На мера Луцька накликали «наказаніє» через пивоварню «Карабас-Барабас»

На мера Луцька накликали «наказаніє» через пивоварню «Карабас-Барабас»
Мешканці вулиць Винниченка, 23 та Винниченка, 25 вимагають в луцького міського голови Миколи Романюка обмежити час роботи пивного клубу «Карабас-Барабас» до 23 години.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у четвер, 20 листопада.

За словами одного із мешканців будинку навпроти закладу, мешканці не просять закрити «Карабас-Барабас». Однак, висловили думку, що «гучна музика та п’янство до ночі» заважає і не дає можливості відпочити після робочого дня.

Він зазначив, що розуміє позицію міської влади, оскільки, за його словами, «це бізнес вашого сина та Козюри».

«Це вже крик душі», - наголосив чоловік.

Мешканка будинку на вулиці Парковій прийшла на засідання, аби теж виказати своє невдоволення.

За її словами, «африканській музиці» не місце під вікнами мешканців житлових будинків навпроти закладу.

«Музика страшна, африканська. Я зайшла в той заклад. Такі страшні звуки, кажу. Барабани б’ють. Це не заклад, це корчма. Питаю: чого голосно включили? А вони: а ми нічого, нам душно. До третьої години ночі п’ють», - зауважила жінка.

Окрім того, вона попросила Миколу Романюка «не брати гріх на душу, бо прийде наказаніє».

«Я вам не хамлю, а просто кажу: задумайтесь», - додала жінка.

Мешканка будинку по вулиці Паркова попросила Романюка «не накаляти ситуацію», інакше вони звернуться до відповідних органів у Києві.

Міський голова Луцька Микола Романюк коментувати ситуацію відмовився.

«Це питання можна було вирішити в іншому порядку. Зустрітися з людьми… Я думаю, що тут і так все ясно», - зазначив мер.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Суд лінча колишнім комсомольцям ніхто ще невідміняв.А льюстраційний смітник з факелом пора вже цьому комсомиольцью принести
Відповісти
А відкрити для біженців та безпритульних столовку слабо пане Романьюк
Відповісти
Рестарану тра дiлитись з сусiдами
наливав би по 150 каждому хоть через день - вси булиб довольни б.
Відповісти
"Музика страшна, африканська. Я зайшла в той заклад. Такі страшні звуки, кажу. Барабани б’ють."

Відповісти
Вийти поспiвати мусово
а як коли у людей свято
хiба де в пiдвалi зробили б актовий зал
Відповісти
Влаштуйте меру під вікнами його "хатки"такий гульдебан десь о 1-й-2-й ночі!Хай він побуде у вашій шкурі. то . може, прийме міри
Відповісти
В межах однієі міськоі зупинки п'ять барів ( один з них нічний ) шість магазинів і ні однієі аптеки у всьому районі. За що нам такі "привілеі" а свій нічний гадюшник Наталка може романюк поставити біля своєі хати ! А не під вікнами у працівникв депо які ужк о четвертій годині збираються на роботу.
Відповісти
Такого взяточника і наглу особу як Романюк М. в Луцьку найти тяжко...
Відповісти
цих жиночок внас пяне "патриотичне" бидло може вигуками "Слава Украини" и в третий ночи розбудити а про те що цим порушуе права инших громадян на видпочинок навить не задумуеться Коли зробиш зауваження то щей обизвуть ватникрм чи ще чимось подибним По моему такий "патриотизм" являеться крайньою формою дебилизму А як навести порядок зверниться хоча б до досвиду Билоруси де проста людина почуваеться захищеною вид таких проявив
Відповісти
той барабас, а то спокійно вулицею пройти не можливо ввечері. навіть вдень там повно п"яного бидла!
ганьюа тим, хто відкрив там заклад цей.
Відповісти
Навпроти прокуратура наша не бачить .
Відповісти
Покуратура в курсі (чи в долі?).
Відповісти
в Карабасі ми
Відповісти
Приміщення бару розташоване у вбудовано-прибудованому приміщення до житлового будинку, тобто є його частиною. По закону подібні заклади в житлових будинках повинні працювати не пізніше 23 години. Обмежити роботу бару не право міської Ради, а обовязок.
Відповісти
оЛЕГУ. Тобі в гузно треба факела вставити
Відповісти
Романюку насланно ПРОКЛЯТЬЕ+ еще разборки в Панчуком В,В деректором Спорт школы №"2 которого по неофициальным данным ,подозревают в помощи АНИМАЙДАНУ,тренировке ТИТУШЕК спонсорстве и прикрытии боевиков перед Войной.Ну и взятки взятки и еше раз взятки.Так что Барабас только начало ЛЕДОКОЛА,
Відповісти
Чинного мера про що тут говорити

Відповісти
Це точно такого "взяточника" як Романюк не найдеш. Бо він не взяв не копійки Бог це бачить. А от комусь Романюк мішає красти і от вчепилися до синів , а це удар нижче пояса. Тому чекайте вам воно вернеться бо в вас всіх є дітки!!!
Відповісти
Соаколизе поспи під папикардовим закладом, ти хто назвись !!!!!
Відповісти
Ти спочатку писати навчись неук!!!
Відповісти
Чуловий заклад!Смачно готують,хороший персонал.Кожного тижня нова програма,де виступають різні колективи,гості з інших міст.НЕ прихильники закладу,скоріш всього-конкуренти.
Відповісти
Коли будували це кодло жильці будтнку протистояли як могли проти цієї сицилійської мафії.деякі навіть повісились в знак протесту.це теж напевне був конкурент.на паль їх.
Відповісти
ОБоже,про що ви,шановний(а)
То не живіть чи не ходіть в центрі міста,якщо вам так не подобається заклад.Куди людям ще сходити в центрі міста.Я особисто оцінюю заклад,а не людей,які туди ходять і як вонии себе "жахливо "поводять.!!
Відповісти