вхід реєстрація

На переході «мажор» на Lexus збив дитину. ФОТО

На переході «мажор» на Lexus  збив дитину. ФОТО
У Луцьку на вулиці Львівській поблизу кафе «Вояж» сталася дорожньо-транспортна пригода. На переході чоловік на Lexus LX570 збив 9-річного хлопчика.

Аварія трапилася близько 16 години.

У коментарі ВолиньPost’у один із очевидців, місцевий мешканець Андрій Виговський розповідає, як трапилася аварія.

«Їхало дві маршрутки. Вони зупинилися, пропустили, а цей між маршрутками проскочив і збив. Дитина, як м’яч відлетіла».

Інші свідки ДТП стверджують, що водій автомобіля «летів на скаженій швидкості».

Сам водій, за словами очевидців, каже, що їхав всього лише 60 км/год та гальмував, коли побачив на «зебрі» людей.

Щодо постраждалого хлопчика, то стан дитини наразі невідомий. Швидка допомога направила його до луцької міської клінічної лікарні №2.

Правоохоронці від коментарів відмовилися.

Теги: аварія, ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Автомоблиль київського мажора, який приїхав агітувати. Тому й менти від коментарів утримались. Можна насстригти трохи "шерсті".
Відповісти
а прізвище хлопчика, якого збили, знаєте???
Відповісти
На даний момент продовжуються слідчі дії. З'явилось 2 невідомих чоловіків(не у формі), які допомагають заміряти місце ДТП, і щось підписують. Щодо стану хлопчика, то відсутнє дихання у лівій легені, і присутнє повітря у цій же легені.
Відповісти
Хотів бути свідком, то слідчий записав на якомусь нещасному папірці мої дані та ще декількох свідків, які дійсно це бачили на свої очі. Покинув територію десь о 18.00, можливо це підставні люди приїхали. Є відео, фото - дуже важливий факт - міліція їхала довго (приїхало 3 авто), слідчий приїхав - хлопець дуже молодий, не розбирається ні в чому (спеціально прислали такого щоб толком нічого не зафіксував а тільки вигляд зробив). Так от, є відео де слідчий відмітив гальмівний шлях - за 20 метрів до пішохідного переходу, коли реальний гальмівний шлях - це півметра на самому переході і це все видно! Водій, що збив має дуже хороші зв"язки в Луцьку, так як приїхало ще 2 авто пізніше - Mercedes Benz E Klass номера АС 7707 ВІ чорний, Audi Q7 номер АС 7770 АР чорний. Автомайдан був - приїхав подивився і поїхав, але хлопчина казав що буде свідком при алкогольній експертизі, але автомайданівець поїхав десь, а водій що збив дитинку ще був на місці. Самооборона також була - приїхала потерлася, подивилася і поїхала. Висновок наступний із моєї сторони: нехай дитинка буде здорова, а винуватцю Бог суддя, бо нам простим з "непролюстрованими" дуже важко!
Відповісти
http://volynrada.gov.ua/deputy/shubka-oleksandr-petrovich

