Стильний Луцьк. Портрет дня: Олександра Еленвіль

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Олександра Еленвіль
Олександра Еленвіль, організатор культурно-дозвільної діяльності, вік приховує

Наша сьогоднішня героїня любить експериментувати у стилях, а також над своєю зовнішністю. Адже Олександра захоплюється пірсингом та татуюванням. Окрім того, дівчина займається історичною реконструкцією, шиє вбрання, тому у її гардеробі можна зустріти середньовічні сукні, епохи 18-го століття.

«У мене просто відсутній якийсь конкретний стиль одягу. Люблю класичний стиль і його строгі спідниці-олівці, вінтажний стиль, пін-ап, готичний, мілітарі», - розповідає Олександра.

Для нашої героїні ідеальний образ – це жінки у 20-их та 50-их роках минулого століття. Каже, їхній стиль та жіночний вигляд у ті часи - просто неперевершений.

Серед улюблених речей - ботильйони, що на фото, та сукня у стилі 50-их. З аксесуарів дівчина обожнює капелюшки, зізнається, має «солідну» колекцію різних форм та фасонів.

На фото Олександра одягнена у джинси Gloria Jeans, сорочку PIMKIE, напівпальто, ботильони. Образ доповнює капелюшок, сумка, підвіска, перстні, тунелі.


Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ стильний, у якому вдало підібрані речі створюють гарний силует.

Дане взуття на підборах зорово видовжує ноги і виглядає в гармонії зі штанами. Найстильнішим елементом образу є капелюшок «федора», одягнений по-європейськи. Картата сорочка також вдало компонується з іншими речами.

Однак сумка із цими шкіряними квіточками робить look дещо дешевим – до такого образу пасуватиме сумка більш стриманої форми: квадратної чи круглої. Хоча застібка у даній сумці цікава і гарна.

