«Волинь» програла «Дніпру»: 0:4

«Волинь»  програла «Дніпру»: 0:4
Матч у відповідь 1/8 фіналу Кубка України між дніпропетровським "Дніпром" і луцькою "Волинню" закінчився з рахунком 4:0.

Про пише прес-служба ФК "Волинь".

Перший тайм не зовсім вдався лучанам. Вже на 12 та 14 хвилинах Лучкевич і Гама "відверто вибачили" «хрестоносців». Перший не влучив у дев’ятку, пробиваючи з 8 метрів, а другий пошкодував пас на Селезньова, виходячи разом з ним на володіння Літовченка.

Кінець тайму команди дограли жваво, хоч більше із сумбуром, ніж конструктивом. Утім, заключний небезпечний момент був за «Дніпром» - Селезньов не влучив по воротах із 11 метрів.

Другий тайм гості почали активніше, але апогеєм цього став удар дніпрянина Коноплянки у поперечину після контратаки.

У відповідь господарі забили - Стрініч прострелив, і Ротань із центру штрафного хорошим ударом сколихнув сітку ближнього кута воріт Літовченка – 2:0.

«Дніпро» зіграло по ситуації і забило втретє: Селезньов замкнув ідеальний пас Коноплянки – 3:0. Добив «Волинь» Калініч. На 87 хвилині Мемешев випадково «підправив» розрізний пас на Ніколу й той з кута штрафного поцілив у ближній верхній кут воріт Літовченка – 4:0.

«Волинь» не змогла вкотре потрапити до чвертьфіналу національного кубку і зосередиться на чемпіонаті України.