Стильний Луцьк. Портрет дня: Оля Баранюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Оля Баранюк
Оля Баранюк, студентка, 18 років

Сьогодні у нашій рубриці - студентка Оля. Дівчина цікавиться моделінгом та плівковою фотографією.

Наша героїня поєднує образи переважно у стилі street style. Мовляв, зовнішній вигляд повинен бути одночасно гарним, стильним та зручним і, головне, без зайвих дрібниць.

«Одягаю те, що мені подобається. Обираю зручний, комфортний і, головне, якісний одяг. Завжди намагаюсь відкривати щось нове для себе у стилях. Також поєдную різні неординарні речі – тут все залежить від мого настрою», - розповідає Оля.

На її думку, дівчина не повинна сліпо наслідувати моду. Одяг повинен відповідати душевному стану. Найголовніше, щоб в одязі все було просто, ясно і не надміру пафосно.

На фото Оля одягнена у пальто, штани. Образ доповнює масивний шарф та черевики.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Героїня в образі street style. Найцікавіше, як на мене, це поєднання темно-смарагдового кольору масивного шарфу з пальтом холодного сірого відтінку. Пальто з ратину модного прямокутного силуету.

Облягаючі скіни і взуття одягнені по-європейськи, з відкритою щиколоткою. Штани вкорочені, закачані – зараз це модно і виглядає стильно.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
білі носочки!!!!!!!!!!!!!! "ё маё!!!" несмак... шо тут можна сказати, звичайний повсякденний образ нічого більш. можу тільки додати шановна ОлЕчко вже давно ніхто не малює брови під лінійку, така руда дівчина і такий мейк ап темний!!! а гроші вона ховає у шкарпетки?! ДІДУХ! навіть немаю шо сказать...
Відповісти
Класне пальто. Собі таке хочу.
Відповісти
Ставай у чергу! Там ще 2 співвласника як мінімум.)
Відповісти
Якось ніяк іпальто спереду пом"яте.Хоча дівчина симпатична,але особисто в мене образ не викликав ніяких емоцій.
Відповісти
Третє, практично ідентичне, пальто поспіль. То вже не смішно. Щодо героїні...Колір помади Вам, однозначно, не личить, хоча, можливо, то передача кольору камерою така. Голі щиколотки і масивний МАСИВНИЙ теплий шарф?? Вам холодно зверху і гАряче знизу?))Ну, немає щось вигляду то все..Пардоньте
Відповісти
жуть... сумно мені дивлячись на неї
Відповісти
Особисто я нічого проти дівчини не маю, але на мою думку макіяж просто жахливий, волосся попалене, навіщо той татуаж брів вам треба... і це все в 18 років... що буде в 25? мда ніякої молодості і природної краси. Як на мене взуття не пасує до пальто, до нього потрібно взути щось масивніше... ну і звичайно сховати 3 см голих ніг.
Відповісти
Катя,про який татуаж йде мова?! Це олівцем як на уроці креслення навела собі ОлЕчка брови і думає,шо модніца...
Стиль одягу ну зовсім ніякий і не привертає уваги...тому і дівчина зробила мега жахливий акцент на обличчі..Хеловін відпочиває:))))
Відповісти
а де її сумка? дівчина без сумки, такого не буває...
Відповісти
мішкувате пальто,дивне взуття,з-під якого не досить дорочно виглядають шкарпетки білого кольору!а дівчина симпатична.
Відповісти
Мало в ній якось жіночності, ніжності. Трішки брутально виглядає, можливо підходи до make up’у змінити.
Відповісти
Дівчина дуже гарна!!! Колір волосся чудовий! От взуття би змінити на високі чоботи або масивніші черевики вищі за щиколотку.
Відповісти
на 18 не тяне, я б дала близько 30.
Відповісти
Мені здається, що сумку їй тримає жінка на 5 фото.(поки Олічка нафоткається). А так... Думаю, що зі всіх людей які попали на фотки ця дівчина Найстильніша.
Відповісти
ну не знаю,ніяка вона. та і про який моделінг може іти мова з її то лицем як у коняки. сміх
Відповісти
Так подивився дівчина вроді і не дівчина, обриси обличчя такі що складається таке враження - що це мужик з патлами (причому паршиво накрашений).
Відповісти
Ляля,не бризгайте жовччю-ви просто заздрите її молодості іпривабливості. Самі чого не виставите свої стильні фото?
Відповісти
молодості? кхм, щоо? Вона на тридцятку виглядає
Відповісти
Один з кращих образів цієї рубрики. І одяг, і макіяж, і колір волосся.
Можливо наші луцькі "модники", які так люблять гадити в коментах, через років 5 і зрозуміють такий стиль.
Відповісти
я б вдув по самі помідори=))
Відповісти
ножки то кривеньки а так нічого
Відповісти
сумка певно в універі, дівчина напевне на перекур виходила
Відповісти
ой, лоол) я такая случайно вибєгла, і тут меня такую сфоткалі
Відповісти
як на мене дівчина доволі симпатична і стильна. є щось в ній притягуюче і загадкове. вона моя студентка. але одне прикро що справді на 18 не тягне, десь на 25
Відповісти
Я особисто знаю Льолю.І вона насправді дуже добра і красива дівчина. А обсирати може кожен. Вживу вона дуже гарно виглядає і гармонійно підбирає одяг. Бачили б ви її так "модники" то закрили б свої роти.
Відповісти
луцьким "візажистам" руки треба повідривати, за такі макіяжі, вже дістали з тими боровами-ковбасами, придурки. Хоч би телевізор дивились, чи що, якщо інших джерел для профрозвитку нема, то помітили б що їх київські колеги таких дебільних мейкапів не роблять.
Відповісти
Згідна з niki!
Відповісти
Коментарі показуєте вибірково, свобода слова?
Відповісти
замітно, що дівчина не охайна, тай усее
Відповісти
Сумно читати ваші коментарі
Відповісти
Rubryka "Stylinyy Luts'k" i bilyshisty divchat yak i tsya "Мовляв, зовнішній вигляд повинен бути одночасно гарним, стильним та зручним і, головне, без зайвих дрібницi" Ouuuh yak sumno, siro, NUDNO!!!! i ah niyak ne stylino!
Відповісти
Витримано але в той же час модно стильно і є яскраві акценти! Я в захваті дуже по-європейськи як на мене?
Відповісти