Стильний Луцьк. Портрет дня: Рома та Іра

Стильний Луцьк. Портрет дня: Рома та Іра
Рома та Іра, програміст і менеджер

Пару стильних молодих людей, героїв сьогоднішньої рубрики ми зустріли на проспекті Волі.

Роман - програміст, любить зручний одяг і вважає, що чоловік повинен мати охайну зачіску і слідкувати за собою. Також має хобі – автомобілі.

«Мій щоденний одяг - у стилі кежуал. Люблю зручність. Не дуже подобається класичний стиль – чомусь він мене відштовхує», - ділиться хлопець.

Іра ж працює менеджером, малює і дуже любить зелений колір.

«На роботу я так і одягаюсь, як сьогодні. Адже це не спортивний і не класичний одяг – тут головне, щоб були яскраві речі, аби виділятись», - розповідає Іра.

На її думку, жінка повинна бути цікавою, симпатичною і своїм привабливим виглядом привертати увагу.

На фото Рома та Іра одягнені у куртки Pull&Bear, кросівки NIKE, футболки BERSHKA, штани TERRANOVA, джинси COLIN’S. Образ доповнюють рюкзаки ASOS та окуляри.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Симпатичнi
Відповісти
Рома, де бешка?)
Відповісти
Не помiстилась в кадр,напевно)))
Відповісти
ай молодці, підготувались...
Відповісти
Машина то в нього найкрутіша в Луцьку....а одяг-лахі як лахі)))
Відповісти
Слон і мося!А так нічого!
Відповісти
На вкус и цвет товарища нет.
А в неї бьодра як має бути.
Відповісти
дивлюсь я цих двох і щось мені навіть намає що написати. звичайні такі собі люди... ну хіба що дивно що в них рюкзаки однакові та те що у хлопа труселя жовті видно (якось воно некомільфо) а так нічого особливого.
ДІДУХ АУУУ?!
Відповісти
Яка модель Найків, хто знає???
Відповісти
в дівчини air force
Відповісти
Дуже позитивна пара.Одягнуті по молодіжному,як іповинно бути.Нема татуажних брів, червоних вуст і пластилінових посмішок.Все дуже природньо і легко.Це і є стиль.Зауваження до фотографа-дуже мало зроблено фото.І можна було б в образи додати більше романтизму.Юля,ВИ не працюїте над самовдосконаленням.
Відповісти
Виродились люди. Повертаємось до первіснообщинного ладу чи епохи палеоліту: шерсть на обличчі, демонстрація голого тіла... Стоять на вулиці і облизують одне одного, як корова облизує новонароджене теля. У Остапа Вишні є гумореска "Якби моя бабуся встали". А якби встала моя бабуся, то собаками таких стиляг зацькувала б і створила б молитву "Мати Божа, Пресвята Богородице...". Люди почали дичавіти протягом двох поколінь. Субкультура, чи навіть важко слово підібрати.
Відповісти
Вертайся до бабусі. В могилку.
Відповісти
ну старечі маразми, всі наркомани і прастітуткі, ханжество - ніхто не відміняв, у всій красі читаєм вище.
Відповісти
Мій хресний завжди дуже класний!!!
Відповісти
дідусь а що це ви побачили поганого в молодих людях?Це особисто ви дичавієте.Якби ваша бабуся встала,то сказала б що ви слабі на голову,бо пишете дурню.
Відповісти
мені подобаються)
Відповісти
Іринка молодчинка дуже гарно виглядає.
Відповісти
Та файні.
Тільки тоді навіщо ж Юлія каже що "жінка повинна привабливим виглядом привертати увагу", а самв одяглась схоже як її хлопець?
А так і такий стиль це стиль і вони добре все підібрали бо ж навіть у такому стилі треба все продумувати. Молодці.
Відповісти
Нормально! речі молодіжні, але чисті, акуратні і виглядають новими, а не такими, ніби їх з смітника дістали, як часто у "стильних" буває. Одягнені зручно, буденно і повсякденно, як і має бути, без нашого луцького дурнуватого випендрьожу. Макіяж у дівчинки хороший, а не чотр зна що, як майже у всіх попередніх героїнь.
Відповісти
уявити собі ситуацію, в країні кругом війна і який толк для суспільства з програміста та менеджера які гарно вдягаються і їздять на охуєнній бехі?
Відповісти