На Волині нардеп звернувся у міліцію через підкуп голосів за нього

На Волині нардеп звернувся у міліцію через підкуп голосів за нього
Кандидат у народні депутати Сергій Мартиняк, який балотується по одномандатному виборчому округу №20, написав заяву в міліцію про кримінальне правопорушення через чутки про скупівлю голосів за нього.

Текст заяви та звернення до громадян Сергій Мартиняк опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, - повідомляє прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

У заяві Мартиняк зазначив, що дізнався про такі випадки від людей, які проживають в Луцькому районі.

За його словами, людям пропонували від його імені 200 гривень за голосування на парламентських виборах на користь Сергія
Мартиняка.

Народний депутат запевняє, що жодного відношення до цього не
має.

«Зараз по округу No 20 ходять чутки нібито люди від Мартиняка скуповують голоси по 200 гривень. Наголошую, що ця інформація неправдива та направлена на дискредитацію мене як кандидата в народні депутати України. Наміру підкуповувати виборців ні я, ні моя команда не маємо. Тому просимо усіх мешканців Горохівського, Рожищенського, Луцького, Локачинського та Турійського районів повідомляти про такі факти за номером телефону 0979495349 або 0959111784», - зазначив Сергій Мартиняк.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
показуха
Відповісти
В мене вже криша їде від цієї держави і від цих людей. Від імені цього кандидупа пропонують 250 грн за голос, а він ще заяву подає. Як вони вже дістали!! Одні брехуни і запроданці!!!
Відповісти
в безсилій люті конкуренти Мартиняка, вже бідолахи не знають, що і робити
Відповісти
цнотливий мо ще?
Відповісти
А чи правду каже народний обранець?
Відповісти
Думаю , що правду. То є робота пройдисвіта Москвича.
Відповісти
давали від мартиняка 500грн за 3 голоси мені особисто
Відповісти
Скажи хто давав, може я теж схожу
Відповісти
События. Работает на опережение пока за подкуп не взяли за задницу. Люди помнят его февральское голосование под руководством регионалов.
Відповісти
Це мабуть Бондар ходив. Біситься від безсилої люті
Відповісти
мда...уууу...иии..на таких надіється?вдягни ватнічок і рознось чекушки-з катею на пару..
Відповісти
Біситься не Бондар, а Мартиняк.Всі знають, що цей курячий магнат продовжує купляти виборців "допомогою" сільським радам, школам, і найгучніше лементує: Ловіть злодія!
Відповісти
а забув як минулих виборів гречку давав
Відповісти
Всі знають, що Бондар ноль. Нічого не робив минулого разу в Раді і зараз рветься, бо на Волині його давно списали.
Відповісти
http://chesno.org/media/uploads/mazhorytarka_16sichnya.png
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=OCe9_h6MLPo
Відповісти
http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=358736
Відповісти
Якось жіночка в крамниці в продавця спитала:
— Дайте мені таку курку,що півня не знала.
— Оцю беріть, — тиче курку продавщиця строга.
— Чого ж вона така синя,та ще й кривонога?
Чому на ній я не бачу ні крапельки жиру?
Чому вона фігурою схожа на сокиру?
Я серйозно вас питаю,знаєте ви точно,
Що ця курка нетоптана,жила непорочно?
Продавщиця зуби скалить:
— А чого питати? Який дурень таке страшидло захоче топтати?
Відповісти
Спочатку вони вбивали людину,

потому вбитого оживляли.

Реанімацією займалися

в косметичних кабінетах

(малярі — замість лікарів).

Справі оживлення

віддавали життя

цілі династії майстрів пензля.

Зате відрізнити живого од мертвого

було неможливо.
Відповісти