Смертельна аварія під Луцьком: загинули двоє на квадроциклі. ФОТО

Смертельна аварія під Луцьком: загинули двоє на квадроциклі. ФОТО
У селі Мстишин Луцького району сталася аварія квадроцикла, в якій загинули двоє осіб.

Про це повідомлють в УДАІ УМВС України у Волинській області.

Близько 16-ї години на польовій дорозі неподалік села Мстишин Луцького району 41-річний житель району, керуючи квадроциклом «POLARIS», за попередніми даними, не вибрав безпечну швидкість руху, з’їхав на праве узбіччя та зіткнувся з придорожнім деревом.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та 19-річна пасажирка, жителька обласного центру, отримали смертельні травми.

За даним фактом правоохоронці проводять перевірку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це доречі священник був, за 300м від мого города вбилися
Відповісти
Вічна пам*ять.....
Відповісти
41-річний священник з 19-літньою дівчиною.... цікаво-цікаво
Відповісти
це його хористка, яку він віз додому...не знаєте, то хоч не вигадуйте....вот так і народжуються плітки
Відповісти
на квадроциклі священник віз додому хористку??? Дайте два!
Відповісти
а шо связенник не людина, і неможе підвести людину???
Відповісти
Писали б імена чи прізвища,а то гинуть інколи знайомі люди і дізнаєшся останнім
Відповісти
дуже хороша людина вічна память
Відповісти
дуже хороша людина
вічна память
Відповісти
хто вона.чому так мало інформаціі...

Відповісти
це не священик ,а монах ,який лікував цюж саму дівчину від раку
Відповісти
це видуманий брєд.
Відповісти
ти то звідки знаєш. Ти пілквався зним чи що? Ти ж його навіть не знав(-ла). Навіщо говорити про людину, якщо ти її навіть не знаєш?
Відповісти
це не священик а монах,він вилікував цюж саму дівчину від раку і з нею загинув
Відповісти
я тебе можу полікувати від раку шо на все життя запомниш!
Відповісти
Новицька Ольга
Відповісти
швидкість він перевищував постійно.але така доля-вижив після сташної аварії в авто,а на квадро загинув
Відповісти
Він був священником,побудував церкву! Насправді був дуже хорошою,світлою людиною,він дійсно жив Богом...Напевно це доля,адже пару рокові тому,він потрапив ДТП де загинув його брат,а він тяжко травмувався,і це також було перед Покровою.....
Ще є також інформація,що їх підріщав автомобіль..
Відповісти
не пару років, а 17 років тому
Відповісти
хто знав загиблого той не буде складати ніякі плітки, бо розуміє що батюшка був чудовою людиною. Таких як він більше нема і не буде. Вічна йому память.
Відповісти
Хто знав загиблого, той не буде пліткувати. Батюшка був надзичайною людиною, добрим та мудрим. Допоміг не одній сотні людей в тяжку хвилину. Таких як він більше нема і не буде. Вічна йому память.
Відповісти
Вони вже біля Престолу Божого...Їм вже краще ніж нам... Значить така була доля...так мало статися...Хай спочивають з миром. А Батюшка був чудовою людиною,таких як Він треба пошукати...
Відповісти
Отец Корніій був перш за все сильним молитвинником і монахом від Бога, хто був у нього на службі і на скіту той знає,як там добре. Не можу повірити, що його немає..... Упокой Господи душу новопристаленного иеромонаха Корнилия!
Відповісти
Отец Корніій був перш за все сильним молитвинником і монахом від Бога, хто був у нього на службі і на скіту той знає,як там добре. Не можу повірити, що його немає..... Упокой Господи душу новопристаленного иеромонаха Корнилия!
Відповісти
Люди...не бдьте плідкарами...я була на похороні, і набільше мене засмутило те, що батюшку ще не поховали, а деякі жіночки вже розповсюджвали плітки, прямо стоячи у могили...неможна так...якшо ж ви не знаєте про людину, чи взагалі якусь інформацію, краще перепитайте, а ніж таке говорити...
Дуже жаль за наших людей...
Вічна пам'ять отцю Корнилію...він був надзвичайною людиною...не можу повірити, що його вже немає(
Відповісти
Отець Корнилій був дуже хорошою людиною, великим молитвенником! Непотрібно тут зводити грязні наклепи на людину, Ви ж його взагалі незнаєте! Вічна Вам пам'ять !;-(
Відповісти
Отець Корнилій був дуже хорошою людиною. Я була в нього на службі і вперше відчула саме там благодать. Під час служби сльози капали.
Відповісти
Отець Корнилій був дуже хорошою людиною. Я була в нього на службі і вперше відчула саме там благодать. Під час служби сльози капали.
Відповісти
Гворят что БОГ посылает на землю Ангелов ....если это так.значит батюшка КОРНИЛИЙ и есть Ангел. ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ!!!
Відповісти
як,що він був монахом,яке він право мав сідати на квадроцикол.... і ніякій він не ангел...
Відповісти
це все срань Бог тільки знає що сталось
Відповісти
люди прошу вас не пишіть того що незнаєте ніякого раку в дочки небуло ні від чого він її не зцілив не робіть з нього



























