Волинські кікбоксери привезли «золото» зі змагань

Волинські кікбоксери відстояли честь області на кубкових змаганнях.

З 2 по 5 жовтня у Дніпропетровську відбувався Кубок України з кікбоксингу, - повідомляє прес-служба управління у справах молоді та спорту ОДА.

У кубкових змаганнях взяла участь команда волинських кікбоксерів, що продемонструвала високі результати у різних вагових категоріях.

Серед чоловіків у ваговій категорії 75 кілограм відразу два перших місця здобув Андрій Подвальний, який переміг у лайт-контакті та лоу-кік-лайті. Два призових місця в скарбничку Волині принесла сім’я Куць: Юрій Куць(84 кілограм) посів 2 місце у фул-контакті, а Марк Куць(48 кілограм) став третім у лайт-контакті.

Медальні здобутки волинських кікбоксерів збагачували і жінки.

Зокрема, Анастасія Коновальчук(50 кілограм) здобула «золото» у лоу-кік-лайті та посіла друге місце у фул-контакті. Дві медалі завоювала Вікторія Собуцька: у ваговій категорії 55 кілограм спортсменка стала другою у лайт-контакті та посіла третє місце у лоу-кік-лайті. У ваговій категорії 48 кілограм «бронзу» у лайт-контакті здобула Софія Неділько. Ще одне третє місце завоювала Анастасія Мацьоха(50 кілограм, лоу-кік-лайт).