Стильний Луцьк. Портрет дня: Яна Димніч

Стильний Луцьк. Портрет дня: Яна Димніч
Яна Димніч, студентка, 17 років

Студентка Яна в одязі віддає перевагу мінімалізму. Не любить яскраві кольори, а також поєднання золота і срібла.

Зі стилів обирає сasual, адже постійно в русі. Улюблені кольори нашої героїні: сірий, чорний, коричневий.

«Не люблю надто багато деталей в образі. Вважаю, що повинна бути якась одна яскрава деталь, за яку повинен зачепиться погляд. Мені у цьому плані ближче мінімалізм», - ділиться Яна.

Одяг студентка купує у різних місцях від брендових магазинів до секонд хендів.

Ідеальний образ Яни: чорна стримана сукня до колін, поверх піджак темно-синього кольору, туфлі теж сині, а загальних образ доповнює срібна контрастна прикраса.

На фото дівчина одягнена у пальто CLOCKHOUSE, кофту ATMOSPHERE, лосини ZARA, ботинки RIVER ISLAND. Образ доповнює кольє та сумка.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Пальто героїні стильного фасону з модної тканини. Воно об’ємне, прямого силуету з великим бортом і коміром. На жаль, такий верхній одяг можуть дозволити собі тільки тендітні дівчата.

Лосини гарно дивляться із кофтою, яку підкреслює металеве кольє. За допомогою аксесуару кофта виглядає нестандартно. Окрім того до образу підходить взуття. Звісно, для декого воно дивне через свою масивність, але воно зараз у моді. Також ця тенденція масивного взуття простежується в колекціях багатьох світових кутюр’є.

