Павло Данильчук виграв суд за право бути кандидатом в депутати

Павло Данильчук виграв суд за право бути кандидатом в депутати
Лідер «Правого сектору» Волині виграв суд щодо відновлення його реєстрації кандидатом у Верховну Раду

Павло Данильчук, керівник «Правого сектору» Волині, представник полку особливого призначення «Азов», продовжує боротися за право бути зареєстрованим Центральною виборчою комісією України кандидатом у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України у виборчому окрузі №22 (м. Луцьк).

Користуючись своїм правом бути обраним до Верховної Ради, Павло Данильчук 24 вересня подав реєстраційні документи до Центральної виборчої комісії України. 30 вересня ЦВК оприлюднило постанову № 1331 від 29.09.2014 про відмову в реєстрації мотивуючи тим, що автобіографія Данильчука не відповідає вимогам ст. 55 Закону України “Про вибори народних депутатів України”.

Проте ЦВК своїм рішенням грубо порушила той же закон, забуваючи про частини 3 статті 60 “Помилки і неточності, виявлені в поданих кандидатами на реєстрацію документах, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата в депутати”.

Тому Павло Данильчук 1 жовтня звернувся із відповідною заявою до Київського адміністративного апеляційного суду. 3 жовтня відбулося судове засідання, на якому суддя підтримав обвинувачувану сторону, тобто визнав дії ЦВК правомірними.

6 жовтня Данильчук звернувся до Вищого адміністративного суду, суду першої інстанції, і 7 жовтня, після кількагодинного засідання, суд прийняв рішення про відновлення права Павла Данильчука бути зареєстрованим Центральною виборчою комісією України кандидатом у народні депутати по виборчому округу №22 (міста Луцька).

Павло Данильчук зазначає: «Боротьба триває!».

