Кандидат Іванюк: на парламентському рівні стимулюватиму розвиток легкої промисловості*

Кандидат Іванюк: на парламентському рівні стимулюватиму розвиток легкої промисловості*
«Значний потенціал легкої промисловості, зокрема на Волині, дозволить Україні у ближчій перспективі відчутно скоротити імпорт одягу. Держава має розвивати цей напрямок, залучати у галузь серйозні інвестиції».

Про це заявив Роман Іванюк, кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка в окрузі №22, під час відвідин 7 жовтня фабрики одягу «Едельвіка» у Луцьку.

Він ознайомився роботою фабрики і високо оцінив якість її продукції. «Як фахівець з інвестицій вважаю це підприємство перспективним. Потреби українського ринку дозволяють у рази збільшити обсяги виробництва як «Едельвіки», так інших підприємств галузі, - наголосив Роман Іванюк.

Він відзначив необхідність державної підтримки у розвитку таких виробництв, зокрема, у маркетинговому просуванні їх продукції.

«Вітчизняна продукція має бути ширше представлена в українських торгівельних мережах. І держава, зокрема на регіональному рівні, має стимулювати цей процес», - говорить Роман Іванюк.

«Я готовий на рівні Верховної Ради вимагати прийняття відповідних законів щодо стимулювання розвитку української легкої промисловості і загалом бізнесу в країні», - наголосив кандидат у народні депутати від Блоку Порошенка Роман Іванюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На кого розрахована ця лапша?
Відповісти
Іванюк - людина яка достойна представляти Луцьк в парламенті. Сходіть на зустріч з Романом, а тоді пишіть такі коментарі
Відповісти
Та не лізьте вже.Скільки можна? Тато директор москальського банку і сунуть сунуть ті москалі
Відповісти
та вже давно не директор
Відповісти
Його тато звільнився з банку після початку російської агресії. Саме через політику Путіна. Так що не треба
Відповісти
Мій чоловік працював у тому банку і казав , що справді Іванюк старший звільнився після агресії Путіна .
Відповісти
не дай Бог такого депутата!!!
Відповісти
ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ЦЕЙ МОЛОДИК??? НЬЮ ФЕЙС З ОПЕРИ-КАРООКЕ)))
Відповісти
Роман Іванюк народився і жив у Луцьку 20 років. Потім переїхав у Київ. Він вчився у гімназії №4, грав за "Волиньбаскет". Його діда і батька знає багато лучан.
Відповісти
ТІЛЬКИ ОТ РОМАНА НІХТО НЕ ЗНАЄ!!! А ОБИРАТИ ЗА ЗАСЛУГИ ЙОГО РОДИЧІВ НЕ ДОЦІЛЬНО!
Відповісти
СКІЛЬКИ МОЖНА ПХАТИ СИНКІВ ОЛІГАРХІВ???
Відповісти
Якого олігарха? Про що ви пишете? Його батько ніколи не був олігархом, а на фоні Єремеєва-Івахіва він навіть на багатого не тягне
Відповісти
Промовиста четверта фотка. Жіночка ліворуч ніби каже: Боже, кого ж на цей раз нам прислали!
Відповісти
ВАсиль, піди проспись, бо вже вижається
Відповісти
Хай замовить партію футболок зі своїм фейсом і підніме виробництво на цій фабриці. А якщо замовить шуби зі своїм зображенням, то підніме легку промисловість в усій Україні.
Відповісти
Луцьк не пошкодує, якщо проголосує за Іванюка. Ще дякуватимуть йому будете
Відповісти
тА НОГИ ЦІЛУВАТИ хА-ХА-ХА
Відповісти
він у всьому такий спеціаліст,як з х.я молоток.
Відповісти
Неправда . Як людина , як мужчина , як особистість є хорошим. Думаю ,що і політиком буде теж успішним.
Відповісти
Скільки коштів витратив на вивішування свого FASE'у? Особливо мене вразив потрет кандидата на шістнадцятиповерхівці.... Що можна було б придбати за ці кошти, наприклад, для нашої армії???
Відповісти
В Україні почнеться спокій коли люди перестануть заглядати в чужі гаманці і візьмуться до роботи а не пліткування
Відповісти
Як завжди перед виборами вилазять незрозумілі обличчя, де він був раніше ?
Відповісти
рАНІШЕ ВІН ТАТОВІ ГРОШІ ТРАТИВ, ТЕПЕР ЙОГО БАТЬКО ПРОСОВУЄ У ПРОВЛАДНУ ПАРТІЮ, ЦЯ РОДИНА ЗАВЖДИ ЗНАЛА ,ЩО ВЛАДІ ТРЕБА ЛИЗАТИ, А ЛЮДЯМ ГАРНУ ЛАПШУ ВІШАТИ, МОЛОДЕЦЬ РОМЦЮ, ВІД іРИНИ ТОБІ ПРИВІТ
Відповісти
Дорогу молодим та розумним! Успіхів Вам Романе!!!
Відповісти
Всі погані коментарі , то на мою думку є велика заздрість. Чому якщо син успішної людини, яка чогось добилась в житті , то погано . Він же вихована та освідчена людина . По ньому ж видно !!!І молодець , що іде в політику . Гляньте скільки , як ви кажете синів мажорів чи олігархів стають наркоманами . А Роман Іванюк - не зіпсована татовими грошима чи зв"язками людина . Перемоги Вам)
Відповісти
Ви не пробували в олігархічній державі не використовуючи корупцію і зв"язки чогось добитись, тоді попробуйте. Кому потрібні ці казки про білого бичка
Відповісти
Я пробувала і добилась всього , що маю в житті сама . У кожного із нас є знайомства і як ви кажите зв"язки . А те що хтось колись комусь допомагає це є прояв людяності . В людей так і повинно бути .Скажіть як людина може стати політиком при цьому будучи сірою мишею і ляпати тільки язиком . Соромно повинно бути , якщо самі не можете , не заважайте іншим.
Відповісти
Є кілька питань:
1. Декларацію кандидата та членів його родини в студію
2. Детальний перелік законодавчих ініціатив, які дана особа і його тато хочуть протягнути через парламент. Треба ж знати для чого ці люди туди йдуть)))
3. Чим кандидат займався, коли в країні були потрясіння і чому "сплив на поверхню" тільки зараз.
Відповісти
Люди не будьте такими злими . Кожен за свої вчинки відповідатиме сам перед Всевишнім . у нас ті проблеми всі по нашій же вині , через наші провини . Ми ж зовсім стали твердими як каменюка , віримо не в те , що потрібно . Почніть змінювати країну з себе самих . І не виніть тих кандедатів , яким навіть і шансу не дали .
Відповісти