Аварія в Луцьку: дівчина пошкодила «татове авто». ФОТО

Аварія в Луцьку: дівчина пошкодила «татове авто». ФОТО
На вулиці Богдана Хмельницького трапилась аварія: «Шкода» задом в'їхала у «Ладу».

ДТП трапилася 30 жовтня близько 17:00 біля Обласного центру зайнятості.

«Що ти наробила? Чого ти взяла татову машину? Я ж казала не брати», – звернулась жінка до дівчини-водія «Шкоди».

«Баришня здавала заднім ходом, чи розверталась. І нормально здвинула мене», – сказав водій «Лади» Ярослав Янченко.

«Вона аж вискочила на бордюр і тим, і тим колесом. Добре вона влупила в зад. Дивись, на скільки машина здвинулась. Передок самий тяжчий. Ми аж підскочили, я думав, щось сталось», – розповідає свідок аварії Володимир Пекний.

За його словами, дівчина вивертала руль і здавала назад. На його думку, вона хотіла розвернутися і поїти вверх по вулиці Богдана Хмельницького проти одностороннього руху.

На місце авірії викликали ДАІ. Потерпілих немає.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НОВИНААААААААААААААААААААААААААА
Відповісти
водія ваза наказати треба за парковку на бровці
Відповісти
на бровці можна паркуватися якшо машина не перешкоджає руху пішоходів, і є вільне місце шириною 2 метри
Відповісти
Такими матеріалами вимірюється професіоналізм журналістів, редакторів та загалом, адекватність і рівень веб-ресурсу. Успіху!
Відповісти
Не подобається-не заходь!Ніхто тебе за яйця сюди не тягне!
Відповісти
та тут новина не у аварії, а в тому, як саме сталась аварія)))
я маневру шкоди не зрозумів..заїхала задом, а звідки їхала? розверталась на дорозі з одностороннім рухом?
за скільки купила посвідчення водія?)))
п.с. стоянка на тротуарі дозволена легковим авто, якщо для проходу пішоходів лишається не меньше 2 м.
Відповісти
Все правильно, менше треба права купляти і більше вчитися їздити.
Відповісти
Переплутала газ із гальмами))) дівчина блонда))
Відповісти
Нікого судити не потрібно, розумні такі всі хто там не був. Може все не так було насправді, як пишуть журналісти. Навички парковки звісно потрібно вдосконалювати!! Однозначно!
Відповісти
ми бачим що вона хотіла робити!
Відповісти
Від цього ніхто не застрахований, в аварію можуть і профі потрапити. Але однозначно - потрібно бути обережним.
Відповісти
Журналісти не знаючи правди і всіх подробиць пишуть просто якусь несемітницю, фото нароблять з кутків, речень не правдивих накидають і все стаття готова, ганьба!!!
Відповісти
Журналісти брехуни щеті, і свідки туди ж
Відповісти
Добре, що ця [] зловила той жугуль задом, а не лоб в лоб по дорозі України
Відповісти
ніякого односторонього руху там немаєякби нормально розвернулась могла проіхати
Відповісти
Колеса вивернуті в авто вліво, я гадаю що не проти одностороннього руху збирались їхати. І це така новина, я здивований з фото нічого вражаючого там не побачив, з жінками ще не такого надивишся ха-ха
Відповісти
ПРАВА КУПЛЯТИ НЕ МОЖНА!!! Треба вчитися їздити, щей тим більше назад))) Дурепа)))
Відповісти