Люди не пишіть того що не знаєте раку в моєї дочки небуло Корнилій не Господь щоб зцілювати монах не повинен їздити квадрациклом а молитися в келії якщо ви прирівнюєте його до Ангела.Хто не знав моєї дочки краще помовчіть ви не судді.

























люди непишіть того що незнаєте зцілити може тільки Господь ніякого раку в моєї дочки небуло а зКорнилія не робіть святого тільки задумайтесь якою була швидкість манахи себе так неповодять.Оля була дуже хорошою людиною через що і постраждала а хто не знав її краще помовчіть.




Відповісти
Я розумію ваше горе,але ви не праві. Ніхто з отця Корнілія святого не робить,він така ж людина як і всі. Просто люди,які його знали або чули про нього висловлюють свої думки. А вам замість того щоб винити його,треба було краще дивитися за своєю дочкою. Якщо батюшка тепер такій поганий,чого ви ходили до нього і відпускали свою дочку???? За нього молиться ВЕСЬ СВІТ і це багато чого значить!!!!
Відповісти
Ви знаете що сталась ще одна дтп на тому самому мiсцi вночi з 3на4листопада.загинуло ще двое
Відповісти
Сталась ще одна аварiя на тому самому мiсцi вночi з 3на4листопада.загинуло двое
Відповісти
Сьогодні 40 днів як немає з нами отця Корнилія. Дуже сумно і тяжко на душі. На службу зїхалось багато священників які знали і поважали батюшку, прийшли люди за яких він молився і наставляв. Поминали в молитвах і новоприставлену Ольгу. Дуже хорошу і світлу людину, яка в земному житті була надзвичайно добра і красива.
Отець Корнилій був відкритим і щирим в спілкуванні, радів життю і ніколи ні на кого не тримав зла. В його проповідях завжди звучала фраза : " Необхідно прощати людям, якщо хочете щоб Бог простив вас." Люди проявіть мудрість і милосердя, хоча б з поваги до загиблих, адже ніхто не знає, що чекає на вас.
Відповісти
Чуєш ти я тобі можу проявити справедливість.....як би він був монахом так би не поступав....
він загнав в гроб дівчину якій було19 років яка,ще життя не прожила а ви тут вся кій брет пишите,тількі один Бог знає,що сталося.......
Вічна пам'ять тобі мила ніколи не забуду.....
Відповісти
А хто ти така,щоб осуждати його як монаха? Він,що навмисто вбив її,а сам життю радіє???Навіть,якщо він і був за рульом,але ж ніхто не знає,що там сталося. Знає тільки Господь!!! Яке ви всі маєте право його обвинувачувати!!!?? Всі знали,що в Олі були проблеми зі здоров"ям,що її життя могло обірватися в любий момент. Силою на квадрик її ніхто не садив. Батюшка теж хотів житти,він всею душою хотів Олі допомогти! СТАЛАСЬ СТРАШНА БІДА,як в сім"ї Олі так і в батюшки. Подумайте про їх батьків і перестаньте писати усяку гадость. Їх вже не повернеш. Не осквірняйте їх... Вічна їм пам"ять...
Відповісти
Люди добрі, побійтеся Бога і не пишіть дурниць про того, кого ви не знали. Батюшка Корнилій був справжнім священником, хорошим,щирим. Після відвідин його храму та служб завжди ставало легко на душі. Гірко, коли такі потрібні люди покидають нас, світ стає пустим. Світла пам'ять Вам, дорогий батюшка!!!
Відповісти
Люди! Дайте спокий мертвим.вони вже на божому суди.
Відповісти
прежде чем осквернить монаха положыте себе жар на язык!!!побойтесь греха люди...он был очень хорошым и светлым человеком!!он был моим духовным отцом,таких на земле сейчас очень мало а может и вовсе нет!он любил всех и все!он очень хотел жыть,так как говорил я так мало сделал в етой жызне,я так хочу жить!!царство небесное тебе новопредставленый иеромонах Корнилий!
Відповісти