Інспектор Фреймут відвідала обійстя Лесі Українки на Ковельщині. ФОТО

Інспектор Фреймут відвідала обійстя Лесі Українки на Ковельщині. ФОТО
До літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки, що в селі Колодяжному, завітала тележурналістка Ольга Фреймут.

За словами працівників музею, Фреймут несподівано з'явилася зі своєю знімальною групою, - повідомляє ПроКовель.

Журналістка розповіла, що на Волинь приїхала в справах, однак вирішила відвідати обійстя поетеси Лесі Українки.

Провідний науковий співробітник музею Любов Мержвинська показала Фреймут «Сірий» і «Білий» будинки, познайомила з цінними експонатами музею-садиби, якими у свій час користувалася Леся, її рідні та батьки, розповіла про роки життя і творчості.

Згодом, на своїй сторінці ВКонтакте Ольга Фреймут написала, що в Колодяжному вона відчула, що має багато спільного з поетесою: така ж сильна духом і тендітна зовні. А ще – обидві жінки народилися одного й того ж числа і місяця – 25 лютого.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гнати її в шию...Обнагліла вже до краю.
Відповісти
і що не знайшла пилюки?)))
Відповісти
шо то вона причохою на кароль косить!?))і меншм блондиниста стала
Відповісти
як вона вже всіх задовбала
Відповісти
В країні війна, а вона по ресторанам і готелям шастає...
Відповісти
Нехай заїде в будь яке село і походить по хлівах і нужниках.Може тоді зрозуміє що вона родичка усього скотарства,адже її справжнє прізвище Коник.
Відповісти
згідний))
Відповісти
Розумію, що Фреймут зачепила ваше нехлюйство. Але не звертайте і не прикривайтесь АТО. Німці та японці, програвш війну, збудували надсучасні економічні системи, бо споконвіку були чистоплотними. Фреймут робить дуже важливу справу.
Відповісти
ну, ніби якщо вдома на досочці, де сало ріжу, бактерії, то що, хтось із домашніх отравився? Дійсно задовбала, в більшості людей проблеми аби було шо в каструлю покласти, м'ясо і морожене не в кожного є, а чи з мішечка, чи з лоточка воно - фігня. Вона як з іншої планети, хай перевірить не ресторани, а що і як в лікарнях дають, в школах, дитсадку - кашу пригорілу....
Відповісти
не можна вчити порядності погрозами та перевірками. це - або є в крові або не буде. виховання не те. а гроші правлять бал
Відповісти
В радянсько-українській крові діючого покоління дуже мало культурності, тому треба давити, аби наступне покління засвоїло культуру і не терпіло бруду
Відповісти
непомішалоб шоб вона зашла в класік
Відповісти
Не хочеться виглядати банальним критиканом, але складається враження, що молодиця зовсім не переймається змістом того, що вона робить. Її турбує лишень форма. І то було б ще не так страшно, якби вона розуміла її і вміла подати достатньо глибоко. А насправді усе виходить досить банально до примітивності. Думаю, саме тому така хвиля негативу в коментах.
Відповісти
А таки да...
Відповісти
народилася 25 лютого
а мене ще поки ніхто не знає
плак плак
Відповісти
А хто? Бачив в якому будитнку (квартирі), народилася та проживає "Фреймут"? Виложіть фото будь-ласка.
Відповісти