Стильний Луцьк. Портрет дня: Таня Яцишина

Стильний Луцьк. Портрет дня: Таня Яцишина
Таня Яцишина, студентка, 16 років

Сьогоднішню нашу героїню ми зустріли, коли вона поверталася із навчання. Таня - майбутній художник. Також любить співати та допомагає людям.

Тані подобаються капелюшки та сумки. Каже, що в гардеробі має їх багато. А ще просто фанатіє від узорів. Мовляв, має велику кількість речей у різні геометричні орнаменти.

«Подобається стиль хіпстерів, та й загалом щось незвичайне. Люблю робити якісь акценти в образах, або створювати дивні поєднання. Але загалом одягаю те, що подобається, адже я слідкую за стилем, а не за модою. Не одягаю те, що незручно», - ділиться дівчина.

Ідеальний образ нашої героїні - це капелюх з широкими полями, витончене пальто прямого крою, сорочка з цікавим забарвленням, що підкреслена масивним кольє, та спідниця-олівець. А весь образ доповнюють оксфорди.

«Вважаю, що виглядати на свій вік - це найголовніше. Не потрібно робити себе старшою за допомогою тони косметики і зухвалого одягу», - розповідає Таня.

На фото наша героїня одягнена у дублянку, кофту H&M, джинси CLOCKHOUSE, що доповнюють черевики. Образ Таня доповнила шарфом, рукавицями F&F та сумкою ATMOSPHERE.


Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ виглядає дивним і дещо незрозумілим у підборі речей. Тут все з різних стилів та дуже строкато.

Звичайні облягаючі джинси із черевиками рожевого кольору – досить нестандартне рішення. Короткі в’язані шкарпетки не варто одягати під джинси з манжетом, якби були високі гетри, вигляд був би значно кращим.

Шарф виглядає грубувато, чимось нагадує домашній коцик на ліжку. Хоча, якщо його зав’язати по-іншому, – вигляд, мабуть, був би кращим. Шапка звичайна. Рукавички поєднуються за кольором з шарфом. Дублянка класичного покрою, навіть більш до спортивного.

Сумка, як портфелик школяра із 90-их років – тобто він не виглядає сучасним.

Отже, образ дещо дивний. Постійно не покидає відчуття того, що все тут підібрано з різних образів.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Миле дівча, щоправда шарф дійсно завеликий і геть як коцик. Але в будь-якому випадку в неї загальний вигляд кращий, чим в :-)
Відповісти
Ну воно канешно свiтленьке, гарненьке, хороще,
але дуже вже молодих показують тут - нi фiгури, нi статечностi. Молодо-зелено...
Відповісти
А яка має бути фігура у дубльонці, чи їй роздягнутися до більзни, щоб мойсейович оцінив, га?
Відповісти
як вона має показати фігуру вже майже взимку?) мене дуже смішить, коли дівчата в мороз ходять в спідницях коротких,мерзнуть,щоб комусь ноги показати..не думала що це зараз ще комусь подобається.
Відповісти
невистачає чашки какао,уггі та крісла-гойдалки. образ "сборная солянка". але якщо взяти до уваги що дівчина творчої профечсії то нічого дивного я ще й не таке бачила... ДІДУХ! сумно правда?
Відповісти
може бути
Відповісти
Цікаво як таку сумку можна назвати "портфеликом школяра із 90-х"???? Дідух взагалі орієнтується в європейській молодіжній моді? Певно підстаркуватій жіночці цього не зрозуміти. Якраз такого роду сумки зараз на піку популярності.
А чим облягаючі джинси не підходять до рожевого кольору черевиків, які нині також є трендові?
Змініть вже нарешті коментатора рубрики, краще вже без критики, ніж теперішньою недоречною. Соромно читати.
Як на мене, то дівчинка дуже гарно виглядає. Речі гармонійно дивляться разом. Якщо вона вже так виглядає у 16, то уявляю, яка красуня буде у 20)
А дивним і незрозумілим є Дідух в "Стильному Луцьку".
Відповісти
гарний образ, не буденно, виглядає стильно, по-європейськи
Відповісти
типова художниця)
чудова і дуже позитивна
Відповісти
А мені подобається, мила дівчина одягнена нормально
Відповісти
Образ справляє цілком позитивне враження. Звичайна собі дівчина.
Відповісти
Мені все сподобалось,навіть коцик з ліжка(таке слово вперше чую,вік живи-вік учись)Тільки не зрозуміла що у неї з бровами.Не рівномірно вищипані чи то тінь падає?
Відповісти
Якщо це майбутній художник, то де смаки у ціеї героні. Намотати на себе шарф,як ковдру, сумка точно як з девяностих, нитки стирчать з неї, ще мама носила напевно.Рукавиці я такі в будівельному магазині купував, ремонт робити.А особливо дивуе опис ідеального образу нашої героїні, а в житті все навпаки.
Відповісти
а рукавиці завеликі...і потаскані...все попахує німецькою гуманітаркою з покійників
Відповісти
Таню та викінь ці вже протерті по швах джинси....то ж готовилась то фотосесії, невже ліпших не знайшла?
Відповісти
Для чого теплі бабусині носкі? Чи зимового взуття бракує?
Відповісти
носкі?!!! носкі?!!! носкі, блін!? критики, ви спочатку словник полистайте, а тоді беріться коментувати.
Відповісти
симпатичне дівча,одяг - все може бути крім шарфа, бо за своїми розмірами і малюнком справді дуже схожий на плед.
Відповісти
Джинси в топку...ПРОТЕРТІ!!!!!
Відповісти
Життєрадісна. Молода і красива. Такі люди люблять життя і насолоджуються ним, не особливо переймаючись дрібними невдачами. Нехай щастить в житті цій милій дівчинці!!!
Відповісти
А мені сподобалась) Така гармонійна дівчинка, молодець)
Відповісти
Вигляд в дівчинки з плєдом на шиї в любому випадку кращий чим в 'знамінітава дізайнєра'! Це факт!
Відповісти
Позитивна і життєрадісна. Так тримати.
Відповісти
Мені теж подобається) Дуже позитивна, молода, красива) нічого зайвого)
Відповісти
У пілітків зараз в тренді одягати теплі шкарпеточки під кросівки чи взуття такого типу, як у цієї дівчинки. То й що? практично, тепло, зручно, і, чесно кажучи, виглядає зовсім непогано, якось зворушливо. Ніхто ж не каже, що тридцятирічні тітки повинні так взуватись, а підлітки на те й підлітки - можуть ще собі дозволити щось таке, що нам дорослим зась.
Відповісти
Ця дівчина надзвичайно стильна!і цей лук не є винятком.це можно,просто і сучасно.
Відповісти
Та може дівчина дріманути любить в маршрутці, от і ходить з одіялом.
Відповісти
мені здається все ідеально)
Відповісти
Мила, без штукатурки,подобається
Відповісти
А дівча симпатичне. Ех молодість, молодість ...
Відповісти
Як на мене, гарно і стильно! І по-сучасному!
Відповісти
Дідух - ззав'язуй з такими коментарями, бачили як вдягаєшся ти, є в дівчини чого повчитись! Я зазвичай не пишу гнівних коментарів, але тобі пора зав'язувати з фахом модельєра! Ну і хто тебе слухатиме чи читатиме після такого?!
Відповісти