Стильний Луцьк. Портрет дня: Алан Вейк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Алан Вейк
Алан Вейк, молодий режисер, 20 років

Хлопець із цікавим іменем - сьогодні у нашій рубриці. Алан захоплюється режисурою та фотографією. Вважає, класичний стиль – вічний і завжди модний.

Хлопець одяг різних стилів, зараз шукає свій ідеальний образ. Йому завжди до вподоби був класичний стиль.

«В школі в старших класах я постійно одягав класичний одяг, носив діловий кейс, за що мене жартома прозвали депутатом», - зі сміхом розповідає хлопець.

Зараз Алан шукає свій ідеальний образ, обираючи щось підходяще з різних стилів.

«Кажуть, людина одягається так, яку музику вона слухає – і щось в цьому є. Цікаво дивитись на фото наших батьків 80-их, 90-их років, які у смішному одязі, чудернацько поєднаних між собою, зачіски теж кумедні. І вони зовсім не соромляться свого минулого, бо тоді це було модно. Але за модою не завжди встигнеш, а коли одягаєш класику – ти завжди в моді, бо вона вічна», - розповідає наш герой.

Одяг Алан купує в інтернеті, серед улюблених брендів: Levis, River Island, Lee Cooper.

На фото хлопець одягнений у куртку з написом «For NATO», штани River Island, сорочку Lee Cooper, образ доповнює кулон.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Хлопець має стильний вигляд. Модна куртка. До слова, її колір - зараз у тренді.

Джинси гірчичного модного кольору вдало компонуються з сорочкою та курткою. А ось джинсова сорочка зі стійкою не поєднується з курткою темно трав’янистого кольору. Сюди більше пасувала б сорочка коричневого або багряного забарвлення.

Цікаві аксесуари в американському стилі - військові кулони, де розміщені дані про людину. Руді черевики вписуються в образ.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мужнiй справжнiй чоловiчий образ.
Відповісти
Нє, ну я все розумію. Правда. Розумію ту рублику, розумію прагнення людей виглядати гарно і стильно. Але повісити на себе військовий жетон, як, [], аксесуар..ЗАРАЗ...Це []. Молодий режисер, зніми.
Відповісти
Село і люди.А ржаві грати за спиною наводять жах.Як на мене, то дуже депресивні фото.Хлопець має відлюдкуватий вигляд.Фотографу -мінус.Стиль-якась каламуть.
Відповісти
а сам не село? покажи своє лічіко придурок
Відповісти
люди тримайте мене!!!!! я погоджуюсь з коментарем ДІДУХ! взагалі хлопець виглядає так, ніби він десь з 50х до нас прилетів-що зачіска, що одяг, що аксесуар.
Відповісти
Не з 50- а з 60 Куртка М65 американська військова куртка зразка 65 року. В точнісінько такій куртці Джон Рембо повертався додому на початку фільму "Рембо Перша кров". Ця куртка і до цього часу користується популярністю.
Відповісти
Через дорогу на гуманітарці купив
Відповісти
Хоч би Алан Вейк не став Аланом Смітом. Успіхів. Все гуд.
Відповісти
На..я він начепив житони?!
Відповісти
І стильний, і надзвичайно талановитий.
Тобі респект! Нехай все вдається ;)
Відповісти
Дитинство грає. Ім’я одноіменного героя з комп’ютерної гри ))) Певно жертва комп’ютерних клубів. Сорочка дійсно бренду "second hand"
Відповісти
Да да була така гра Alan Wake але чого він так назвався цей "модник"? Міг би щось оригінальніше придумати типу Anal Wake :)))))
Відповісти
П-нетрадиційна орієнтація.
І до чого тут військові жетони-смертники? В армію захотів?
Відповісти
Ах вот де ти, я тебе, падлюку, по жетону вичислив. Аслан Вейхман, щоб завтра прибув на призовну дільницю, ато найду особисто - під требунал підеш.
Відповісти
На ...й ...ать стволи 153-мiлiметровi чистити в артилерiю!!
Відповісти
Прикольна зачіска в хлопця, а то повибравають зараз собі голову як тільки можна. фу
А в тебе АЛАНбо нее знаю як звати гарна стрижка!

пи.си. Десь я тебе уже бачила))
Відповісти
Непогано, непогано. І образ таки стильний. Мені сподобався)
Відповісти
А я кажу, що село зобижене.......
Відповісти
дизайнер не розуміє, що пише!
цей колір "в тренді" вже років 3-4
і коричнева рубашка, до коричневих штанів і взуття?
перебор дизайнер, якщо ти дизайнер звичайно
Відповісти
бачу тут полюбляють обсирати людей. покажіть хоч свої обличчя олухі.. ви хоч знаете різницю між словами (мода) і (стиль) . колонка називаеться стильний луцьк а не модний луцьк. а хлопець вдягнутий прекрасно.
Відповісти
Варвара раджу тобі відео Pink Floyd 'another brick in the wall'. Хоча думаю що наврядчи подивишся, або щось зрозумієш. Адже не кожен організм може перемогти свою катаракту,
Відповісти
Варвара раджу тобі відео Pink Floyd 'another brick in the wall'. Хоча думаю що наврядчи подивишся, або щось зрозумієш. Адже не кожен організм може перемогти свою катаракту, якою 'заражають' ще з пелюшок.
Відповісти
Молодець! Так все підібрав. Останнє фото особливо сподобалось бо там герой посміхнувся. Цікаво побачити його роботи. Десь є вони у вільному доступі?
Відповісти
Алан до твого відома смертники вдягають ті хто відправляється в зону бойових дій, зроби висновки... Або спробуй АТО або залиш їх вдома...
Відповісти
ушльопок
Відповісти
аутфіт дуже ок.
Відповісти
Місце для фотосесії просто "шикарне"
Відповісти
Так забавно, коли більшість коментарів надсилаються з однієї IP-адреси.
Може у когось проблеми зі станом психічного здоров'я?
Відповісти
погляд в нього, як то на лайно
Відповісти
хлопчик плакав плакав потім зранку прІчосочку СдЄлал і пішов фоткатися
ла
Відповісти
хлопчик плакав плакав потім зранку прІчосочку СдЄлал і пішов фоткатися
ла
Відповісти
«В школі в старших класах я постійно одягав класичний одяг, носив діловий кейс, за що мене ......постійно []», - зі сльозами розповідає хлопець.
Відповісти
Куртяк нормуля м65 классика, в такой Роберт де Ниро в "Таксисте" снимался, а знаете почему два одинаковых жетона? При гибели солдата и не возможности его эвакуации его хоронят с одним жетоном, второй забирают и отдают командованию.Парень на войну собрался?
Відповісти