Волинські волейболістки перемогли команду з Рівного

У повторному матчі третього туру жіночої Суперліги із волейболу луцький клуб «Континіум-Волинь-Університет» вдруге розгромив рівненську «Регіну».

Матч відбувся 24 жовтня і завершився рахунком: 3:0, - повідомляє IA ZIK.

У першому сеті лучанки не мали жодного клопоту із суперницями – 25:12. Але в другій партії дівчата змусили похвилюватися дві сотні уболівальників на трибунах в ОДЮСШ. Гра була рівною, але наприкінці «Волинь» дотиснула суперниць – 25:21.

У третьому сеті почергово лідирували то гості, то господарки майданчика. Однак більше жаги до перемоги виявилося у волинянок. Тож вони і виграли вдруге із рахунком 3:0.

Учора «Континіум-Волинь-Університет» також переміг рівненську «Регіну» 3:0.