Волиняни здобули перемогу у першій лізі з міні-футболу на чемпіонаті України

У спортивному залі Ковельської дитячо-юнацької спортивної шокли імені Євгена Кондратовича розпочався чемпіонат України з міні-футболу(І ліга).

Першу гру першого туру ковельська команда «Шанс-Авто-Володимирівка» зіграла з МФК «Одеса», - повідомили у відділі фізичної культури та спорту Ковельської міської ради.

На урочистому відкритті змагань учасників привітав заступник міської ради, голова федерації футболу Ковеля Ігор Прокопів.

За шаленої підтримки вболівальників, які повністю заповнили трибуни спортивного залу, гра проходила під диктовку наших земляків. Вже в першому таймі ковельчани зуміли забити у ворота суперників п’ять голів і зберегти свої ворота недоторканими.

Після перерви гості намагались змінити хід поєдинку і активно проводили атаку за атакою. Та впевнена гра команди з міста залізничників не дозволила їм це зробити. Зустріч завершилась з рахунком 7:3 на користь ковельчан.

Впродовж матчу гравці нашої команди демонстрували яскраву, комбінаційну гру. Варто відзначити вмілі та впевнені дії безперечно найкращого бомбардира матчу Івана Мучака.

Вітаємо тренера Олександра Мороза та гравців команди «Шанс-Авто-Володимирівка» із вдалим стартом.