У Луцьку під міськраду знесли шини. Під виборчим округом - десятки активістів. ВІДЕО. ФОТО

У Луцьку під міськраду знесли шини. Під виборчим округом - десятки активістів. ВІДЕО. ФОТО
Під Луцьку міську раду знесли шини - зібралися представники Самооборони Майдану Волині, Айдару, активісти та небайдужі лучани.

Годиною раніше кандидат у нардепи Ігор Лапін на своїй сторінці у Facebook закликав не допустити фальсифікацій на виборах в окрузі № 22 - місто Луцьк.

Станом на 21:34 ЦВК опрацювала 95% протоколів з округу №22: розрив між Лапіним та Іриною Констанкевич скорочується і 0,02%.

ОВО №22 (Луцьк) знаходиться у приміщенні міської ради.

Наразі під будівлею - шини, дрова. Принесли буржуйку, яка згодом відправиться на Схід. Активісти кажуть - будуть грітися.
Співкоординатор  Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО Сергій Рижков
Співкоординатор Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО Сергій Рижков
Ігор Лапін
Ігор Лапін


Станом на 19:00 людей під міськрадою та під ОВО №22, де затримується підрахунок голосів з п'ятьох виборчих дільниць, побільшало: їх тут близько сотні.

Як кажуть самі активісти, залишиатимуться тут доти, доки не завершиться перевірка та підрахунок голосів.



Координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак розповів, що зійшлися біля міської ради, бо є бажання, аби підрахунок голосів відбувався законно.
Андрій Хведчак
Андрій Хведчак

