Луцька ОВК офіційно: переміг «Народний Фронт» і Лапін. ФОТО

Луцька ОВК офіційно: переміг «Народний Фронт» і Лапін. ФОТО
Луцька окружна виборча комісія (округ №22) оголосила остаточні та офіційні дані: перемогу здобув Ігор Лапін та «Народний Фронт».

Результати оприлюднили пізно ввечері 28 жовтня.

Нагадаємо, в пообідній час 27 жовтня активісти «Самооборони» та інших революційних організацій прийшли під міську раду, де розташовується ОВК, і принесли з собою шини.

Як зазначив керівник волинської «Самооборони» Андрій Хведчак, була загроза фальсифікації голосів конкурентами Лапіна, тому представники організації чатували під мерією до останнього.

Нагадаємо, за даними ЦВК, Ігор Лапін обігнав Ірину Констанкевич всього на 28 голосів.

Як пояснила голова ОВК Юлія Гринчук, 28 жовтня члени комісії перевіряли й уточнювали дані, готуючи нові протоколи, бо в попередніх наробили помилок.

В уточнених протоколах містяться такі дані:

Лапін Ігор Олександрович, політична партія «Народний фронт» - 24.24% (24 245 голосів)
Констанкевич Ірина Мирославівна - 24.22% (24 217 голосів)
Іванюк Роман Олегович, «Блок Петра Порошенка»" - 10.93%
Данильчук Павло Петрович, самовисування - 8.36% -
Пустовіт Григорій Олександрович, політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 7.18%
Пирожик Олександр Веніамінович, самовисування - 7.01%
Рицко Ігор Йосипович, самовисування - 5.20%
Кривицький Антон Федорович, самовисування - 3.45%
Грицюк Анатолій Петрович, самовисування - 2.65%
Петрочук Костянтин Павлович, Радикальна Партія Олега Ляшка - 2.19%
Бондарук Роман Анатолійович , самовисування - 1.38%
Кожевніков Геннадій Геннадійович , Політична партія Українська платформа «Собор» - 1.17%
Пащук Віктор Михайлович, Комуністична партія України - 1.13%
Поліщук Роман Вікторович, політична партія «Блок лівих сил України» - 0.70%
Щуцький Олександр Геннадійович, самовисування - 0.13%

Партії

«Народний фронт» – 29,05%
«Самопоміч» – 19,11%
Блок Петра Порошенка – 16,83%
«Свобода» – 8,82%
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,62%
«Батьківщина» – 5,49%.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ірино!Гроші віддасиш як тільки зможеш, але не затягуй.
Відповісти
типового представника від баранів....
Відповісти
"обрано"- вівця покрита
Відповісти
Восторжествувала правда. Гроші, лайно, яке скинула Констанкевич-Сорокопуд на опонентів, пішли коту під хвіст. Лапін - теж не подарунок, але стоїть на три голови вище за цю пані в будь-якому відношенні. Для сорокопудів-констанкевичів і кравчуків - траур. Чужі гроші і адмінресурс стали поперек горла.
Відповісти
Яценюк чітко відстоював (чи декларував) антиросійську політику - ось і результат. А Лапін просто як символ антиросійської боротьби.
Відповісти
Щоб насолити росіянам ми обрали етнічного росіянина. Де логіка?
Відповісти
Символи української боротьби воюють на Сході,а не ходять по квартирам і просять, щоб за них проголосували,в той час як іде війна. Ви краще порахуйте скільки Лапін потратив на передвиборчу програму,а тоді скажете про якісь гроші!!)))Хто краще, це суперечливе питання, якщо ототожнювати Констанкевич з Палицею,то потрібно і Лапіна з батьком порівнювати.А останьому, ой як багато є що згадати, запитайте любого ковельчанина.
Відповісти
Якщо патріоти рвуть дупу за маріонеток Палиці, то хрінові вони патріоти... точніше, галушкові)
Відповісти
ПРАВИЛБНУ дасть відповідь-Лапін-боєць-командир,захисник України,чи Лапін-аферист-кар'єрист?А моя відповідь однозначна:Якщо боєць-командир!,то він ніколи не залишив би
напризволяще своїх побратимів на фронті під кулями,заради
своєї кар'єри!
Відповісти
Молодець ХТО. Справжній командир іде першим на полі бою, а повертаєть останнім.Та яко карєра!!Про що ви гоорите,це можливість увірвати кусок пирога.В ВРУ ідуть тільки за цим чи щоб прикриди зад
Відповісти
Ви хоче сказати, що всі командири і бійці, які пройшли в раду (Тетерук, Ярош, Білецький, Береза, Парасюк та ін.) чи хоча б балотувалися, теж кар'єристи? Звісно, вам, диванним героям, видніше!
Відповісти
Ну та ЙОЙ прямо з окопа пишещ а не з дивана!!!!!!!!!!!
Відповісти
а ви вже й жінок ладні відправити воювати?))
Відповісти
які побратими, яка Ненька, за що воюють? Віджимають бізнес для коломойші...
Відповісти
І не тільки для нього!!))Сам бізсес для нього,а все інше собі.Якщо ти там, був то бачив, з чим повертаються наші додому.Ні,не 51,слава їм,а добровольці,які не знали, що ще можна вкрасти,чи вивести.
Відповісти
а ви там були?)
Відповісти
Напевне ж,сам ти такий.Ні Батьківщини,ні віри в те, що є люди,для яких це поняття має смисл-глибокий та значимий:ото тільки й віджимав би для будь-кого,хто не відмовить в бариші...Більше віри-в майбутнє,в себе, в інших людей.У нас є шанс,ала обливання брудом не сприяє його реалізації...
Відповісти
и чесних знову все чесно а що не чесно то не вони але нехай щеневмерлики памятають засторогу предкив що брехнею свит пройдеш назад не вернешся
Відповісти
Вибір,власне,був не дуже...Суспільство наше все ще важко хворе.Але цей хлопець побував під кулями і це щось та важить."Таки да"!,на одеський манір.За нього добре відзивались його товариші по Айдару,то й же "Самурай" -на проводах бійців батальону на Схід.А чи витримає він випробування Радою-це вже його вибір,його відповідальність і перед полеглими товаришами ,перед вищим судом,непідкупним...Будемо сподіватись на позитив.Все-таки це не гірший варіант!
Відповісти
Усіх розстріляти і так три рази вибрати!!!
Відповісти
Ковель зі сміху лопає над тупістю лучан! Кого обрали? Лапу!!!
Відповісти
а кого вибрав "лопаючий" Ковель?)
Відповісти
Гарне гасло Лапіна у Фейсбуці: "Не всеремось!" Це найкраще характеризує нашого посланця у Верховну Раду! Головне Ігоре: "Не вс..сь!"
Відповісти
а Палкин обосрался без лозунгов!
Відповісти