Стильний Луцьк. Портрет дня: Віра Шевчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Віра Шевчук
Віра Шевчук, редактор на телебаченні, 27 років

Сьогоднішня героїня працює на телебаченні редактором художніх програм. Також любить проводити вільний час із дочкою, читати книги, ходити на екскурсії, та загалом "культурно збагачуватися".

Щодо одягу, то Віра надає перевагу більш жіночним образам.

«Одягаюсь у більш жіночний стиль, але з певними неформальними елементами. Звісно, намагаюсь слідкувати за модою, підбираючи одяг під себе. Вважаю, що журналістка повинна мати свій стиль, який відображає її внутрішній стан», - розповідає героїня.

Речі Віра купує у різних магазинах, обираючи для себе пастельні відтінки, також полюбляє чорний колір.

На фото жінка одягнена у спідницю, яка, до слова, є її улюбленою, кофту, жакет, туфлі. Образ доповнюють сумка та окуляри від OODJI, підвіска «Ряба Вош».



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

В образі поєднаний спортивний стиль із більш жіночним. Джинсова куртка у спортивному творчому стилі, кофтинка та аксесуари теж творчі – гарно поєднуються між собою.

Але спідницю краще було б підібрати довшу – до колін, для елегантного вигляду. Взуття зручне, однак сказати, що зараз воно модне і стильне, не можна. Сумка креативна, стильна та підходить до нижньої частини.

Назвати це стильно не можна – радше це творчо.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Значно програє попереднім дівчатам.
Відповісти
Про спідничку ви погарячкували, цілком нормальна довжина :-)
Відповісти
Кажуть, шо ведучі новин інколи сидять в ефірі у піджаку, сорочці і трусах. Така собі ватерлінія у них... Резюмую: якщо вести новини то все норм. (Тільки не ТСН- особливе, бо там ведучі- прямоходячі. Підходящі канали- ут1, аверс, волинськеТБ, або будь- яке інше найгірше в світі ТБ. прим.авт.)
Відповісти
Красива дівчинка. Приємна і добра. Приємні і мягкі риси обличчя. Журналісти усі красиві і розумні. Це - передовий загін суспільства. А попереднім дівчатам "програє" лише тому, що не начіпляла на себе купу строкатого ганчіря, бо має смак.
Відповісти
Випадково натрапила на цю статтю...Дивний коментар дизайнера про туфлі..Це ж шикарне взуття! є один нюанс, що у Луцьку такі туфлі не розуміють,у нас інша мода...А ті хто справді слідкує за справжньою модою в Італії, Парижі, той знає, що це класика і елегантність....Сказати, що вони не модні і не стильні - якось звучить просто не на смак дизайнерки....Є речі класичні - і вони завжди в моді, вони просто не піддаються аналізу...З іншої сторони наскільки вони личать до даного образу,оце інша справа...Як на мене учасниця має ніжний образ, тому їй потрібно бути більш яскравішою, але використовувати свіжі весняні кольори, які підкреслили її жіночість та легкість..і виразніший, але легкий макіяж,щоб підкреслити гарні очі..
Відповісти
Віро, не впізнаю вас в гримі)))
Відповісти
Туфлі якраз з того ж періоду, що і у дизайнерки в статті про неї ж чарівну.
Що-що Ви кажете - класика і елегантність??? Так, вони дійсно схожі на класичні, але класичні вони на те і класичні, що завжди у моді. А це відгуки модної хвилі, яка була актуальною кілька десятків років назад.
Туфлі однозначно ЖАХЛИВІ!!! Все інше ще могло б бути, як для даної рубрики, це вже звичне явище - які-небудь герої, які-небудь фото, який-небуть стиль, чи то скоріше його відсутність
Відповісти
http://trendy.wmj.ru/moda/2013/06/09/modnyy-trend-lodochki-na-nizkom-kabluke.html. Погоджуюсь. Класика не обговорюється
Відповісти
Ну по-перше, стаття за даним посиланням минулорічна - 06.09.2013.
По-друге, абсолютно далекі туфлі від туфель героїні. Якщо вже так наполягаєте, що це класика, так класика в поєднанні з цим вбранням просто жахлива! І все-таки в героїні туфлі застарілого зразка, погляньте правді у вічі і не сперечайтесь.
І ще одне - так помітно коли самі ж герої Стильного Луцька пишуть коментарі, щоб виправдатись або захиститись.
Відповісти
Ряба вош і сіра миш
Відповісти
критикувати і обси...ати інших кожен вміє, особливо ті, в кого тільки миші і воші на умі
Відповісти
на мою думку жахливо
Відповісти
Не використовує у зовнішності свій інтелектуальний потенціал.
Відповісти
на мою думку тут взагалі не пахне стилем,а на зачіску без сліз не глянеш.можна було додати об єму пінкою.
Відповісти
віра ти супер!!!!! верх елегантності !!! тві
Відповісти
І шо тут стильного ???
Відповісти
А виглядає на всі 40 років... уставша дєвочка...
Відповісти
трохи не тойво
Відповісти
Колгосп
Відповісти
Гарна, ніжна дівчина. Тільки сум в очах проглядається. І зовсім не потрібно бути красунею, чи одягатися в супер модні та супер дорогі шмотки щоб подобатися чи не подобатися комусь чи працювати на тб. Харизма все що потрібно мати, щоб тебе помітили та захоплювались тобою.
Відповісти
Той стиль, який представила героїня - повністтю витриманий.
Відповісти
"В образі поєднаний спортивний стиль із більш жіночним"

Наштовхує на баянистий анекдот:
Я недавно на весіллі була, так там в молодої туфлю вкрали. А вона сидить і плаче: "Отово сиджу тут як дура, в спортівних штанах, і без туфлі".
Відповісти
Дякую за коментарі! Моїх коментарів крім цього, до речі, не було!)
Відповісти
викинь всі свої тряпки!!!!
Відповісти
І туфлі в першу чергу!!!
Відповісти
Не берусь судити про одяг і "аксесуари", бо в кожному разі це другорядне, а от високе чоло і сумна замріяність в очах говорять про творчий характер натури, її креативність, потяг до творчості,намагання втекти від сірої повсякленності, прагнення чистоти і високих покликань. В таку дійсно можна закохатися.
Відповісти
не можна!!!
Відповісти
А навіщо ж тк категорично?
Відповісти
тим, хто підписується ніком 777 - тим паче не можна!!!))
Відповісти
Даремно Ви так. Це щасливий нік.
Відповісти
Туфлі і сумка жахливі. Якби ми жили у 98-му, то вони згодилися б. Бо саме у ці роки бути в тренді. Думаю, що журналістам уже не вистачає героїв для рубрики, тому хапаються за будь-кого.
Відповісти