Стильний Луцьк. Портрет дня: Маріанна Ковальчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Маріанна Ковальчук
Маріанна Ковальчук, 22 роки, вільний художник

Героїню рубрики «Стильний Луцьк» звати Маріанна, вона художниця. Також дівчина навчається в університеті – майбутній дизайнер.

Вважає, що б жінка не одягнула, вона повинна бути жіночною. Дівчина обирає для себе різні образи залежно від свого графіку. Підбори одягає на вихідних, а у будні - зручне взуття на низькому ходу. Перевагу віддає одягу спокійних, пастельних кольорів.

«На мою думку, в кожному образі повинна бути якась родзинка. Певна особливість, маленька деталь, яка привертає увагу та робить образ яскравим та цікавим», - ділиться молода художниця Маріанна.

Одяг дівчина купує у різних місцях. Часто деякі речі переробляє, додаючи їм певних елементів, або ж дає нове життя старим речам.

Одна із улюблених речей – звичайна футболка, яку Маріанна власноруч розмалювала та прикрасила гудзиками з полімерної глини у вигляді полуничок, мовляв, хотіла урізноманітнити звичайну футболку та додати у неї родзинку.

На фото дівчина одягнена у пальто, сукню, чоботи. Образ доповнюють сережки, перстні та сумка.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Досить суперечливий образ. До слова, пастельний та спокійний колір пальто зараз в моді. Однак воно дещо не по фігурі на нашій героїні та й пошиття не дуже якісне.

Маленька чорна сукня з білим комірцем вже декілька сезонів в тренді. Лишнім елементом у цій сукні є дивна деталь в горошок.

Взуття поєднується до загального образу. Також сумка з перфорацією модної форми.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чого украiнки так люблять великi чоботи? :)
Відповісти
Бо на варшавці інших немає))))))))))))))))))
Відповісти
єєєєє в мене низькі
Відповісти
Гарна молода дівчина, сучасно вбрана, з відмінним макіяжем. Маріанна виглядає стильно і не "по-базарному".
Відповісти
Аня ДЫдух хай частіше до себе придивляється...Мало того, не вона коментує ці образи.
Відповісти
рідкість..., але цікавий образ,
Відповісти
Мені подобається, немає тонни косметики:)
Відповісти
дивне пальтечко... щось воно якось не на неї шите... і той комірець з білою стрічкою зовсім не з тої опери... платтячко симпатичне але треба оті горохи відрізати вони там зайві. я б до цього образу вдягнула ботильйони тому ці чоботи більш пасували б до джинсових скіні, а так вони ріжуть силует. загалом дівчина симпатична. але комірець зі стрічкою "сжечь!!" ДіДУХ!!! пішла на зліт!
Відповісти
Чоботи до пальто не пасують, плаття до чобіт не пасує, комірець пальто мав би задумуватися цікавим, а на ділі: якийсь радгоспний. Аксесуари ніби є, але вони нічого не підкреслюють, нецікаві. Іноді простота - не значить вишуканість.
Відповісти
Дуже мила і приємна на вигляд дівчина. Молодець, і виглядає стильно.
Відповісти
дуже мила дівчина)))) гарна доброзичлива посмішка. Ти прекрасна)))
Відповісти
Виглядає на 35 років.
Відповісти
Ага,знаю я таких. Засинаєш, і ніби зефір полуничний з тобою поряд, а з ранку бачу- то лящ копчений лежить, рота розкрив.
Відповісти
Твій коментар - гидота!
Відповісти
Я і не сумнівався, шо фан- клуб 'принцесси' затупає ногами. Туп-туп-туп
Відповісти
Гарненька!!!!
Відповісти
підстаркувата дідух просто адскі заздрить позитивній дівчині
Відповісти
Красуня! Все у неї є! Все! І все - красиве, щоправда, я не усе бачу. Молодість! Що може зрівнятись з нею? А коментатор Наталя тисячний раз підтвердила, що жінка жінку із заздрощів готова втопити в ложці води. Та й сама, напевно, виглядає на років 90.
Відповісти
Не все в образі довершено,але дівчина настільки приємна,що хочеться фотографії передивлятись по декілька разів.Вона схожа на француженку.А хто це дав їй 35років?Жаба давить?
Відповісти
Ще хочу додати,що Юля зробила не погану фотосесію.Це говорить про те,що вона правильно сприймає критику в свою адресу.
Відповісти
Таке враження, що це було пальто мами, а цей «дизайнер» його вкоротив, про це свідчить нерівний та погано підшитий низ виробу, пришив похабно ці лісточки на грудях та обновив «пальтішко» коміром з дурацьким бантом.
Відповісти
от як має виглядати жінка. ледь не закохався.
Відповісти
нічо такий зайчик...
Відповісти
Гарно, жіночно, симпатично.
Відповісти
Відмінно,дійсно дуже стильно .Вперше насправді сподобалася рубрика"Стильний Луцьк"
Відповісти
мила дівчинка. і гарно вбрана. погоджуюся з коментарем ЮЛІ.
Відповісти
Красуня! Все - натуральне! І є ж такі красиві на світі! Я зачарований!
Відповісти
гарна неприступна дівчина.....
Відповісти
вадік, шо ж ти так включаєш задню, підкотив би шари, га?
Відповісти
вже які тільки шари не катив...і з різних сторін....нульовий результат.
Відповісти
гарна дівчина..щира посмішка...неперевершений образ!
Відповісти
така жіночна панянка
Відповісти
оооо...знаю цю мадам....гарна..знаюча собі ціну дівчина....давно тебе не бачив...
Відповісти
А я б хотіла ту ДІДУХ побачити, її стиль. А то якось дивні зауваження. Ви, пані, дійсно розбираєтеся в стилях??
Відповісти