Повідомили про замінування луцької мерії. ФОТО. ДОПОВНЕНО

Повідомили про замінування луцької мерії. ФОТО. ДОПОВНЕНО
Надійшло повідомлення про замінування Луцької міської ради.

Півгодини тому з приміщення мерії евакуювали людей.

Біля міськради стоять пожежні машини, машини швидкої допомоги, аварійної газової служби, експертної служби та міліції.

На вулиці Богдана Хмельницького перекрили рух, внаслідок чого утворилися затори.

До приміщення Луцької міської ради нікого не впускають. Ведуться слідчо-оперативні дії.

Начальник Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз зазначив, що повідомлення про замінування міськради надійшло із зони АТО, з території, неконтрольованій українськими силовиками.

«Не маючи дозволу слідчих, я не буду коментувати, але місце телефонного дзвінку встановлено. Воно перебуває на сьогоднішній день на непідконтрольній українській владі території», - сказав він.

Своєю чергою, секретар міськради Сергій Григоренко повідомив, що це був Луганськ.

Слідчо-оперативна група вже закінчила працювати.

«Слідчий повідомляє, що будь-яких предметів, які би чинили небезпеку громадянам або працівникам міської ради, не зафіксовано»,- зазнвчив Муковоз.

Зараз мерія продовжує працювати.

Повністю роботу міськради відновлять через 5-7 хвилин.

Рух вулицею Богдана Хмельницького відкритий.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
та це все місцеві партизани,контреволюціонери постаралися.
Відповісти
Місто абсолютно не в паніці, місту по барабану...
Відповісти
менi тоже так кажеться
Відповісти
100% )))) не плутати місто із директорами міста )
Відповісти
братья кононовічі отомстілі
Відповісти
Це Канановічі з Луганська дзвонили
Відповісти
тих хабарникiв на вулицi тра тиждень продержати
Відповісти
А хто зараз в Луганську? Правильно Канановічі...
Відповісти
О! То кононовичiв можна пiд ту калiтку й загребти - через тиждень в пiдвалi СБУ вiзьмуть на себе й смерть матерi Терези.
Відповісти
та хоть би вже щось би вже з детонувало на тих чиновницьких сраках....а то мінують мінують......
Відповісти
місто в паніці ))) думайте що пишете
Відповісти
Щось мені здається якщо хтось щось або когось і справді хоче підірвати,не дай Боже, то телефонувати і попереджувати не буде
Відповісти
нафіг писати місто в паніці?
Щоб ті знову мінували?
Відповісти
Волиньпост припиніть свої замашки жовтої газетки - "місто в паніці"? вам хочеться написати якусь сенсацію чи що?!
Відповісти
Якщо Кагановичі не догралися й на цей раз, то в нас нема професійних правоохоронних органів. Бо кому ще в Луганську потрібна Луцька мерія?
Відповісти
Місто не те що не в паніці, міст опросто не вкурсі.
Руки повідрубувати писакам за такі заголовки...
Відповісти
Де ви паніку побачили, панікери?
Відповісти
Місто в паніці,зупинено метро ,паралізовано роботу аеропорту і залізничного вокзалу)))...
Відповісти
А на Деребасовской хорощая погода...)))
Відповісти
а на Деребасовской хорошая погода)))
Відповісти
Оце я собі думаю-чого ми такі всі бідні? Бо дурні, тупе стадо баранів, яке вибирає не по справах реальних, а того, хто автоматом помахав і завтра ложив на той народ. Де видано, щоб якась держава працювала без мерій іт.д. Система управління є кругом, просто в цивілізованих державах її поважають, а наші слабоуми тільки критикують, а саме ж тупе і недалеке, бо вчитись не хотіло і працювати теж-це я про тих писак, які владу гадять.А скільки для міста зроблено і ще в такий час, то того ніхто не бачить, скажу одне-поки люди не стануть свідомі і патріотичні-будем в гамні по вуха, треба бачити реалії, а не пусті обіцянки крикунів типу гузів. от і все.
Відповісти
Достали ці чиновники ,які сидять роками у Міській раді .Гнати іх треба і мацно перевірити за ,які кошти купляли .Ганьба чиновникам !
Відповісти
А Ви напевно у меріі працюєте ...По тексту видно ,кожна с...хвалить своє болото !!!
Відповісти
А ти , діво, грамоти навчись, перш ніж писати свої тупі коментарі.
Відповісти