"Люди віддали протоколи. Це був ранок. Поки в ОВК дійшла черга, то люди роз'їхалися по домах, хоча мали бути на засіданні. І повертають їх (протоколи - ред.) ДВК, а уже немає з ким засідання проводити. Бюлетені без охорони, що в принципі не припустимо. Через те є бажання, щоб все пройшло законно. І люди зійшлися. привезли пічку з собою. Нічого палити не будемо. Це ж наше місто, і ми його любимо. Ніякої розрухи", - наголосив Хведчак.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 127
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Памороки!!!
Відповісти
100 % погоджуюсь
Відповісти
Сором такому адвокату,який не знає ще що придумати.Та вже вибори пройшли досить піаритись.А самооборона,це сором Вам,за що ви стоъте!!??? За Лапына11??? Він Вам тоже по машины розмитнив, чи бабла дав. По що Палиця аферюга це не новина,але Лапін не набагато менше.
Відповісти
Розумнику, вали до міськаради і там їм свої притензії предяви!
Відповісти
да за таких розумних як ти ніяк порядку навечти неможемо в країні. Привикли що робите що заманеться і вам за це нічього нероблять ну нічього ще й на вас управа найдеться
Відповісти
діма, ну так прийди. Накажи мене
Відповісти
Ще твій час прийде і ти бидло таке ще в Європу рвешся ...
Відповісти
Ой ну ну тролику. А чого чекати давай підходь. І розкажи у чому я не прав
Відповісти
що ти кому хочеш довести? чи кулаками під міськ радою помахати хочеться? одне питання - начорта?
Відповісти
"Европейским путем идем, товарищи"! Палити, бити,розмахувати палицями, знищувати - одвічні європейські цінності....
Відповісти
Це точно, товариш!!!!!
Відповісти
до сраки євроцінності!!
Відповісти
Хто кого б*є палицями чи знищує, паморок?
Відповісти
Молодець Лапін! Бандит він і у Верховній Раді бандит!
Відповісти
був би бандит... лежали б торолі давно вже в лісі....
Відповісти
Біда Лапінк.на старості літ опускатись до таких ницих закликів і тиснути на постмайданівськф жилки народу...позор перед адвокатурою.кращеб уей символ адвокатури прикрив очі на такі діі його підопічних
Відповісти
Щось я не бачу там наших, та і не підуть вони за наротний фронт)))
Відповісти
Який ти ПС ? Чмошнік та й годі
Відповісти
Ну впритул не бачу на фото ПС, а от такі захисники Лапіна йому не на користь, я проти двох, але раз так, тоді Констанкевич гоу гоу!))))
Відповісти
+1, також не голосував ні за кого з мажоритарників - одне бидлоття, стидоба, а не кандидати. Тому в даній ситуаціі лапіну треба начистити писок, мудазвон.
Відповісти
А з твоїх слів шановний скімонок ноль толкової інфи. ЛИше обзивання і тому подібна єресь.
Відповісти
Треба вміти програвати.
Відповісти
А є докази, що хтось щось підтасовує, чи просто зібралися реальні пацани, які будуть палити шини, бо їх кандидат програє вибори? І ми ще хочемо в Європу?
Відповісти
Є докази, прийди до міськради, покажемо
Відповісти
Якщо є докази, то до суду звертайтесь, а то звикли тільки шини палити і кричати! Який з нього буде народний депутат, якщо він, маючи докази порушень, не звертається до суду про оскарження виборів, а скликає всіх на "заворушки"?
Відповісти
це ще буде, ця інсталяція із шин. Нагадування та предосторога
Відповісти
Айдар-прототип поліцаЇв-карателів за часів нацистської окупації нашого краю,що воювали на стороні Гітлера.Якщо ви зараз обираєте таку владу,які майбутнє держави вирішуватимуть зі зброєю в руках,то що завтра бачитимуть наші діти?
Відповісти
Твоє місце - гавкати в Кацапії.
Відповісти
Если Констанкевич и продвинут в парламент, то это будет самая дорогая депутатша, в которую олигарх вложили за ее мандат за всю историю Луцка...
Відповісти
Програвати напевно не хочеться...Смирися з поразкою,пане Лапін! Таким як Ви не місце у парламенті і цими своїми бунтівськими дибільними поступками Ви нічим не доб*єтеся! Немає чим зайнятися - на Схід! Особливо товстяку на другому фото!
Відповісти
люди дауни...
Відповісти
Самообороні на схід пора!!
Відповісти
Сказав той, що пише зі сходу
Відповісти
Ну звичайно...Тобі відписує людина,яка скоро піде на схід...Ну як же,у нас герої ті,хто бігає магазини контролює,щоб після 22.00 алкоголь не продавали замість того,щоб на передову валити і ті,хто під теплим одіялом строчить на ноуті "Сказав той,що пише зі сходу" замість того щоб самому країну захищати)
Відповісти
Покажи приклад, йди на Схід.
Відповісти
А чому би і ні?) Скоро йду,взалежності від когось!!!
Відповісти
[] сцикливі а не самооборона все що можуть так це скати палити НА СХІДЇХ УСІХ а не вдома дупи гріти патріоти срані
Відповісти
а ти тоді якого чорта ссикун не на сході? та ще й анонімнинько фігачиш коменти? то хто ссикло?
Відповісти
ты бы не брызгал бы слюной, а то тут кидаешь комменты и не замечаешь мнение большинства людей......а ссыкунами других обзывать ты попустись ибо героем тебя ещё никто не называет
Відповісти
Слюною бризжеш ти
Відповісти
перестань лаять как шавка с подворотни......тут твоих комментов более чем......и все неосмысленные и нарывающиеся.......а впрочем что это я быкоте объясняю?!
Відповісти
Ось саме представники Самооборони, виражаючись вашою термінологією, і є "ссикло". Чому? Бо той, хто сидить за компом і "строчить" коментарі і не претендує на звання визволителів і патріотів, а ви - піаритесь на цьому, ходите в камуфляжах, якщо такі амбіції - тоді уперед, на передову.
Відповісти
Во во. Цей цирк з формою і броніками вже приівся. Хочеш носити бронік - на схід. Сцикотно - то не тошни тут своіми ДЕШЕВИМИ ПОНТАМИ.
Відповісти
Згоден!
Відповісти
самооборони пс та ин хороше прикриття вид вийськомату
Відповісти
я там був і ще буду але про це не кричу на кожному перехресті
Відповісти
Псевдоєвропейські діяння... Сором за таке...
Відповісти
Дуді
Іване, вчи рідну мову.
"Псевдоєвропейські"... Ти хоч сам зрозумів, що написав ?
Відповісти
ПСЕВДО... (від грец. pseudos — брехня), префікс який має значення: «неправдивий», «вигаданий» (напр., псевдонаука)... БУДУТЬ ПИТАННЯ???Філолог "ХАХА":)
Відповісти
Я тепер попробуй сказать: "неправдивоєвропейські" або "вигаданоєвропейські". Ну як, глузд є в цьому ?

