У жахливій аварії на Володимирській - ще одна смерть. ФОТО

У жахливій аварії на Володимирській - ще одна смерть. ФОТО
У результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 27 жовтня на вулиці Володимирській у Луцьку, загинуло двоє людей, ще двоє отримали тілесні ушкодження.

27 жовтня ввечері у Луцьку на вулиці Володимирській 39-річний житель Луцького району, керуючи автомобілем марки MITSUBISHI LANCER і виконуючи маневр обгону автомобіля VOLVO, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткувся з автомобілем FIAT BRAVA під керуванням 54-річного жителя міста Луцька, - повідомляє прес-служба УМВС України у Волинській області.

У результаті ДТП транспортні засоби загорілися. Водій автомобіля MITSUBISHI та 48-річна пасажирка автомобіля FIAT від отриманих травм загинули на місці.

Водій автомобіля FIAT та двоє пасажирів автомобіля «MITSUBISHI» – 29-річний житель Луцька та 47-річний житель Луцького району, отримали тілесні ушкодження та доставлені в лікарню.

За фактом ДТП проводять досудове розслідування за ст. 289 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України, під час якого встановлять всі обставини автопригоди.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Колеги, сорі, але ви гоните. А нічого, що цей, за вашими словами "труп" - це чиясь дружина-мати-вчитель!!!! Зараз купа учнів військового ліцей в сльозах. І на похорони з усіх міст збираються її колишні учні. Може врешті повчитеся етики, якщо набрали купу студентів, то хоча б мінімальних норм їх навчіть!!!!
Відповісти
Страшно уявити якою була швидкість. І це в населеному пункті серед білого дня. В ДТП щодня гине більше ніж в роки війни. Задумаймось.
Відповісти
Коли і де похорони?
Відповісти
Вічна пам`ять вам Тетяна Степанівна прийміть мої співчуття((((
Відповісти
В 11.00 в Домі панахиди (навпроти авангарду, за приміщенням сбу)
Відповісти
Тетяна Степанівна і Павло Зіновійович найкращі люди, які можуть зустрітися на життєвій стежині наших дітей. Я вдячна їм за їх нелегку працю.Вічна пам'ять та земля пухом для Тетяни Степанівни, а для Павла Зіновійовича Божої благодаті і швидкого одужання.
Відповісти
все життя памятатиму її очі, які світилисямдобром, Завжди багато світла йшло від Тетяни Степанівни. Це Велика людина, жінка, професіонал своєї справи!! Вона так щиро запевняла і розраджувала нас (батьків) , що про їх дітей дбатимуть і робитимуть з них Людей! Їїслова памятатиму завжи: " За пів року ми зробимо Вам ваших дітей таки чистими - якими ви їх на родили, а за наступний період все саме найкраще ,що зможемо їм прищепимо, ви побачите як ваші діти будуть вас поважати, як будуть шанувати ваш борщ, який він їм буде смачний, ви буде гордитися вашими дітьми ..." Світла Вам пам"ять, Ви завжди будете в серцях наших дітей де б вони не були як дотик до доброго, світлого, всього найкращого , що можемо ми відчувати у цьому світі
Відповісти
Висловлюємо щире співчуття родині Демчук з приводу тяжкої втрати - трагічної смерті мами Демчук Тетяни Степанівни.Хай Господь прийме її у Царство Небесне,дасть спокій її душі ,і землю легку,як пух.З глибоким сумом і скорботою ваші випусники-ліцеїсти.
Тетяна Степанівна пішла від нас,залишивши після себе добрі справи,теплі спогади,велику материнську любов і світлу пам"ять.
БоснюкуП.З.-бажаємо швидкого одуження і швидше бути в строю ,адже він справжній боєць.
З найкращими побажаннями 3 звод 11-є.
Відповісти
З найкращими побажаннями 3 звод 11-є.
Відповісти