Сумка не надто якась надзвичайна. Вона проста і підходить до look'у. Сюди можна було б підібрати і сумку у вигляді клатчу на ланцюжку.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це ж треба вміти так губи скласти.......
Відповісти
то точно) і на всіх фото)
Відповісти
Рібята, це довгі роки тренувань дакфейсу.
Дивна дівка, чомусь хоче видаватись доросліше ніж є насправді.
Відповісти
Ноги як сірники, а взуття масивне, як в електрозваника. Це теж стиль? Створюється враження, що "стилем" вважається все що без стилю.
Відповісти
Гарне маля. і губи дійсно якось викручує.
але взуття-жахливе(як то ті що на кладовищах гуляють)
Відповісти
Нарешті. Все бездоганно підібрано: не кричуще, але помітно, збалансовано та стильно, непретензійно та вишукано. Є у ній щось від фірмового стилю Vogue :-) Умнічка
Відповісти
Лице якесь не природне.А те що на ногах......Мені вона нагадує качечку з дитячого фільму.
Відповісти
І дивчина гарна і вдягнута гарно, ну як тут не закохатись?
Відповісти
Стильно, бо мiнiмалiзм виокреслюе переваги дiвчини.
Відповісти
Уточніть будь ласка у чому полягає мінімалізм? Може у ромірі шкарапєтів чи у кількості нанесеної помадки?
Відповісти
Кароч, сьогодні понеділок, і критики з'іхалися на навчання 'В ГОРАД ЛУЦК'. Добре/погано, що в общагах є wi-fi. Як же бісить іх все діво-дівноє, невідєнноє, странноє... Блін,матьвашу, ставлю вас до відома: одяг (по вашому- лахі) у Луцьку окрім двох ринків можна купувати в магазинах (Там речі можливо відкопати дешевші/якісніші/оригінальніші ніж на базарах). Або як хтось геніально сказав : секонд вам в поміч. P.S. Героіні- лайк. Губи
Відповісти
Тиї всі кривляння то таке, аби бураки сапала добре та гусей пасла, а на березі чи на грядці, складай губи як хоч!
Відповісти
Ото ж бо...
Дiвка справна мусе все вмiти - i корову подоiти, i курцi голову скрутити, i свинi порати, i чоловiку вгодити (вчасно чарку налити чи тойво).
I файну спiдницю на вечорницi вдiти!!!
Відповісти
та про шо ви тута говорите... Її тако во завези де на село, зніми те страшне шмаття, удкурми добре домашнім їдлом, шоби форми сі добавило і буде кубіта хоть куди, бо ж видно шо красіва. То все, людоньки, город псує, гонітва за модою, соврємєнность, скажу я вам
Відповісти
Ото шо худа то худа - в городi вобше больних багато
ала одiта скромно - всьо поприкривала, троха ноги правда видно, але в штанях то таке
Відповісти
ну ви шо не кажіте, але шкарбани до тих ніг то завеликі. Вдягла би спудницю яку, та з туфлями, і тих патиків би не так видно стало
Відповісти
:) та на тi патики нiхто й не гляне :) худа дитина як трясця - батьки непутьовi чи не годують
А спiдницю таки вартувало б вдiти - таку чорну довгу з темно-коричневими смугами, ну мо` троха бльостками посипану.
I хустину мусово голову прикрити - вродi ж не гуляща, порядочна.
I пояском червоним чи жовтим пiдперезати!
О то була б дiвка! сама б не ходила як зара.
Відповісти
З губами переборщила а так може бути
Відповісти
Личко симпатичне, макіяж, в порівнянні з багатьма іншими "героїнями", може бути, зачіска і сумка теж, а все решта - "ужасть". Ви, захисники стилю і смаку осліпли, чи що?! Та погляньте ж на друге фото зліва ( де вона на повен зріст: широке пальто, як не порозміру і худенькі ніжки в черевиках, як з людини велетня), загальний вигляд - ужасть, ужасть ,ужасть!
Відповісти
Ця хіпстерка-дакфейс заручена?
Відповісти
шикарне взуття, і як я обожнюю це поєднання - гарні худі ноги і масивне, грубе взуття )) а губи, можливо, вона навіть і не старається їх такими робити, може вони в неї такі від природи )
Відповісти
дуже сподобалась дівчина, така вродлива і образ стильний. але дакфейс дійсно зайвий)
Відповісти
А з губами що??????..... Що з губами? Перебор
Відповісти
восковых фигур.а кто ее так раскрасил и копыта надел на длинные и стройные ноги
Відповісти
Дакфейс, дакфейс - слово нове вивчили чи що? які там "губи качечкою"?подивіться на фото крупним планом - у дівчинки просто такі губи своєрідні -верхня помітно тонша за нижню. Вчіть нове слово, стильники-експерти.
Відповісти
Ти її в житті бачила/бачив? Нтрмальне в неї лице в реальності. А на фото завжди утку робить
Відповісти
Мені теж здається, що то від природи такі губи, ніби бантиком складені) Безсумнівно, дівчина стильова)
Відповісти
Стильно. Красиво)
Відповісти
Це друга гарна дівчина,яку я бачив у рубриці Стильний Луцьк
Відповісти
а перша то хто?
Відповісти
Нормальні мешти - з легшими могло б вітром здути)
Відповісти
Справді гарна)
Відповісти
Що ж тут гарного?? З такими баняками... Очі хіба, так, гарні... А фейс, це просто жах... Що буде через років 5, коли обличчя набере форми і зрівняється з тими випуклостями черепними під очима...
Відповісти
Нема в неї ямочок на щоках, вона їх вперто імітує на пару з дакфейсом, фу фу фу
Відповісти
напевно кожен подумав яка мила і гарна дівчина. а шо як я вам скажу шо вона курить, бухає і трахається з 15 ? зовнішність така оманлива
Відповісти
ну, гарна, не гарна, скажем так - катить.
взагалі, знаю її. Не вкурсі трахається вона зі всіми тепер (бо хлопець довгий періуд часу є),хоча таке було. а що бухає - то жесть
Відповісти
напевно кожен подумав яка мила і гарна дівчина. а шо як я вам скажу шо вона курить, бухає і трахається з 15 ? зовнішність така оманлива
Відповісти
А ти звідки знаєш, свічку їй тримав? Курить, то й курить, кому яке діло, а ти не хочеш то не кури.А відносно бухає, то ті що бухають виглядають таки по іншому. А взагалі твій комент гидкий, як у злобної, хронічно сексуально незадоволеної, заздрісної баби пліткарки, фу!
Відповісти
гарна дівчина
Відповісти
Та нормальна мала - одягнена прикотно,дійсно стильно.
Яка вона там людина ( бухає, курить, шаманить...) то не в цю тему, і чесно кажучи мало ,кого хвилює.
От хай дійсно губи ,так не складає, бо вираз обличчя ну дуууже вже тупим здається, і все буде ок.
На рахунок худоби- менше заздріть , жирні опецьки !!!
Усім здоров"я побільше !!!
Відповісти
Іноді переглядаю цю рубрику... Цікаво, люди такі різні і кожен має своє бачення світу і себе у ньому, навіть у такому суєтному як одяг, зовнішній вигляд. Цікаво спостерігати як презентують себе вони.
Неприємно читати коменти. Не хочеться вірити, що мої земляки настільки сповнені жовчі і ненависті, невиправданої зневаги до незнайомих людей((( Люди. Будьте добріші і своїх думках, і у вчинках.
Відповісти
Приємна дівчина) Вишукана )
Відповісти
Вдягнута красиво,особливо подобається пальто та взуття взагалі шикарне!
Ну на раханок її життя,що поробиш раз таким займається,значить за нею не слідкують нормально,і вона не вихована!Але наразі ми оглядаємо її стиль
Відповісти