У Луцьку можуть відключити опалення, - мер

У Луцьку можуть відключити опалення, - мер
Ліміти споживання газу для Луцька можуть призвести до зриву опалювального сезону.

Про це розповів Луцький міський голова Микола Романюк під час засідання Антикризового енергетичного штабу 15 жовтня.

За його словами, лімітів споживання газу не вистачить не тільки для подачі гарячої води, але і на опалення.

Микола Романюк зазначив, що не перший раз звертався до голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика із цим питанням.

Мер Луцька пояснив, що для міста ліміт споживання газу зменшили на 35%, для Ковеля - на 21%, для Нововолинська – на 23%. Микола Романюк вважає, що «все має бути по чесному – всім містам рівні умови: якщо порівну, то порівну».

«В наступному році ми зробимо серйозні кроки і нам значно менше треба буде газу, але зараз ми входимо в опалювальний сезон, лучани в мене питають, яким він буде, а я не можу дати відповідь», - наголосив він.

Володимир Гунчик зауважив, що Луцьк споживав газ «на шару» , подаючи гарячу воду цілодобово, і тепер йому «вилізло» тих 30 кубів, які треба заощадити.

Причинами зриву опалювального сезону очільник області вважає також корупційну складову, коли «на котельні на Карбишева постійно мінялися начальники, як рукавички» та те, що Луцьк у порівнянні з іншими містами не має технічної можливості швидко перевестися на твердопаливні котли, бо не має відповідної інфраструктури.

Нагадаємо, у мерії зазначили, що гарячої води в Луцьку не буде до кінця опалювального сезону 2014-2015, окрім вихідних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Изя, это атас! Нужно срочно завозить дрова в синагогу!
Відповісти
Не спішіть з висновками. Буде у нас тепло!
Відповісти
Нехай місто при - 15С з тиждень побуде без опалення і гарячої води... тобто в системах не буде руху води...
Побачите що з ними в морози станеться... Аця зима ЛЮТОЮ буде...
аварія на мережах буде з аварією...
Відповісти
Скільки влада може дурити народ?в кабінетах то теплоооо
Відповісти
гидним майданивцям и гейропи
Відповісти
ну ти поняв?!
Відповісти
І хто ти, Романюк, після цього? А літом не треба було економити?
Надіюсь не виберуть наступного разу.
Відповісти
Коли то в Луцьку була цілодобово гаряча вода???
Відповісти
о, цікаво, цілодобово воду гарячу подавали. А Гунчик в курсі, що вночі взагалі після 24.00 години воду відключають в Луцьку взагалі? І що значить на шару? Якщо вдень подається вода, то ми, даруйте, за неї платимо. Це що за висловлювання?
Відповісти
ура майдану!!!
Відповісти
якщо відключать, пролюструємо гунчика через смітник
Відповісти
Романюку не бачити мерського крісла на слідуючий термін як своїх вух!!! Цікаво, що кожного тижня велазять все "приємніші" новини на рахунок гарячої води... Уроди!!!!!!!
Відповісти
А кому бачити? Він з власної кишені газ бере? Може питання потрібно Банаді на місці, а в Києві Яценюку задавати? Ви хоч розбирайтеся в чомусь, а потім пишіть!
Відповісти
Тож тепер у знак вдячності підтримаймо членів команди, яка хоче нас заморозити: з команди Порошенка - Іванюк та Констанкевич, з команди Яценюка - Лапіна!
Відповісти
по-Порошенківськи, по-новому...
Відповісти
вiд мера - це зумисне нагнiтання панiки?
Відповісти
Виявиться,що потім все таки "героїчно" опалення включать,і цим "героєм" буде,звісно ,наш дорогенький мер)...
Відповісти
Романюку не треба було жопу просижувати а думати про зменшення споживання газу. Ковель вже пару років як перероблює котельні на використання ТП. І в нас і так споживання газу з кожним роком зменшується. Тому не потрібно говорити про те щоб всім містам однаково зрізали подачу газу
Відповісти
Яке насіння такий і врожай, або що посієш те і пожнеш."По ділам пізнаєте їх" - свята істина.
Відповісти
Вигнати начальників жеків ( Світлюк просижує місце)НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ .Скоротіть ЖЕКи .Ми платити за холод не будемо.Скільки ми платимо за утримання будинку .а самі вбираемо миємо лампочки міняємо , Це вже дійсно підуть на майдан УСІІІІІІ!!!!
Відповісти
Все правильно, хай це питання роз'яснять кандидати від влади: порошенківці Іванюк та Констанкевич та яценюковець Лапін
Відповісти
Ви всі такі розумні,при чому тут Романюк - він свою роботу робить,питання до Уряду в першу чергу треба ставити,навіть не так як до теперішнього а до минулого.Ось так любі друзі.
Відповісти