Нагадаємо, ЦВК відмовила у реєстрації лідерам волинського «Правого сектору».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 44
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
подарок городу. фу, позорище. а как жэ вайна?
Відповісти
Подарок городу будет, если ты отсюда свалишь!
Відповісти
ага, разбежалась. приходи и возьми. зуботычину. вон отсюда.
Відповісти
то воно замість воювати судиться..гірой))))
Відповісти
"гірой"..хах.. це напевно ти..але дома і тільки перед компютером !!!! А завдяки таким як ПАВЛО і тримається та не здається наша держава!!!!!!!
Відповісти
кругом вспіває.Вже навоюва,тепер без нього у ВР не буде "кипіти" робота.От на таких і Земля "тримається".
Відповісти
Ну, цей Павло, нічим не кращий за пана Ігоря Лапіна, який теж "навоювався", і вирішив поборотись за тепленьке місце нардепа.
Відповісти
І Ви ще вірите в його благі наміри? Всі вони однакові. Всі до золотого корита рвуться. Дивитись бридко. Щиро бажаю йому поразки!!!!!
Відповісти
Його виберуть депутатом Ветлівської сільської ради Любешівського району, і то не факт.... Розмріявся))
Відповісти
А ти взагалі хто!!!?!! Спати додому.. Розмріявся!!! Голова для того щоб думати... Але в тебе це швидше додадок до.... !!!!!
Відповісти
кому війна, а Данильчуку пі-ар
Відповісти
Я перепрошую, але "пі-ару" я ніякого небачу. Я попросив би проаналізувати всіх: що зробили Ви під час революції, і як Ви були залучені до захисту НАШОЇ НЕНЬКИ УКРАЇНИ.
Відповісти
павлік знав за що тут на площі губернатора обливав....йде до цілі по трупах......але є надія що в правосєків ...членів цієї шайки не буде достатньої кількості голосів......
Відповісти
павлік знав за що тут на площі губернатора обливав....йде до цілі по трупах......але є надія що в правосєків ...членів цієї шайки не буде достатньої кількості голосів......
Відповісти
Метається ,як білочка в кліточці))) І У ВЕРХОВНУ РАДУ ЗАХОТІВ)) НЕ МОЖЕ ДО КІНЦЯ ДОДВЕСТИ РОЗПОЧАТЕ!!!
Відповісти
В Вашому випадку найпростіше тільки ляпати язиком!!! А Павло зробив дуже багато, просто потрібно сісти і проаналізувати,і якби ви всі приєднались до цих революційних справ, то зроблено було б ще більше. Павло правильно зробив що пішов на ці вибори. Може йому вдасться щось змінити серед цієї корумпованої влади, яка нічого не робить, і ми повинні підтримати його. Слава Україні!!!
Відповісти
шо він зробив, окрім як нарекетував собі квартирку?
Відповісти
А у Вас є підтвердження цій гучній, безглуздій мові???
Відповісти
свідчення людей, які на власні очі бачили правовстановлюючі документи на квартирку за податковою.
свідчення людей, які склались в харошу папку кримінальної справи.
гучно і безглуздо - це до вас, альтернативно обдарованих. а хлопчик недарма в дупутати лізе.
Відповісти
я підтверджую що данильчук бандюган. я якщо в пс були нормальні люди, то них давно вигнали і звинуватили в усіх неписаних гріхах
Відповісти
нормальних давно поклали в зоні ато.
поясніть це закоханим в оце мурло дурепам.
Відповісти
Да і за шо гинули на майдані
Відповісти
КЛОУН,побігав по луцьку з пістолетом і думає що всім сподобалось,грошенят цікаво де настриг для виборів, невже важкою працею
Відповісти
Даааааа! і скільки цікаво тролям платять? Цікаво якщо кинути новину про яника скільки негативу як про данильчука назбиралосьби?)))
Відповісти
Тролі-на Схід!
Відповісти
Данильчук - герой, всі, хто були на Сході- герої. і вони мають просто моральне право бути в парламенті.
Відповісти
ти теж мабуть геройка....патрони павліку підносила...........
Відповісти
А ти хто??? ТИ - це пусте місце яке нічого не знає і пише незрозуміло що.
Відповісти
До дупи їхнє право.
Їхати на схід, чи не їхати - вибір кожного.
І військові - нічим не кращі за інших кандидатів(в більшості випадків навіть гірші).
Але, те що Данильчук долучиться до цьогорічної виборчої гонки - додасть виборам в нашому місті певної гостроти...
Відповісти
Неприємний тип. Так і хочеться плюнути в морду.
Відповісти
Якраз таки б побачити вас і плюнути в морду таки вам...бо судячи по коментарі морда всетаки в вас!!!! Павло достойний кандидат і має на це повне право!!!!
Відповісти
Тільки такі як Павло повинні бути в парламенті і і він має на це повне право!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Всі, хто воював в парламент?
Ще одних "профффесіоналів" Україна не витримає.
Відповісти
по супермаркетах вони приазовських воювали. тварі.
Відповісти
Тепер все стало на свої місця.Бідна Україна. За що гинули хлопці? Побігав ,поскакав скориставя ситуацією за рахунок простого люду І бігом в Верховну Раду. Цього потрібно було чекати. Кому війна, а кому тепленьке місце.
Відповісти
Якщо будем вибирати Данильчуків, то війна буде не на сході а по всій Україні. Вибори йдуть до ЗАКОНОДАВЧОГО органу влади, а це означає що вибирати можна тих, хто має для цього відповідну освіту. Існує закон стоматолога, і вибирати тому що був на Сході- це ваше право, а для інших існують професійні критерії, освіта професійний досвід, життєвий досвід, успішна кар"єра. Балаболів, лиш би погавкати і так вище нікуди
Відповісти
я б проголосувала за кожного з тих пацанів, які без піару та мародерства отгрібли за вас всіх, ідіотів, там, в м'ясорубці. але це гидоття варте тільки того, щоб його відшмагали на центральному майдані міста. сором.
Відповісти
быдло то голосуйте за это чучело
Відповісти
же вин збираеться закони писати якщо в биографии помилок наробив и ще уси ци ихни батальйони привид закосити вид мобилизации и реальнои служби и ще й виправдовуються що на передову не йдемо бо немае важкого озброення потрибно було по повистци явитись у вийськомат тоди був би у 51 бригади и мавби важке озброення и реальни бойови дии тоди и подвигив вигадувати не довелось би а може якраз би судили в Запорижжи а не в раду пхався б
Відповісти
Як тобі служиться в диванних військах?
Відповісти
а Мерчук не подавав?? бо на 23 окрузі нема за кого голосувати!!!((
Відповісти
але там треба голосувати проти всіх. там взагалі дурдом
Відповісти
Молодець хлопче! Рада за тебе! Бог в поміч!
Відповісти