В окрузі №19 переміг Ігор Гузь

В окрузі №19 переміг Ігор Гузь
ЦВК опрацювала 100% протоколів з округу №19 - перемогу здобув Ігор Гузь від "Народного фронту".

Дані оприлюднено на сайті ЦВК.

За Гузя віддали голос 30,69% виборців.

Одномандатний виборчий округ №19 охоплює міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони.

Найближчий конкурент Гузя Костянтин Зінкевич набрав лише 17,13%.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
интересно посмотреть до чего докерубтся гузи и комбаты
Відповісти
позор це гірше ніж було!!! такого балабола вибрали таких рада ще не бачила, ви там в округу чим думали
Відповісти
Прийміть щире співчуття округ 19. Чим Ви думали?
Відповісти
Судячи по Луцьку, у ВАС свідомість на рівні Ветлів з Глушою.
Відповісти
Ми взагалі попали!
Відповісти
по крові людей дійшли до влади!!!позор
Відповісти
Я та всі мої колеги о фірмі голосували за Зінкевича, але по селах більшість голосували за Гузя, бо за інших навіть не чули...
Відповісти
Краще балабол, ніж олігарх, який рабам-недоробкам буде облизані кісточки з панського столу кидати! Володимир не Любешів з Ратном.!Нам треба закони , а не подачки !
Відповісти
Ну-ну! Дочекаєтесь від Гузя законів! Буде ще один клоун - запроданець! Ми від нього нічого не дочекались! Удачі вам!
Відповісти
У 19-му окрузі живуть дауни...
Відповісти
Гузь- молодець.Просто треба знати за що голосуєш і чого від кого хочеш.На 19 окрузі в тих хто бере подачки -руки відсихають.Тому й не голосують за злодіїв-товстосумів.
Відповісти
Ви ще просто не зрозуміли як попали!
Відповісти
Це точно,гусь-політична повія вищої масті, а татко його потомствєнний комуняцький ватажок
Відповісти
Жаль нет возможности говорить плохие слова.Вопрос?? А кто он вообще? Этот Гусь.Он похож на неадекватного .Волынь ты не проснулась Пролив столько крови вы выбрали одного из Трусливых и сцикливых людей Области,Этот Хмузб обещал пойти на вону в далеком 2004 но слово не сдержал.Волынь Волынь....как ты могла такое чмо такое г...о допустить в Раду...Позор.
Відповісти
Головне що Володимир не отримав " му-му" , тобто Ковальчука
Відповісти
Саме однопартійці ексдепутатки каті ващук (цьоця му-му) та наближені люди сатанюка й працювали в штабі цього гуся . Однозначно виборців 19 округу розвели .....
Відповісти
А хто має йти в парламент? Політики, чи бізнесмени, щоб примножити накрадене?
Відповісти
бачу майдан пройшов не даром...... для Гузя. Що ж ви люди робите? цього брехуна, боягуза, шизофренiка треба поганою мiтлою з Волинi, а ви його в Раду. Заживем
Відповісти
А що треба було того, хто стояв на антимайдані ? У Володимирі їх аж забагато!
Відповісти
Ото банда держслужбовців слиною бризкає!Гузь-молодець!Вітаю Ігоря!
Відповісти
Чинуш жаба давить...Їхній час закінчився!
Відповісти
Старих п...нів гнати віником.Хоч нарешті молодого обрали, може тим совкам буде пики товкти в столиці.
Відповісти
Ми то хоч бугатих людий вибрали а ви біднуго ту хто буди вам гроши давати, га? Другий раз єрємєєва зи Стипаном вузьміте до себе!
Відповісти