Ти ж,мабуть, хотів сказать: "діють не по-Європейськи", так ? То так і треба було казать, а не розумувать.

А взагалі, краще визначення "псевдо" - оце:
ПСЕВДО... Перша частина складних слів, що означає: несправжній, мнимий, удаваний, напр.: псевдогероїчний, псевдокислота, псевдомарксистський, псевдомистецтво і т. ін.
Словник української мови: в 11 томах. — Том 8, 1977. — Стор. 372.

Але воно теж не підходить в даній ситуації. Що тут несправжньоєвропейського чи удаваноєвропейського ?

В Європі збираються шини палить під міськрадою на виборах насправді, а тут придурюються ? Чи як ?
Відповісти
бла-бла-бла...Взагалы мова йде не про шини...
Відповісти
головне шоб суд по даній справі був у ковелі =)
правда лапін ?
Відповісти
А Волиньпост всі коментарі показує, чи тільки ті, що треба Палиці.
Відповісти
тут усе куплене за мішок гречки ми ж хохли і діти наші будуть хохлами
Відповісти
лапiн не здавайсь палиця купить все iвсiх
Відповісти
лапiн не здавайсь палиця купить все iвсiх
Відповісти
остаточно самооборона скурвилась...
Відповісти
Спаліть ту відьму на вогні!!!
Відповісти
дибіли йдіть по домівках спати!
Відповісти
Ти вже дебіл своє проспав - видно.
Відповісти
Син Саши $ не проходить
Відповісти
Лапін і Констанкевич проекти Ігоря Палиці
У Констанкевич керує Товстенюк
У Лапіна Савчук і Алєксєєв
Театр одного режисера з Одеси
Відповісти
Наскільки ви всі тупі, просто дивуюся! Хто таке придумав, що Лапін і Констанкевич проекти Палиці? Що за брєд??
Відповісти
Лучани не дивуйтесь,а краще запитайте імя того сміливця,який вирішив проце заявити.Чи хтось вірить у те,що гроші на таку потужну рекламу взялися з неба. Спонсори були різні, проте чому саме на них зупинився Лапін не зрозуміло.Проста в нього логіка: хто дав більше грошей той і спонсор.
Відповісти
Констанкевич - так)
Відповісти
Можливо але не факт
Буде видно найближчим часом
Відповісти
Люди зрозуміли, що вони- сила.
Відповісти
люди в нас давно - біомаса. Сама Люля казала...
Відповісти
Я так бачу що Палиця багато грошей викінув і на школи і на інтернет тітушок ! Ви забули що Палиця робив в Парламенті чи що???
Відповісти
Нехай Сорокопуд М. розкаже як він у чора всім знайомим та незнайомим розсилав смс з прохання проголосувати за його жінку Іринку. О це повний пипець.
Відповісти
шанована и чесна людина и про це скаже кожен хто з ним коли небуть стикався на видмину вид лапина синка саши долара який йому й в помьотки не годиться бо Сорокопуд едина людина яку ще можна дийсно назвати адвокатом а лапин простий решала миж татком и його клиентами чому лапин не йде на вибори у Ковельському окрузи де його вси "добре"знають
Відповісти
Гречка Палиці переможе українці дійсно продажні люди
Відповісти
волиньпостгавно
Відповісти
А Хведчак обманює - палять біля пам"ятника Святого Миколая !!!
Це святотацтво !!!
Відповісти
завжди свои шабаши збирають або на велики свята або биля святих мисть
Відповісти
ЗаЛупін відчуває, що провал близько - от і зібрав все своє шобло. ГАНЬБА! Це можга розцінити як тиск на членів ОВК. От тобі і демократія і Європа...
Відповісти
ЛАПІН!!! Як не соромно. Спочатку бігав свої газетки роздавав власноруч по ринках міста, здобуваючи нашу довіру до себе, а тепер навіть програти не можеш достойно? Прикриваєшся так званою "Самообороною", від якої на сьогодні залишилась тільки й назва, бо теж в свій час використали людей для самопіару.
ФУ, противно.
Відповісти
оленко прийди якось коли формуються сухпайки чи щось подібне і глянеш наскільки це так звана самооборона робить ...
Відповісти
Лапін хоч сам роздавав "газетки", а за констанкевич це робили продажні студентки СНУ, типу Оленки, котрі свідомо пропускали пари за 150 гривень щодня....
Відповісти
ще е богато добрих чесних людей ...крім назви
Відповісти
шановна самооборона, я як корiнний лучанин вас застерiгаю та попереджаю, не вздумайте перетворити наш дорогий Луцьк на вонючий майдан у Киевi, особисто я та тисячi небайдужих лучан викуримо вас з нашого мiста. Вже просто бридко дивитись як ви i вам подiбнi пiд виглядом борцiв Робiн Гудiв вiдстоюете лише власнi вигоди та iнтереси.Нажаль нiхто з вас не був на Сходi про який ви так гарно щебечете, берег Азовського моря не рахуеться.
Відповісти
Налякав їжака голою дупою
Відповісти
21709 людей з луцька віддали голос за Лапіна, 21709 свідомих людей