кажуть що цей, він чи нє, на фото подібний? а хто за кермом був? мабуть, водій...
Відповісти
Правильно, він, є фото та відео!
Відповісти
Водія не було окремого - сам депутат був за кермом, з боку жінка (мабуть його дружина). Більше нікого не було.
Відповісти
Какая отвратительная рожа!
Відповісти
ас7770 ауді q7 цього літа зробила аварію на львівській біля автотуриста, власник авто часто іздить в стані алкогольного спяніння
Відповісти
Я б хотіла побачити це відео
Відповісти
З якою метою, відео потрібно лише для слідчих дій, а так показувати його один одному - толку!?
Відповісти
так це мажорік ще й регіонал?!
і стільки збіглося його захищати!
та люстрацію треба було робити на місці всім.
Відповісти
Ні, слідчий нормальний був, та й самооборона та автомайдан були понятими, тому все ок!
Відповісти
нуда а що він скаже що їхав 82 км\год при дозволеній швидкості в 60 км\год. це ще жигулі можуть їхати 60 км\год по місту і за межами. а такі машини на таких ділянках їдуть помісту 85-90 км\год.
Відповісти
Щоб таким мудакам почастіше бетонні стовпи збивалися!!!
Відповісти
Позавчора він мене на зебрі мало не зніс біля "Мальвіни". Теж 60+50 їхав. Номер важко не запам'ятати. Я вже й камінь поклав до кишені, коли наступний раз їхатиме. Але якщо посадять, то хай. Я камінь викину.
Відповісти
підтримую! зате справедливо.
Відповісти
мєнтам забашляв уродд і вже від коментарів вони відмовляються,ну там і так ясно хто винен в аварії певно що хлопчик,якщо судити по номерах лексуса і по регіоні звідки він.
Відповісти
Номер машини АА 2222 РЕ - київська реєстрація. Задолбали ці придурки мажори. Ось кого треба в першу чергу до в'язниці садити а краще на східний фронт відправити. Нехай там ганяє на танку. Швидше за все відкупиться. Скажуть що дитина рухався з швидкістю 60 км на годину.
Відповісти
На палю цю суку насадити!!! Може тоді вчаться їздити.
Відповісти
НА ПАЛЮ! Досить розмов !
Відповісти
ти там був, щоб таке писати?
Відповісти
вин же патриот у вишиваних трусах ходить
Відповісти
А де сховався автомайдан? Видно не під силу бідненьким Київський мажор?
Відповісти
А чи це не шеф-регіонал, який зараз балотується по спискам Тигіпка, кандидата у нардепи Романа Іванюка їхав?
Відповісти
1. Звідки інформація, що це саме Ігор Мазепа, та до чого тут Іванюк взагалі ?
Відповісти
Є ще такий ментовський синочок Бистрицький Богдан. Це мурло також любить п*яним ганяти і людей збивати... покидьок...
Відповісти
Правило "обгін на піхідному переході" написано крові. І взагалі всі правила ПДР написі на крові.
Відповісти
автомайдан тільки на дідусів на москвичах може нападати!!!!!
Відповісти
Це нові номери старого прокурчика Веніславського. Напевно в Києві як осів, так і машинку на к івську реєстрацію з блатними номерами поставив!
Відповісти
Ембіцили - коментарі лають підстави чітко про це стверджувати.
Відповісти
автомайдан заховався там само де й самооборона. це ж вам не поодавців вечорами ганяти, тут можна й нарватись.
Відповісти
цих конюхів треба відстрілювати на місці.може тоді вони будуть боятись. голосуєм за тих хто на сході захищає Україну.Отаке ще й лізе в депутати.Згадаєм небесну сотню.
Відповісти
по-моєму, якщо передня частина авто зупинилася лише за 5 метрів після пішохідного переходу, то вона не могла їхати більше 60 км/год і гальмувати лише півметра
Відповісти
а відомості про те що водій "мажор" звідки взялася? Через те що у нього авто Lexus???????
Відповісти
а відомості про те що водій "мажор" звідки взялася? Через те що у нього авто Lexus???????
Відповісти
Та ні звичайно не мажор... Це автомобіль медсестри, яка 480 років зарплату збирала, та придбала собі цю бричку...
Відповісти
спочатку навчись в марках автомобілів розбиратися !!!
Відповісти
Знайшов в інтернеті особу, яка була за кермом: Шубка О.П., Партія Регіонів, http://volynrada.gov.ua/deputy/shubka-oleksandr-petrovich
Відповісти
сука Єреми
Відповісти
Гена ви якщо не знаєте то краще мовчіть! Шубка давно , вже років 10 , ніякого відношення не має. Сам по собі !
Відповісти
Це нова влада прийла і старі закони принесла, нічого не змінилось, ні з порошенком ,ні з гунчиком всі лишилось як було
Відповісти
і де були політики, де кандидати у нардепи?
Відповісти
А щоб той мажор здох, нема йому прощення, гадині!!!
Відповісти
думаю скоро просто почнуть по одному таких виловлювати і карати без законну - звісно ж без владдя але як з ними по іншому!
Відповісти
ВИ ВСІ НАСИЛЬНИКІ .насильство ,заздрість завжди були і будуть у цій країні .мажор не мажор це пишуть ті які самі не знають що робити в цьому світі .І як тут інші люди заробляють .Мені вас жалко.НА ПАЛЮ ВАС ВСІХ А НЕ МАЖОРА .Заздрісні зброд.
Відповісти
Такий це все брєд.Мене шокують ці всі коментарі.Я справді очевидець.І я справді знаю цих людей.Ці люди - совісні та хороші люди.Звісно дитину жаль,але від цього ніхто не застрахований.Дитина вибігла і там важко було зупинитись.і взагалі чому дев*ятирічні діти самі розгулюють по дорозі?
В Олександра Петровича в самого чотири сина і також є десятирічний.Людина не навмисне це ж зробила.Зрозумійте це!І хватить судити.Від того,що ви пишете цю дурість нічого не зміниться.
Відповісти
Ти така сама тварюка як і той мажор, вам усім плювати на людей, але ще й до вас доберуться, не довго лишилось, падлюко!
Відповісти
Бридко читати оці коментарі. Люди до чого ви опусились. Л'єте брудом всіх. Бог всіх розсудить хто прав, хто ні. Ніхто не скриється від кари божої. Вона буде найстрашніша. Але перш ніж лити цей бруд, подумайте про ваш гріх, який ви вже взяли на себе. Я не знаю ситуації, але дивлячись на фото не розумію, як можна їхати на "скаженій швидкості" і зупинитись за метр від пішоходного переходу. Щось не логічно.
Відповісти
А прізвище хлопчика знаєте???
Відповісти