Видно, що людина шукає себе та любить експериментувати – чорні нігті, «тунелі» та пірсинг говорять про це.
Незважаючи на це, дівчина виглядає жіночно та красиво. Романтичний образ героїні доповнюють прикраси.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 53
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
уныленько.
Відповісти
дуже стильно,тільки сумка не пасує до цього образу
Відповісти
Нормальна.
Відповісти
Скільки коштує година культурно-дозвільної діяльності?
Відповісти
дуже гарна!!!!!!!!!!!
Відповісти
Хто скільки років дасть? Я даю 22.
Відповісти
Вперти можна
Відповісти
Мене покусав скажений койот, коли дивився ці фото. Молодець. Ану рукіпрочь від Еленвіль, а то будуть вам зафарбовані яйця на газоні!
Відповісти
"середньовічні сукні епохи 18-го століття" емммм... а це як? автор не знає, коли закінчилось Середньовіччя?
Відповісти
там кома стоїть, прочитай ще раз
Відповісти
окей, звиняйте
Відповісти
Все одно речення неправильне.
Відповісти
Ну все у вас як завжди: "А баба Яга проти".
Відповісти
коли будуть фотки з попками
Відповісти
у вусі така дирка, що можна пальцем пилюку витирати
Відповісти
Няшка)
Відповісти
Вона ж ГОП
Відповісти
Вона мені дуже подобається!
Відповісти
тааак давайте вгадуйте скільки мені років. )))))))))
Відповісти
сумка з базара , піджак наче йому сто років. Якщо Олександра вибрала таку сумку жахливу на фотосесію значить зі смаком у неї все погано
Відповісти
Ні, хлопчики й дівчатка) Їй, всього лиш 18)))) Хдддддд
Відповісти
так смак у мене жахливий )
Відповісти
пірсинг на бороді прибери. він зовсім не твій.
Відповісти
Той пірсинг виглядає як прищ
Відповісти
Що стильного? Вся чорна? Так пів Луцька ходить!!! Як особистість влнп може і цікава, а вот в плані одяг- ні! В мене син, якому 10 місяців стильніше вдягнений чім дана баришня!
Відповісти
І ще одне, сумка це взагалі ..ець... з базарного розряду, але настільки дешевого і АНТИстильного,що хочеться пройти мимо!!!
Відповісти
вона ще дуже молода. правда це не найкращі фото з існуючих вже.
нашому народу, що не стандарт (дірка у вусі) то вже не людина
Саш, успіху та процвітання.
Відповісти
Ну всьо, капєц вам!
Відповісти
Коли дивлюся на усіх цих пірсингованих та татуйованих, то виникає бажання побачити їх через років 10-20! Уявляєте?!! Нічогенькі такі собі будуть тітки і дядьки з розтягнутими дірявими вухами, мордами, пузами (далі нехай малює ваша фантазія)!!! ха-ха-ха
Відповісти
Панночка пробила бузю.
Бо ще маленька і розуму невистача.
Відповісти
для того щоб пуз не було треба займатися спортом. а для того щоб як ти виражаешся (морда) була в порядку не накладати на себе кілограм штакатурки. і правильно слідкувати за шкірою обличчя. якщо дірки у вухах заважатимуть можна сходити до хірурга щоб тобі їх зашили.більше питань не виникло ?
Відповісти
Та їх так просто вже не зашиєш, навіть не заштопаєш і не запломбуєш!
Така операція є серйозною пластикою по відновленні мочки вуха.!!!!!!
А на старості воно виглядає дійсно дуже гидотно, якщо є бажання то фото в і-нет купа.
Відповісти
Агоу!схаменись ти жінка а не шмат мяса.там розрізав,тут зашив.Виглядай як належить жінці!!!а не виправдовуєшся.
Відповісти
Підтримаю!
Відповісти
чесно кажучи я вже добу думаю що ж тут написати.... але нічого крім НУУУУДНОООООО!!!! мені в голову більше не приходить. нарахунок тунелів я не прихильниця цього тому що поперше у вусі багато точок які пов"язані зі всім організмом по друге уявіть собі що буде з тунелями через 15-20 років... а зашити це все дуже важко.отже образу як такого немає... так що сказати нема чого. єдине я нерозумію у нашому місті стільки стильних, реально стильних людей де ви берете оцих людей що на знімках??? ДІДУХ! з"явилось одне фешн слово?? прогееес...
Відповісти
ну по перше це не виправдання )шмат мяса?ти подумав що сказав?а як же належить виглядати жінці? вдягнути рожеве платтячко, рожеві туфельки ,нафарбуватися як лялька і мовчазно кліпати віями? чи як ? розкажи мені про те як мае виглядати жінка по твоему .
Відповісти
Стримано,вишукано.з приємним виглядом облича.без різного апгрейду.типу тунелів,пірсінгів і т.д.виглядати як належить жінці.а не як подушечка для булавок.безліч стильних дівчат.і не в розових платячках і т.д. І вони реально стильні,на їх любо дивитись.вони притягують.а ти відштовхуєш.Ти хоч виглядати не ординарно.а виглядає жахливо
Відповісти
насмішив ))))ахахах
Відповісти
не буду видумувати нічого нового, просто погоджусь: сумка - суцільний жах. Брови, також в жахливомцу стані, видно, що форма не своя, скоріш за все, колись захипилась вищіпуванням брів, і вийшло *оце*. Абсолютно нічого нового і неординарного в одязі не бачу. На рахунок захоплень: пірсинг, татуювання, готичність...так враження, що захоплень багато, але дівчина просто не знає, як його все поєднати до купи. Пірсинги виглядають дешево, хоча риси обличя гарні. Тунелі...зізнаюсь - це сміливо. Але до стилю абсолютно не підходять...З готичності - тільки чорний лак. Бачила Сашу одного разу в Порт Сіті. чому запам"ятала її, тому що побачила татуювання. Жахливі татуювання, які їй абсолютно не йшли. Погоджуюсь зі стилістом - дівчина в пошуках себе. Тільки , по-моєму, вона ними занадто захопилась.
Відповісти
не буду видумувати нічого нового, просто погоджусь: сумка - суцільний жах. Брови, також в жахливомцу стані, видно, що форма не своя, скоріш за все, колись захипилась вищіпуванням брів, і вийшло *оце*. Абсолютно нічого нового і неординарного в одязі не бачу. На рахунок захоплень: пірсинг, татуювання, готичність...так враження, що захоплень багато, але дівчина просто не знає, як його все поєднати до купи. Пірсинги виглядають дешево, хоча риси обличя гарні. Тунелі...зізнаюсь - це сміливо. Але до стилю абсолютно не підходять...З готичності - тільки чорний лак. Бачила Сашу одного разу в Порт Сіті. чому запам"ятала її, тому що побачила татуювання. Жахливі татуювання, які їй абсолютно не йшли. Погоджуюсь зі стилістом - дівчина в пошуках себе. Тільки , по-моєму, вона ними занадто захопилась.
Відповісти
"Воно" ще мала і тільки шукає себе в образі... Їй би пасував класичний стиль, під риси її обличчя...
Відповісти
я не воно а вона.май хоч повагу до людей.
Відповісти
В даному образі,якраз воно...
Відповісти
цікаво,що це за середньовіні сукні булиу 18 сторічі?))))))))))))
Відповісти
середньовічні сукні а також сукні 18 ст.
Відповісти
Так класно! Супер. От... навіть додати нічого, так все їй пасує, і взагалі образ цікавий я би теж так ходила б.
Відповісти
гарна дівчина це - факт
Відповісти
знаю я цю еленвиль.вона у вузькому колі відома як Луна. Ще як готикою захоплювалася,то була оригінальною і стильною.а зараз не те)))
Відповісти
Люблю людей які срати хтіли на осуд інших і шукають себе,проявляють себе,як мінімум вдягаються не так як в попсових гламурних журналах, а так як вони бачать і відчувають себе самі, а тих хто гавнить інших...от якби кожен,хто написав засуджуючий чи негативний комент, прикріпив ще власне фото себе: мега гарного,мега стильного і фотогіенічного то ще б можна було б зважати на цей трепіт ,а так........Олександра дивна,незвичайна, трохи відчуджена від натовпу,але чудова,завжди в пошуці себе нової, можливо емоційна і це проявляється в її образах(я особисто не знайома). І в якому б образі не була завжди неперевершена !!!
Відповісти
Таке враження що вона навмисно пірсингом підкреслила свій великий ніс і підборіддя. В цьому прикиді вона схожа на тьотю 30 років. Пальто на неї замале, а сумка то пік базарно-сільської моди.
Відповісти
Знаю цю дівчину. Не уявляю, що трапилось на фотосеті, але в житті вона вдягається набагато краще. А тут її одяг можна назвати "звичайним". Краще б постала у своїх звичних образах.
Відповісти