Лапін Ігор Олександрович , Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ 24.15% 21 709 виборців
Відповісти
21709 обдурених лучан! Лапін забирайся у Ковель і прихвати продажну Іринку
Відповісти
зайди зараз на сайт цвк
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp040pt001f01=910pf7331=22.html
Відповісти
Констанкевич нещодавно написала підручник із сучасної укр. літератури...Їй це краще вдається, ніж бути продажною псевдопатріоткою...
Відповісти
хай зганяе до хлопців які в АТО!Там його роздеруть!Він знае за що!І батя внього зладей Ковельській суддя долоровий
Відповісти
Давайте зруйнуємо наше місто, потопимо його в кіптяві, щоб людина в камуфляжі, яка минулих виборів балатувалась від Селянської партії України, є сином ковельського судді на кличку Васька мільйон. А ще взяв відкат в Єремєєва за перехід на інший округ, щоб не мішати Івахву. Люди, прокиньтесь, кого ви підтримуєте?!
Відповісти
Вже геть з розуму посходили з тими шинами. Не проходиш то не проходиш, для чого піднімати таку бучу, як бабка на базарі.
Відповісти
Ну як, для чого? Потім спонсору за гроші треба відзвітувати, а тут такий облом. А пан "адвокат" по закону працювати не вміє і не хоче, тут треба бандосів побільше зібрати і погрожувати підпалом і розправою. Ну, все як у кращих традиціях 90-х, у які пройшла молодість Лапіна. Достойний буде представник Волині у ВР, нічого не скажеш.
Відповісти
як соромно,дійсно треба вміти програвати,а не закликати дітей до місцевої ради, щоб робили масовку... сміх та й годі
Відповісти
будут жечь шыны возле Святого Николая покровителя Луцка.пусть у себя в ковеле на папином дворе мазут разливает свиня новоявленая
Відповісти
Лапін- Герой !!!!! А наші люди так і не зрозуміли, що олігархи і їхні протеже чхати хотіли на простий народ !!! Лапін, нехай Тобі допоможе Бог !!!!
Відповісти
Якщо герой, то хай палить біля Директорії
Відповісти
мародерив контрабандистив бурштинових копалень и береги морив
Відповісти
Нароьний фтронт сані бакса,.. це пінцет народ до чого ви їб..лись, щоб проголосувати за цього уе..ка. Назад в Ковель шавка драна!
Відповісти
В Ковелі послали то треба в луцьку попробуватись.... а ще якщо є така баблопідтримка і можна пропіаритись на війні то гріх не зіграти на людях
Відповісти
вчора гусь розсилав сотні смс за гуся голосувати і що далі.. один презерватив про якого написав шаповал і другий з пупиришками з ковеля взяли в івахіва бабки і рубають патріотів біля статуї св. Миколая((((
Відповісти
хай їде в Ковель до татка Саши ДОЛАРА
Відповісти
кілька фізкультурників з 3 общаги, які прийшли підзаробити пару гривень і купка алкашів це все активісти?
Відповісти
Так, Лапін програвати не вміє...спілкувалась з ним особисто.Казав, що програвати треба вміти. Цитую "це як шахмати - програв - потисни супернику руку"...і що тепер? ну в принципі самі все бачите...Хай би балотувався в Ковелі...але ж ні. Там люди знають, який він насправді і ніхто б його не підтримав...і тепер робить в Луцьку все, що йому заманеться...
Відповісти
так, Лапін програвати не вміє...спілкувалась з ним особисто.Казав, що програвати треба вміти. Цитую "це як шахмати - програв - потисни супернику руку"...і що тепер? ну в принципі самі все бачите...Хай би балотувався в Ковелі...але ж ні. Там люди знають, який він насправді і ніхто б його не підтримав...і тепер робить в Луцьку все, що йому заманеться...
Відповісти
