Стильний Луцьк. Портрет дня: Владислав Нездименко

Стильний Луцьк. Портрет дня: Владислав Нездименко
Владислав Нездименко, спеціаліст з міоскелетної реабілітації, 22 роки

Сьогоднійшній наш герой займається карате, слухає рок-музику та своєю роботою допомагає людям.

Каже, раніше носив довге волосся і шкіряний одяг – тому на вулиці багато перехожих звертали на нього увагу. Зараз його образ дещо змінився, став не таким епатажним.

На запитання, чи вважає себе стильним, Владислав відповідає, що не вважає.

«Ні, я не вважаю себе стильним. Не женуся за непотрібними назвами і популярними брендами. Я просто одягаю те, що мені подобається і підходить», - зазначив він.

Окрім того, хлопець полюбляє класичний одяг, але з «сучасними елементами», наприклад, шкіряними вставками. Мовляв, звичайна класика це занадто просто – в образі повинна бути якась цікавинка.

На фото наш герой одягнений у куртку-косуху, майку ATLANTIC, джинси, кеди. Образ доповнюють шапка SAVAGE, окуляри, ремінь, браслет, перстень, ланцюжок.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ у стилі сasual. Оскільки зараз осінь, то шапка підібрана по погоді, окрім того, вона у поєднанні з окулярами робить вигляд героя стильнішим. Пасують сюди і масивні прикраси.

Класичні джинси, шкіряна куртка і кеди вдало доповнюють один одного. Загалом в такому стилі ходить значна частина молоді.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прикольний стиль!
Відповісти
Стильно, але не оригiнально.
Відповісти
Взуття потрібно змінити... воно повинне бути масивніше і шкіряне. виглядало б більш стильно)
Відповісти
Якщо міняти, то тільки на бюджетні військові берці і на війну каратиста ...!!!!!
Відповісти
взагалі прікольний хлопака, але кеди сюди ну ніяк не пасують... бороду я б підкорегувала, або взагалі поголила. молодий хлопець має бути молодим хлопцем. хоча так він схожий на ірландця. а так нічо, нічо. до списку всього що на хлопцеві забули додати труселя! ДІДУХ! не пиши "більш стильніше" тому що це як масло маслене, щей ненормативно!!! а так нічо,нічо.
Відповісти
міоскелет і крапка
Відповісти
лажа, уважаємиє, лаажаа
Відповісти
Де ви їх берете, звідки витягуєте?.. Я увесь час серед людей, але цих (не буду називати), бо Пащенко не пропустить), не бачу.
Відповісти
не сильно смерділо поки фоткались в тій арці?)))
Відповісти
шо за []???
Відповісти
НЕ В АТО??
Відповісти
Арка нагадує гроб, з радянськими фото-шпалерами. Все добре, по осінньому, ура таваріщі!
Відповісти
де ви ловити таких пукемонів?
Відповісти
А вони, як воші, самі скоро - скоро плодяться ...
Відповісти
Боже!ДЕ ж це знайшли таку запльовану арку!Герой відповідає панорамі.Все жахливо,і борода теж!
Відповісти
баба Пріська,твій комент може завершити сьогоднішнє обговорення.Дуже влучно.
Відповісти
може бути, хоча бороду варто збрити, або підкоротити!!!!
Відповісти
Яке ж слово не пройшло модерацію?-гроб, чи фото-шпалери? Нічого не розумію, і нікого не ображаю. Чувак крутий.
Відповісти
треба більше бороди на обличчі)))
не сказати шо це стильно, це звичайний повсякденний аутфіт сучасного молодого парубка.
Відповісти
И шляпа есть и борода,
Ну парень - хоть куда.
Красавец! Красавец!
По девкам он туда-сюда
Шныряет без стыда.
Відповісти
а професія яка!.... абалдєть
в 22 роки спеціаліст з чогось там
"рука-ліцо"
Відповісти
Який з його сппеціаліст, якщо він не ходив на пари і випрошував заліки
Відповісти
Кєди - самий жир ))
Відповісти
Капіт Немо. Пора йому на дно морське, або річкове...
Відповісти
Типовий гопнік
Відповісти
ахахах
так, гопнік в касусі, кедах) більше б таких.
Відповісти
Більше б таких гопніків.
Відповісти
Я би його в оборот таки взяяяяла...
Відповісти
Окуляри одягає, щоб заховати від посторонніх свої прекрасні очі, щоб чужі не бачили світла, яке променіє з очей
Відповісти
Справді таке враження що всі наслухались - "Єслі у тьєбя єсть борода значіть мой отвєт - да." )))
Відповісти
спеціаліст з міоскелетної реабілітації? не вистачило духу признатися що масажист?
Відповісти
А ти, я бачу, нічого не шариш в цьому житті.
Відповісти
Жесть...де тут стиль? Дайте мікроскоп - роздивлюсь
Відповісти
Ти себе сфоткай і виклади...я тобі потім поясню де твій стиль
Відповісти
Дурень, ти навіщо вуса збрив ...?
Відповісти