Стильний Луцьк. Портрет дня: Віталій Ковальський

Стильний Луцьк. Портрет дня: Віталій Ковальський
Віталій Ковальський, виробник м’ясних напівфабрикатів, 23 роки

Сьогодні у нашій рубриці - хлопець, який носить шкіряний одяг, слухає і грає важку музику разом із рок-гуртом, а ще захоплюється живописом. Віталій працює у супермаркеті в м’ясному відділі. Каже, коли вперше прийшов на роботу, багато колег були шоковані його зовнішнім виглядом, згодом звикли.

«Цей стиль був давно, ще з 50-их років. Американські пілоти лишились без роботи, у них були такі куртки, згодом вони пересіли на мотоцикли і стали байкерами. Цей стиль потім перейшов і у музичну індустрію. Вважаю, що це класика рок-культури, і мені в такому одязі зручно. Мені подобається і це головне», - розповідає хлопець.

Люди часто звертають увагу на хлопця. Інколи із негативними відгуками. Однак він на це не зважає, мовляв, вирізняється між сірою масою.

«Одяг купую в інтернеті чи на секонд хендах. Я не бігаю за модою, просто в своєму стилі», - каже наш герой.

На фото Віталій одягнений у шкіряні штани, жилетку, футболку, куртку, чоботи. Образ доповнює капелюх, пояс, окуляри, перстні, підвіска та сережка.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

У героя все підібрано в одному рок-стилі. В образі кожен елемент доповнює один одного – немає нічого зайвого. Акцентом слугує ремінь із пряжкою.

Зауважень не маю, адже герой повністю у «стилі».

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Напевно то стильно в його колі...
Відповісти
я у мами металіст :)
мені подобається, стильний хлопака :)
Відповісти
вау-вау! какой меееен!))
Відповісти
нормальний мужик!
Відповісти
а чи сповідує він сатанізм?... біля церкви таким не місце!
Відповісти
в армію його люструвати!
Відповісти
та вiн й в армii до м`ясця поближе пристроiться
Відповісти
Пацик кльовий- хоча не на мій смак , проте це його фішка. РЕСПЕКТ
Відповісти
Якийсь непотріб... і по пиці відразу видно, що м*ясом торгує... їсть надто багато...
Відповісти
крутий мен)))
Відповісти
На дворі суха погода, а взуття треба чистити.
Відповісти
Парубок трохи косить під Віктора іщука (http://www.volynpost.com/news/29550-stylnyj-luck-portret-dnia-viktor-ischuk) але Іщук дійсно крутий тому що кожна деталь його образу несе тематичний смисл. А цей Віктор таке враження що просто ховається за цим шкіряним образом. на байкера він явно не тягне. взуття хоч би перед фотосессією треба було серветочкою протерти. саме головне це волосся!!!!! Дякувати Богу що чисто вимите, але я б радила звернутись до профессіонального стиліста який підбере реально крутий стайл. ДІДУХ,НЕ ВМІЄТЕ ПИСАТИ-НЕ БЕРІТЬСЯ!!!
Відповісти
Дідух стиліст-полішук
Відповісти
оо забула додати: майка це єдина річ чку можна лишити все інше "сжечь"!!
Відповісти
тепер знаю звідки волосся в фарш падає..
Відповісти
ЖенІх для БагІні!!!
Відповісти
якось для майбутнього батька не бардзо підходе професія "виробник м’ясних напівфабрикатів")))ги-ги
Відповісти
В Луцьку шє є такій клоун як *воран* опублікуйте ж
Відповісти
о-о-о... да...
Відповісти
о да, не думаю що сюди варто закидувати такого як "Ворон" і лякати його виглядом читачів рубрики
Відповісти
я міг бути твоїм клоном бо такий як ти.....
то друга ріка співає
а в цьому випадку підійде інший рядок - мігби бути твоїм клоУном
цирк
не твої окуляри. поміняй зачіску і окуляри
Відповісти
Все класно і продумано до дрібниць таких як пряжка, перстні та ін. Так, образ героя нагадав мені фільм "Призрачный гонщик", захотілось ще побачити фото Віталія на мотоциклі.
Незрозумілим залишився десонанс між заголовком і текстом, виробник чи працює у супермаркеті в м’ясному відділі? Чи то він там працює, але іноді підловлює песиків, робить дома заморожені бендерики та продає їх у відділі з-під поли? ))
Відповісти
Мені він нагадує 'поганого хлопця' з американський бойовиків. Завжди в нього вечір. Завжди він грає в більярд. Бухає безбожно щось темне з гранчака, або прямо з горла (точно не бейліс. Бо його він п'є коли не бухає зовсім). Та інколи ламає стіл якимось громилою, або вампіром (залежить від настрою). Кароч, я за Баффі- алкоголіка!
Відповісти
Уявіть що це ваш майбутній зять,і жити молоді будуть у вас.Шокотерапія.
Відповісти
Відвідую часто маркет де працюює Віталій.Дуже хороша людина.Чесний,завжди охайний, привітний.Якщо комусь не сподобався стиль, то залиште при собі свої коментарі.
Відповісти
і чого до хлопця доїбались) нормальний хлопака, кожному своє) щодо Віктора Іщука (він же Сільвер), то і в його стилі немає нічого аж такого особливого, що можна було б сплагіатити) та ж шкіряна жилетка, футболка, джинси) ну хіба аксесуари ручної роботи. і коментар Анни Дідух мене цілком влаштовує) а от автор статті опечпалив) я не український філолог, а все одно бачу помилки. текст нудний і написаний нашвидкоруч.
Відповісти
Викидайте з голови совок, це раз. Минула ера сірості і одинакових костюмів "волинь", ми не в північній кореї, це два. І третє, перестаньте міряти людей по собі, в кожного свої смаки, погляди, і тд, і це дуже добре що всі ми різні!
щастя і тепла усім "жовчним коментаторам"
Відповісти
повністю відповідає рок-стилю, пряжка ременя-бомба!
Відповісти
нормальний стиль, а саме головне шо він хороша та приємна людина.
Відповісти
Це не рок стиль, а байкер стиль ))) а вірніше їхня суміш.
Відповісти
ну й огидні ж деякі коментарі як от у пивногоклубумайдану, боні, тупого, 123 - тьфу!
Відповісти
я б порекомендувала хлопцю використовувати маски для волосся з ламінуючим ефектом. кукурузне рильце на голові -то не прикольно...
Відповісти
всі люди мавпи, які хочуть, вирізнитися один з поміж іншого.
Відповісти
Байкер як байкер. Всякі є і всякі треба. Навіть у моєму провінційному Луцьку. А наскільки Луцьк провінційний - крути роликом вгору.
Відповісти