А Констанкевич зі свого боку танки не вивела до міськради?Ярош же заявив,що не знае хто такий Лапін. Москалики все пруться до влади і до грошиків. А гречкосіі і в прізвищах розібратись не можуть.
Відповісти
Из вас, балаболы, хоть кто-нибудь, что-нибудь занес на Перемоги 14: теплые вещи ребятам, сотню-другую консерв, деньги какие-нибудь? 3,14дите на парней, что своих ребят рискуя жизнями под обстрелом, по частям собирали чтоб на Волынь вернуть, родителям отдать, похоронить. 9 из 10 из вас обосрались бы и мамку звали в первом же бою, из таких боев которые Айдаровские ребята уже не один прошли. А вы радуетесь что "Континиумоская" банда дальше протянула всех своих людей во власть. Мало вас Путин дерет, такая нация не украинцев а "хохлов" видимо и заслуживает что б ее драли.
Відповісти
тепли речи бо Айдаривци мерзнуть в Маневицькому райони на бурштинових копальнях
Відповісти
А Констанкевич зі свого боку танки не вивела до міськради?Ярош же заявив,що не знае хто такий Лапін. Москалики все пруться до влади і до грошиків. А гречкосіі і в прізвищах розібратись не можуть.
Відповісти
А де наша влада, де силові структури? Шановні! Коли Ви, нарешті, наведете порядок?
Відповісти
ваш Лапін такий же Херой як і Гузь !!! Один у Луцьку людей розводить - борець за Україну зас,,аний, хай би в Ковель ткнувся ..., а інший в Володимирі та Любомлі де народ не знає цього нездару гівнослова, хай би у Луцьку спробував балотуватись !!!
Відповісти
А 123 обісрався!
Відповісти
за даними сайту ЦВК
Кандидат Графік % ЗА Голосів ЗА
Констанкевич Ірина Мирославівна , самовисування 24.29 22 885
Лапін Ігор Олександрович , Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" 24.27 22 866
Відповісти
Шо ваш Лапін хорошого для міста зробить?Іра хоча б надалі буде тут шось покращувати!!А він?Він нічого не зробить !Люди схаменіться
Відповісти
І що вони цим хочуть довести? звідки дані про фальсифікацію чи про те що Лапін з великим відривом по ДВК(з його сторінки у вк)??? взагалі не шарю кому таке треба... ніби людям мало того що на Сході коїться то їм ще тут треба брєду
Відповісти
Як достали Палиці Лапіни та інші мудаки.Нас мають за ідіотів. Терпіння ще трохи і зірветься.Спалим ваші палаци та виженем в шию.Шкода що тільки після того не буде України!
Відповісти
Бачу щей проплачених писарів констанкевич палиці назбиралось
Відповісти
Потрібно програвати з честю рівняйтесь на Ігоря Гузя він програв, але через 2 роки повернувся вітаєм його з перемогою. Однак пам"ятайте, що це дострокові парламентські вибори наступні відбудуться 2017 році і тоді знов випробуєте свої сили.
Відповісти
Вітаю Ірину Констанкевич з перемогою!
Відповісти
Что вы хохлы за люди?!
Ну нихрена с толком сделать не можете.
Відповісти
Полішуки остаються полішуками.Хрен Вам оновлення влади.Перемагають мішки грошей.Містична сила сятого шекеля
Відповісти
в тому вся і справа, що Лапін вложив кучу грошиків, а тут і облом...
Відповісти
Та в нього вловили то і все
Відповісти
треба достойно програвати...Хай їде у Ковель, там хай скаржиться
Відповісти
Та запитайте старших людей хто такі на прізвище Ляпіни і все стане на свої містя. А ще краще про Ляпіна розкажуть Ковельчани....
Відповісти
Чим більше коментів на тему захисту інтересів підопічної луцько-яремчівського одесита палкіна, тим вагоміше переконуюсь, що в древньому граді ще багато прокремлівських вздихатєлєй...
Відповісти
Я в записнику М.О. Але мені смс з проханням проголосувати не приходило!!як прикро:( невже мене оминули смски...-це був сарказм.
Відповісти