Стильний Луцьк. Портрет дня: Алла Мацьоха

Стильний Луцьк. Портрет дня: Алла Мацьоха
Алла Мацьоха, 21 рік, веб-дизайнер

Дівчина - студентка, працює веб-дизайнером, а ще малює. Каже, жінка насамперед повинна бути впевненою в собі і доглянутою.

Дівчина вважає себе стильною. І завжди звертає увагу на перехожих, мовляв, гарний стильний одяг видно одразу.

«В ідеалі мені подобається стиль глем-рок. Але його не завжди можна застосувати. Адже кожен одяг має відповідати призначенню. Наприклад, в офісі ми ходимо в діловому образі, а на вихідні можна якось покреативити більше», - розповідає Алла.

Серед улюбленого одягу веб-дизайнерки - 3 сукні. Однак її гардероб часто поповнюється, адже дівчина жартома називає себе «трохи шопоголіком».

На фото Алла одягнена у сорочку HOUSE, спідницю TOP SECRET, туфлі. Образ урізноманітнює кольє від TOP SECRET, перстень, браслет та сумка.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Героїня підібрала стильний образ. Сміливе контрастне поєднання синього джинсу і червоної спідниці.

Стильно заправлена сорочка у спідницю, що підкреслена тоненьким поясом. Також гарна і модна сумка з крокодилячої шкіри, в тон якої підібрані туфлі. Аксесуари хоч не із одного комплекту, все ж добре поєднуються між собою.

Загалом же образ стильний, зауважень немає.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви з глузду з'їхали? що тут стильного? Стиль для цієї пані - це абонемент в спортзал. Спідниця підкреслює основні маси тіла - сорочка могла б трохи збалансувати, аж ні, тільки додає об'єму. Зелені гламурні "копита" явно не гармонують з джинсовою сорочкою.

