У Луцьку «Айдар» і «Азов» об’єдналися в одному кандидаті

У Луцьку «Айдар» і «Азов» об’єдналися в одному кандидаті
Кандидат у народні депутати Андрій Омельчук знімається з виборі на користь керівника «Правого сектору» Волині Павла Данильчука.

Про це стало відомо під час спільної прес-конференції кандидатів у народні депутати у вівторок, 14 жовтня.

«У нас з Павлом спільне бачення. Ми - бойові побратими з часів Майдану й у нас бойове братство «Айдару» та «Азова». Зараз - час для молодих. Час 20-30-літніх, а не 50-літніх», – пояснив своє рішення знатися на користь Павла Данильчука Андрій Омельчук.

«Я знаю переможця виборів у Луцьку. Моральним переможцем виборів у 22 округу є Омельчук Андрій. Ціную цей крок. Для мене честь, що Андрій Омельчук погодився стати моєю довірено особою», – заявив кандидат у народні депутати від Луцька Павло Данильчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
куда те чудо мале лізе?
Відповісти
Це не рятує становища. Разом буде 0,4%. Переможцем в окрузі буде Лапін.
Відповісти
Нехай перемагає, голосуйте за Лапіна, тоді будете знову на майданах стояти, жалітися, що при владі корупціонери і нечесні люди, популісти.
Відповісти
Нарешті ти, Паша, дійсно побачиш, яку "підтримку" маєш у населення. Занадто ти самовпевнений. Не доріс ще ти до рівня депутата ВР. І навряд чи доростеш... І який ти воїн? Всі бачать - їздиш тільки туди-сюди і піаришся. А хлопці воюють. Уявляю що вони розкажуть коли повернуться про твої "бойові" подвиги, які ти собі приписуєш і яких взагалі не було.
Відповісти
ти багато бачив його бігбордів, сітілайтів чи агітки?
Це Лапін та Іванюк сини мажорів, а Павло всього сам добився

Тим паче хочете ж люстрації, так Лапін вже балотувався на Мера Ковеля і від кого б ви думали від "Сільської партії" себто КОМУНІСТІВ!
Класний кандидат, голосуйте за комуніста
Відповісти
добився нашою кровью і воюють тільки на пресконференціях а лапін не кращий
Відповісти
підтримую
Відповісти
А як же Лапін? Він що і далі буде придумувати, що його підтримує Самооборона і Правий сектор?
Відповісти
"Айдар" підтримує Лапіна.
Відповісти
в день виборів гайдарівці будуть влаштовувати облави?
Відповісти
Це хамидло данильчук нічого не буде мати. А голоси Омельчука відійдуть Лапіну. Людей з кожним роком підманути все важче і важче. Особливо, таким хероям, як цей самозванець.
Відповісти
не знав я ніякого Омельчука. Взагалі вважав його техкандидатом Лапіна.
Це об'єднання для мене - в новинку.
Павла знаю трохи часу, також сумніваюсь, що він набере більшість, але якщо обирати між ним і Лапіним-хабарником, то я за Данильчука.
Відповісти
Краще молодий Данильчук, аніж Лапін хабарник, який киданув своїх солдат, побратимів і пішов в політику гратися.
Відповісти
А чому рейтингів ніхто не друкує? Де ті всі консалтинги? Чи немає кому зробити?
Відповісти
Блін та він не брав неразу участі у бойових діях, якого милого вони представляють батальйони
Відповісти
при..дурки читайте закон!!! термін знятя пройшов...
Відповісти
що ти мелиш лапін це боець!!!і друзів він не кинув!!!!а святих в нас не мае
Відповісти
Андрій і Павло-справжні побратими! І хороші люди. Треба, щоб Павло переміг.
Відповісти
Я порішав я діпутат!
Відповісти
В Лапіна реальна підтримка, і реальні шанси на перемогу. А Павло свідомо чи ні грає на руку Констанкевич. А з приводу хабарів...він що держслужбовець щоб міг їх брати. Ех народ. Людина кров за вас проливала...причому безоплатно.
Відповісти
Та ніхто і не каже що він їх брав.
Він їх - давав. Давав, коли відмазував "чесних" людей.
І взагалі, якщо ви знайдете кристально чесного адвоката, який працював по кримінальних справах, то можете кинути в мене камінь.
Відповісти
даремно ці персонажі нічого не роблять
Відповісти
Лучани згадайте хто робив революцію на волині, до кого люди ідуть із наболівшими проблемами.хто водив людей по місту під час революції, не Лапін а Данильчук та Омельчук. Хто був сотником на Майдані ,не Лапін, хто поїхав на охорону границі з Білоруссю, не Лапін,хто розбудив Харків, не Лапін,хто перший поїхав на Схід, не Лапін. Врешті решт запитайте в Ковельчан, хто такий Лапін і вам все розкажуть.

Відповісти
Революцію на Волині робили люди, а не Данильчук з Омельчуком. Чого вартий будь хто без людей.
Відповісти
Та і не Лапін революцію робив.
А на іміджі героя комп'ютерних ігор він довго не протримається...
Відповісти
Але точно не це Павдло.
Відповісти
Ух ти, скільки інтєрєсного! Ляпін і в комуністів грався, і колядував! А вже повірив, що нормальний пацик. Коментарів мало, більше тексту давай! Народ трєбує! Як стане депутатом, то ще один тушка гарантований! А Данильчук порядок там наведе, крутий чувак, безшабашний, таких треба! шоб, єслі шо, і наручниками міг до кнопок голосування прикувати )))
Відповісти