До Луцька їде Андрій Парубій на підтримку Ігоря Лапіна

До Луцька  їде Андрій Парубій на підтримку Ігоря Лапіна
Щоб проконтролювати чесність виборів у 22-у окрузі до Луцька приїдуть Андрій Парубій та заступник Міністра внутрішніх справ.

Про це повідомляє прес-служба Ігоря Лапіна.

З метою контролю підбиття підсумків виборів у 22-му виборчому окрузі до Луцька приїдуть Андрій Парубій, член партії «Народний фронт», та Микола Величкович, заступник Міністра внутрішніх справ.

Прес-конференція з їхньою участю запланована на 16:00 у ВолиньМедіа (вулиця Ковельська, 2, 4-ий поверх). У рамках заходу буде обговорено процес підрахунку голосів по Луцьку.

Під час засідання ОВК завершився підрахунок голосів за кандидатів по 22-му виборчому окрузі. За даними ЦВК, перемогу здобув Ігор Лапін (24,24 %). Результати оголошено і за них проголосовано, але протоколи ще не затверджено підписами.

Згідно із інформацією представників ОВК, необхідно зробити уточнюючий протокол за результатами виборчої дільниці № 45. Під час засідання ОВК, яке перенесене на 19:00, має відбутися офіційне затвердження протоколу із кінцевим результатом виборів до Верховної Ради у 22-му окрузі.

Розрив між Ігорем Лапіним та найближчим конкурентом Іриною Констанкевич становить 28 голосів. Тому у ніч на 28 жовтня активісти «Самооборони Волині» патрулювали окружну виборчу дільницю, щоб завадити можливим фальсифікаціям результатів.

«Є офіційні результати ЦВК, проте представники ОВК ще досі не затвердили протокол. Такі дії ОВК та ДВК можуть трактуватися як навмисне затягування процесу оголошення результатів голосування. Тому ми вирішили проконтролювати чесність та прозорість процесу підрахунку голосів», - прокоментували в обласній «Самообороні».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мда ви з луцька там люди трохи того. ви знаєте хто він пожизні, знаєте ту сімї лапіних, побув він пару днів десь там під ато- всьо своя хароша людина яка воювала, хрен ми зробимо нову країну з такими депутатами
ви знаєте що його батько колишній судя в ковелі, і то канкретний хабарник, а він адвокат, через його(цього адвоката) рішалось немало учних справ в ковелі, ех.. перед тим як голосувати потрібно хоч трохи цікавитись кандидатами...
Відповісти
підтримую ковельчанина,але на виправдання лучан хочу сказати,що вони хотіли не Лапіна підтримати а "Народний фронт".Вот і став таким чином одіозний адвокат депутатом.
Відповісти
Ти такий ковельчанин як я Москаль
Відповісти
Слухай я ту сім'ю добре знаю! І тата і брата і Ігор це свідома! Порядна людина і думаю на відміну від тебе пару днів з грудня був на майдані... А потім з березня пару днів в АТО... І за таких! Ми з грудня стояли на майдані. У його є все і сім'я в робота в столиці. А він в АТО залишив своє здоров'я. І для мене це особисто приклад. Ми теж крапалі робили для підтримки... Але те що він Нажаль не зробили. Не залишили свій бізнес і не залишили сім'ю. І Насть половину прибутку не давали а так... Що могли. Так що думаю ти в того не робив. Так що не ваняй тут!!! Ти хоч сам стояв на тому майдані.
Відповісти
Слухайте я знаю ту сім"ю і знаю батька і брата. Ігор мав все і бізнез і сі"ю і на пару днів в грудні пішов на майдан а потім на пару днів в березні в АТО а повернувся через пару днів літом з поломаними ребарами і втраченим зором. Так що я особисто бізнез не залишала і навіть половину прибутку не давала а так...крапалі. І для мене він приклад як ми маємо!!! робити, але не робимо. А ти думаю і того не зробив так що не ваняй там!!! Воїн світла! діванного покрою.
Відповісти
Слухайте я знаю ту сім"ю і знаю батька і брата. Ігор мав все і бізнез і сі"мю і на "пару днів" в грудні пішов на майдан а потім на "пару днів" в березні в АТО а повернувся "пару днів" літом з поломаними ребарами і втраченим зором. Так що я особисто бізнез не залишала... і навіть половину прибутку не давала а так...крапалі. І для мене він приклад як ми маємо!!! робити, але не робимо. А ти думаю і того не зробив так що не "ваняй" там!!! Воїн світла! "диванного покрою".
Відповісти
Хай краще цей фашист(Парубій)поіде на схід і там порядок наведе! Хай дасть відповідь і за Небесню сотню і за наглу брехню РНБО,яка призвела до смерті наших солдат,як таких людей земля тримае???
Відповісти
Люди, Ви зовсім подуріли? Який би не був Палиця та його представники, але він на протязі 3-х років закривав всю "соціалку" міста. Зараз закриється Фонд і будете ходити до Романюка і Лапіна, просити допомогу!!!! Романюк -лох!
Відповісти
Лапу смоктати :)
Відповісти
Ігор Лапін нехай воює на Сході України, а не в Луцьку за місце біля корита. От де йому потрібно проявляти свою сміливість, ініціативність, а не в мирному місті він зі своїми самооборонівцями веде бій. Тфу на такого представника від обласного центру. СОРОМ.
Відповісти
а може нехай біля корита буде той хто хоч щось зробив! А не якась тітонька яка максимум пряники на майдані роздавала...а може і того не робила а так...до корита просто!
Відповісти
Палиця порве Романюка на шматки ))
Відповісти
Нехай Лапін зі своїми самооборонівцями їде на Схід України й там воює. Усю ніч чатували біля міськради у мирному Луцьку. Свою сміливість нехай проявляє у боротьбі на мир у нашій країні, а не за владу в Україні. Сором, а не депутат, аферист, а не айдарівець!
Відповісти
Через непримітну жіночку підняли зам міністра мвс...цікаво,ще рочків -три тому,чи змогла б вона відповісти,хто такий Ігор Палиця і що в них може бути спільного?)))
Відповісти
Нехай Лапін зі своїми самооборонівцями їде на Схід України й там воює. Усю ніч чатували біля міськради у мирному Луцьку. Свою сміливість нехай проявляє у боротьбі за мир в Україні, а не за владу в ній. Сором, а не депутат, аферист, а не айдарівець!
Відповісти
Я так зрозуміла, що багатьом, як і Вам особисто, дуже й дуже потрібно, щоб наші воїни опинилися осторонь законотворчого процесу і подалі від Луцька...
Відповісти
Відповісти