Євро-2016: Поляки обіграли чемпіонів світу. ВІДЕО

Збірна Німеччини поступилася в суботу у Варшаві національній команді Польщі з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до чемпіонату Європи з футболу в групі D.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на DW.

Незважаючи на помітну територіальну і ігрову перевагу гостей, польські футболісти в другому таймі змусили двічі капітулювати воротаря бундестім Мануеля Нойєра. На 51-ій хвилині навісну передачу Лукаша Піщека головою замкнув Аркадіуш Мілік. А під завісу матчу, на 89-ій хвилині, лідер поляків Роберт Левандовськи видав бездоганний пас на Себастьяна Мілу, що вийшов на заміну та уразив ворота чемпіонів світу зблизька.

Після невдачі в Польщі збірна Німеччини посідає третє місце у своїй відбірковій групі. Після двох турів її очолюють поляки та ірландці, що здобули по дві перемоги.

Наступний матч німецька команда проведе 14 жовтня зі збірною Ірландії на своєму полі.

Нагадаємо, Німеччина виграла Чемпіонат світу з футболу в 2014 році.