Волинські депутати «відправили у відставку» Ігоря Гузя

Волинські депутати «відправили у відставку» Ігоря Гузя
Ігор Гузь написав заяву на відставку.

Про це стало відомо під час сесії Волинської обласної ради 21 листопада.

Оскільки Ігор Гузь став депутатом Верховної ради України, то депутати обласної ради «попрощалися» із ним.

Ігор Гузь зазначав, що понад 8 років він був депутатом обласної ради. За його ініціативи прийняли сотні доленосних рішень. 4 роки він віддано боровся із режимом Януковича.

«Розраховуйте на мою роботу у Верховній раді», - зауважив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вперед в нікуди!
Відповісти
Він ше той борець
Відповісти
тут наробив, і там наробить.
Відповісти
Вітаємо лучан з такою "непоправною втратою", співчуваємо тим хто його вибрав по мажоритарці, а ми його давно відправили... і набагато далі )))
Відповісти
Хтось із Волинян може сказати про гузяку, щось хороше
Відповісти
Хтось із Волинян може сказати про гузяку, щось хороше
Відповісти
кому наступному він продасться?
Відповісти
Тут мозок нормальним людям виносив, носився наче вжарений, тепер по Києву буде ганяти... Невже не було достойних людей, господарників, які у своєму житті досягли певних висот? А цей Гузь що зробив?
Відповісти
оце наші володимирські псевдоелітні гетьманчики не змогли порозумітися між собою і як наслідок на цій хвилі вискочив гузяка .
Відповісти
таким "чудакам" на фермі завгоспом!
Відповісти
на ферму ,а не в раду!
Відповісти
Через таких біда та горе в Украіні!
Відповісти
Гузь це набагато краще ніж аферист та шахрай Лапін
Відповісти
Тільки не брєзгує Гузеня разом із цим аферистом за одним столом прес-конференцію давати ))) Одне другому - брат )))
Відповісти