Стиліста на мило!
Відповісти
Критиковать людей по их физическим данным - удел слабых!
Відповісти
А ходити жирним і думати що я принцеса це нормально ?!!
Відповісти
БагІня!!!!!!
Відповісти
Смачненька пишечка...
Відповісти
...а руки загребущi... )))
Відповісти
Гарна дівчина- торбинка))) молодець, не комплексує! Одягає те, що подобається! Але у 21 рік можна виглядати і молодше!
Відповісти
Героїня сподобалась, якщо порівнювати з іншими героями рубрики то навіть дуже стильно, але потрібно худнути...
Відповісти
Тре поправлятись. Дiвчина не така вже й повна.
Відповісти
мені незрозумілий дизайнер. що це за роботокоментар?! стильне це, стильне те. чому ви не напишете що в цьому образі хоч і віддалене але є посилання на глем-рок? чому не зазначите що ремінь не тому що сорочка заправлена, а тому що так дівчина з пишними формами підкреслює талію? все сухо і скупо!! доречі здається мені що сумка і взуття одного кольору тепер не в тренді, чи не так?
Відповісти
Не треба худнути ні у якому разі, хай знимає усе з себе і просто ходить туди - сюди, туди - сюди ....
Відповісти
не слаба така, мацьоха!
Відповісти
Жах! Які ви злі, обговорюйте стиль,а не фігуру дівчини! Сміятися над тим, чим когось наділила природа - це як мінімум безглуздо і не правильно. Так, вона може сісти на дієту, але якщо ж їй так комфортно, то чому вам очі мозолить? Людям взагалі не вгодиш - худа, то значить анорексія, трішки зайвих кілограмів - все, жирний слон. Схаменіться!
Відповісти
Мммда... якщо вона погодилась на таку фотосесію,значить задоволена собою і своїм тілом,впевнена в собі.. а це головне! Людина повинна завжди залишатись собою. Моя вага 53 кг при рості 168.. здавалось би при параметрах 90/60/90 я маю бути ідеальною,але дуже часто чую слова,що лишніх 10 кг мені б не завадили.. так що в кожного свій смак... )) а дівчина молодець,що не закомплексована. Та й вдягнута яскраво..
Відповісти
не жирна, а пампушечка :)
Досить таки мила і гарна!
Худнути не варто, якщо вона себе любить такою.
Відповісти
Стильно, модно та яскраво!
Супер!
Відповісти
Стильно та яскраво!
Один з найкращих образів в рубриці!
Молодець!
Відповісти
Чудовий образ один з найкращих!
гарненька)
Відповісти
Хотів би побачити в реальності всіх тих ідеальних людей,які коментували про зайву вагу цієї дівчини.
Відповісти
ну, про жирного слона, це ти сказало.
Відповісти
Все вірно! Вона не винна у тому, що її так обділила природа фізичними даними,а вона до того усього ще й ложкою щедро нагорнула собі зайвих кілограмів. Важливо те, що вона себе комфортно почуває у таких формах! Але мова йде про стиль! Де він? Як на мене - це "Проня Прокоповна Сєрькова собствєнною персоною!" Недоречний одяг, який ніяк не може бути поєднаним між собою, що так провокативно виявляє вади фігури та вульгарний макіяж перетворює юну особу на якесь непорозуміння. Вона радше схожа на буфетницю з привокзального кафе, ніж на дизайнера!Поглянувши на її вигляд, навряд чи захотілося б скористатися її дизайнерськими послугами. Дівчина швидше могла б стати прикладом того, як не потрібно робити, тому її слід направити до хорошого стиліста та візажиста. Бажаю їй успіхів!
Відповісти
чому обовязково ложкою??? ви не думали в скількох людей зараз хвороби, хтось приймає гормональні препарати, то що, може будемо жити по девізу "Краще смерть ніж поправитись"???
Відповісти
В будь-якій фігурі є форми які можна підкреслити, й ті, які варто сховати. І даний випадок не вийняток. Вважаю що не всі свої плюси дівчина вірно підкреслила. Щодо макіяжу то він неправильний потрібно було обрати чи очі видяліти чи вуста. Як на мене вуста гарної форми тому їх можна і світліми кольорами прикрашати.
Відповісти
Повністю погоджуюсь з Бубубу. Стильний в цій дівчині тільки її молодий вік, а в іншому непочатий край роботи над собою. А ведучій рубрики порада: хватить філонити, не можеш дати обєктивну оцінку образу то запроси спеціалістів. Повна халтура.
Відповісти
"Серед улюбленого одягу веб-дизайнерки - 3 сукні. Однак її гардероб часто поповнюється, адже дівчина жартома називає себе «трохи шопоголіком"., воно і видно...
Відповісти
Стиль дівчини мені сподобався,немає претензій.А от зайві кілограми треба прибирати,бо виглядом тягне на 35 років.Без образ.Мені теж декілька місяців тому зробили жорстоке зауваження і я схудла на 10 кг і дуже задоволена своїм виглядом.Чарівний пендель допоміг.
Відповісти
Наскільки я розумію, в даній рубриці обговорюється якраз стиль одягу, а не огляд тілоскладення людини... Тому кажу, що стиліст з Вас ніякий..! ))
Відповісти
А я впевнена що тілоскладення істиль одягу повинні бути в гармоніі між собою.
Відповісти
Тут можуть бути претензії тільки до фотографа. Справжній фотограф завжди бачить що можна показувати в кадрі а що ні. А тут у "фотоспеціаліста" просто не вийшло... недопрацьовано...
Відповісти
Сумка, що співпадає тон в тон зі взуттям, - це знову стильно?
Відповісти
От би зранку прокинутись з такою дизайнеркою під периною)...
Відповісти
шо ви ліпите, який фотограф, які ракурси, який одях що сховає лишню вагу?
не пишіть дурню, називайте речі своїми іменами.
дівка якшо не буде жити біля холодильника, а займеться собою - матиме купу шанувальників і більше впевненості у собі
Відповісти
Жерти їй потрібно на пів відра менше!!!
Відповісти
вдягнута круто,але тілом треба зайнятися. через рік стане ще більша,і буде робитись все більшою.
нема людей,яких природа обділила фізичними даними,
є люди які псують що дала природа.
висновок: до гарного смаку в одязі -пані потрібно передивитись свій раціон та додати спорту в своє життя.
Відповісти
Після цих фоток тра виколоти собі очі
Відповісти
Кльова чювішка ....а худнути чи ні це їй вирішувати, аж ніяк не Вам....
Відповісти
Мішок картоплі
Відповісти
Коли вже нарешті закінчиться мода на ці жахливі макіяжі - грубо розмальовані фейси у всіх, страшно дивитись.
Відповісти
сорі, але мейк-ап стриптизерки танцівниці провінційного бару
Відповісти
Мода на это уже давно закончилась, только к нам не добралась)
Відповісти
Під прикритими іменами легко можна "нагадити".Я більш ніж упевнена що недоречні коментарі тільки дали змогу вам самовпевнитись. А хто з вас піде на таку фотосесію під розтріл ваших коментарів. А ця дівчина симпатична і стильна. Яскрава зовнішність її не дає вам спокою))))))
Відповісти