 2, сідай. А ще краще став, сука, лайкі та не вимазуй клавіатуру.
Відповісти