Журналіста «Волинь-нова» примусили звільнитися. ВІДЕО

Журналіста «Волинь-нова» примусили звільнитися. ВІДЕО
Звільнили редактора відділу журналістських розслідувань газети "Волинь-нова" Василя Нагорного.

Журналіст запевнив, що написати заяву на звільнення його спонукало упереджене ставлення головного редактора Олександра Згоранця, - повідомляє Громадське.Волинь.

На редакційних зборах Нагорному докоряли за те, що він не сидить на робочому місці.

Журналіст свою відсутність у редакції пояснив тим, що в цей час надавав юридичні консультації солдатам 51-ї бригади і їх рідним. А ще збирав матеріали для розслідувань, зокрема, й щодо особливостей мобілізації на Волині.

Натомість, за словами журналіста, головний редактор заявив, що такі розслідування нікому не потрібні і не цікаві.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наклепи на людей зводити, хіба це журналістика? Любешів памятає його сенсаційні розслідування! Брєд собачий!!! Хай тепер далі лиже сраку хомичу
Відповісти
згоранцю пора на іншу роботу.
хоча таких напевно з стільцем треба виносити.
для нагорного: ви класний дядько і робите багато хорошого! щиро вірю, що ця ситуація зробить вас тільки сильнішим.
Відповісти
Харя така ненадійна і зухвала... Цеглину просить. На братка 90-х схожий.
Відповісти
Нагорний у своєму репертуарі: спочатку зробив прогул,а тепер робить із себе борця за справедливість.
Відповісти
там взаимный конфликт. к обеим сторонам есть вопросы.
вывод один: все сошли с ума одновременно.
Відповісти
Нехай для початку змінять табличку на його дверях, а то замість "розслідувань" пише там "рослідувань". Чи то дорого для вас?!
А Згоранця знаю особисто, неприємний тип! І зовсім не підходить йому така посада!!!
Відповісти
Там зібралася шобла-йобла, яка споганила газету до невпізнаності. Незабаром ...ранець усіх повиганяє, а залишить Трофимчук, яка пише, підглядуючи в замкову щілину, і полішку з порепаними пятками Блінову.
Відповісти
Вже давним давно не виписую шароварщину ВОЛИНІ, покійний Сачук перевертається в могилі, а його фото в Згоранця стоїть на робочому столі? А ким замінити Нагорного, може придурковатою Світланою Зозулею?
Відповісти
Василь, не зупиняйтесь.Якщо стали для Згоранця кісткою в горлі - значить Ви на правильному шляху.Хай береже Вас Бог. Ви хороша людина.
Відповісти
Так що він нарозслідував? Киньте посилання.
Відповісти
Нехай Василь Нагорний розкаже як тривалий час працював в господарському суді і чому звільнився!Люстрація серед, так званих журналістів, давно назріла.Потрібно очистити всі гілки влади в тому числі і повикидати в смітники замаскованих негідників під журналістів!
Відповісти
Нагорний - не ангел, типовий волинський "адвокат", в господарському суді ніколи не працював, колись працював в прокуратурі. Але порівняно зі Згоранцем, Куліш, Простапчуком він на порядок вищий.
Відповісти