Порошенко звільнив одинадцять голів районних держадміністрацій на Волині

Порошенко звільнив одинадцять голів районних держадміністрацій на Волині
Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про звільнення одинадцяти голів районних державних адміністрацій у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

У документах йдеться про звільнення з посади голови Любешівської районної державної адміністрації Волинської області Олега Куха, Локачинської районної державної адміністрації Волинської області Ольгу Лінник, Ковельської районної державної адміністрації Волинської області Юрія Поліщука, Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області Анатолія Сопросюка, Камінь-Каширської районної державної адміністрації Сергія Дмитрука, з посади голови Іваничівської районної державної адміністрації Андрія Бадзюня, Горохівської районної державної адміністрації Сергія Годлевського, Володимир-Волинської районної державної адміністрації Володимира Савчука.

А також голову Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області Вадима Дулюка, голову Турійської районної державної адміністрації Волинської області Леоніда Марчанчина та голову Шацької районної державної адміністрації Волинської області Олександра Куська.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не зміниться. Безпредєл квітне.....
Відповісти
ще хров не встигла засохти на бруківці Майдана, рани не серцях матерів, що втратили своїх синів не загоілись, а такі люди далі продовжують займати хлібні посади
Відповісти
Торбі- торбу в руки і на Донбас!
Відповісти
всіх, да не всіх, наш "вельмишановний" Ігор Олександрович досі займає своє вже підігріте місце, продовжуючи брати хабарі під надійним дахом
Відповісти
всіх, да не всіх, наш "вельмишановний" Ігор Олександрович досі займає своє вже підігріте місце, продовжуючи брати хабарі під надійним дахом
Відповісти
з таким реагуванням і далі так буде продовжувати
Відповісти
А за що зняли Турійського голову РДА? Це один з найкращих!!!
Відповісти
на рахунок Турійського нічого сказати не можу, оскільки володію інформацією про голову Любомльської РДА, і нічого хорошого крім тони грязі в нього адресу сказати не можу
Відповісти
у Любомлі взагалі плачевна історія, на що дивляться контролюючі органи, влада?!, скільки ще Торба може викрадати бюджетні кошти?! невже ніхто нічого не знає про його махінації із землею?! Для чого було приймати цей закон "Про люстрацію?".
Відповісти
напевно ще гроші "не відбив" за проплачене місце, гіршого керівника любомльщина за 23 роки незалежності України ще не знала...
Відповісти
місце не одне з самих дешевих, явно не бюджетний варіант
Відповісти
Спочатку обрадувався, що голову Ковельщини змінили на повністю адекватного чоловіка. але дуже засмутило,думав, що з крісла впаду, коли не побачив у списку звільнених Торбу, цього корумпованого чиновника, і справді виникає питання для чого тоді прийняли Закон від 16.09.2014 № 1682-VII "Про очищення влади". В три шиї потрібно гнати таких керівників, прийшовши до влади всіх поставив на лічильник і строїть із себе святого, думає на людських кістках щось побудувати. І напрошується головне питання: "Задля чого віддали життя молоді хлопці, задля чого боролась Небесна Сотня?! - Явно не для того щоб такі можновладці як Торба І.О спокійно сиділи в своїх просторих кабінетах і за рахунок простих людей, бізнесменів, які ледве зараз втримуються на плаву, продовжували набивати кишені. Ця людина зробила нікчемним життя на любомльщині. Надіюсь люди і громада зробить свої висновки...
Відповісти
як взагалі така людина може займати посаду в органах державної влади? клеймо дрібного хабарника з нього нічим уже не витравити. Торба, як прийдуть фронтовики, я думаю у них буде що з тебе спитати, прийдеться відповісти за свої ганебні вчинки, і тоді тобі дійсно може стати "торба". як земля ще таких людей носить
Відповісти
c*ка, на Донбас гоніть цього продажного пса, з нього пользи більше, якщо окопи буде рити на блокпостах, ніж буде знаходитись на займаній посаді.Порошенко теж бачу має обраних, прикриваючи таких хабарників і аферистів, які не мають навіть сорому так відкрито обкрадати людей. Потрібно приймати якісь міри, обраних не має бути. Слава Україні!
Відповісти
на що ж тоді дивляться цілі апарати чиновників, контролюючих органів, про яке очищення влади тут можна взагалі говорити...невже в цій Україні не буде нікої справедливості? серце болить, коли наш край розвалюбть такі Ігорі Олександровичі. Дійсно таких наглих, жадних і корисних як Торба любомльщина ще не знала
Відповісти
їх бачу люстрація не лякає, тоді для таких потрібно запровадити кастрацію!
Відповісти
Так Торба йшов у списку Народного фронту, всі питання до Сєні, який і виторгував собі голів РДА, як і ратнівську Цепух. Яценюк продовжує політику ригів...
Відповісти
Чому звільнили Годлевського? Поряднішого голови в Горохові не було.
Відповісти
скільки ми можемо терпіти отой бардак народові потрібно підніматися!!!!
Відповісти
для україни це погано
Відповісти
Може твій Годлевський і порядний, але в державному упралінні не те що поняття не має, а взагалі...мягко кажучи нуль. Потрібно роботу робити і район підіймати, а не під порядного косити. Чесно кажучи і в порядності цієі особи дуже сомніваюсь. Тай спавді такого голови ще на Горохівщині не було, дуже сподіваюсь що не буде більше.
Відповісти
Якби тобі такої порядності ,як у Годлевського, хоч трішки,то ти був би хорошою людиною.На твою думку,то Жанка - була сама порядна.Наробила,підняла ... і в усьому не була нулем. Воно й видно.
Відповісти
Дуже добре,що насилу випхали Дулюка, це ж просто якесь чудо горохове,хіба це керівник? Ха-ха!
Відповісти