У Луцьку підпільні збори Компартії «розігнав» «Правий сектор»

У Луцьку підпільні збори Компартії «розігнав» «Правий сектор»
Активісти «Правого сектору» Волині сьогодні, 24 листопада, розганяли «підпільні збори Компартії».

Про це у власному Фейсбук написав лідер волинського ПС, депутат Луцької міськради Павло Данильчук, – повідомив IA ZIK.

Данильчук, який воює у лавах батальйону «Азов» і отримав нагороду за хоробрість при звільненні Мар’їнки на Донеччині, підтвердив у соцмережі, що перебуває зараз у Луцьку.

«Зранку взнав про чергові вибрики місцевих комсомоло-кононово-виб…ків. Прийшлось з хлопаками розганяти підпільні збори компартії, поки хтось там «мінував» міськраду. Скажу одне точно, зробимо все можливе, щоб антиукраїнські сили та організації не діяли на Волині», – зазначив він

Як відомо, сьогодні виник конфлікт на офісі Компартії в Луцьку.

Тим часом волинські комуністи Михайло і Олександр Кононовичі засвітилися у скандалі із постачанням допомоги на територію, контрольовану сепаратистами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Комуняку ну гіляку
Відповісти
А чого розганяти?
Чого iх не арештовують за незаконну дiяльнiсть?
Хай би попребували в Росii пiдпiльно зiбратись.
Відповісти
Лучани і Данилюк - молодці ! У Володимирі "правий сектор" - охорона старого мера-комуняки Саганюка, створена його ж холопами.Данилюк, розжени червону наволоч і у "княжому"
Відповісти
Гунчик, до Вас прохання, ці ЧЕРВОНІ ВИ....ДКИ НЕ ПОВИННІ ПОВЕРНУТИСЬ НА ВОЛИНЬ. В іншому випадку почнемо діяти. Скільки червону сволоту терпітимем ?
Відповісти
Добре є.
Хай комуняки почувствують себе як бандерiвцi в 40-50-х.
Десь так пiд Любешовом в 2019-му з лiсу вийде зв`язкова ЗКПУ за пачкою паперiв А-4.
Відповісти
І це правильно!!!
Відповісти
А якже демократія ???
Відповісти
Що робите, люди Добрі. Сьогодні комуняку на гіляку, або просто побити. А завтра бандерівців на Сибір без права листування. Все це вже було, відкрийте підручник з історії, якщо такої можливості не мали в школі. Де влада, вже демократично обрана? Якщо компартія заборонена, тоді за таємні збори під суд. Ми ж в Європу хочемо. Право вільно збиратись ще не заборонено, а правий сектор, нікчемний рейтинг довіри якому серед народу показали вибори, уподібнюється кривавому режиму Януковича, який "в балаклавах" розганяв євромайдан. Поясніть мені в чому різниця, якщо самі розумієте. P.S. Якщо нецензурна лайка свідчить про пік патріотизму, то горе, нам, таким патріотам.
Відповісти
Що поробиш... война...
Відповісти
о унтерок намалювався тебе тільки не спиталт, йди рюзге мір строй!
Відповісти
З такими як ти єдиної України вже не буде! Ти розвалив країну.
Відповісти
Умный учится на чужих ошибках, дурак на своих. Только полный идиот повторяет свои собственные. Дважды наступить на одни и те же грабли-это надо уметь. Каждый народ достоин своего правителя. "Бачили очи, що обирали".
Відповісти
Крим вже втратили, наступна втрата Україна ! Конституція оказується не для всіх....
Відповісти
На більше, ніж нападати на мирних громадян "п"яний сектор" і не здібний.Компартію ніхто не заборонював. а тому вони мають повне право збиратися. З приводу братів-Кононовичів, то їх там дісно не було і на цебули вагомі причини.Вони їздили до Луганська передавати допомогу не військовим з ДНР і ЛНР, а для мирних громадян, і в цьому немає нічого поганого і такого, що потрібно робити дикий репет. А також вони винонували спецзавдання спецслужб України в даному регіоні.Із таких йолопів, що роблять непотрібний вереск, ви можете зірвати спецоперацію.Думати потрібно!
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=oRbl0Vt0XMo
Вылынь, лично для тебя. Люди одумайтесь!!!
Відповісти
"Данильчук ... перебуває зараз у Луцьку."

Данульчук взагалі останніх так місяці три весь час в Луцьку!!
Що, потусував на дачі януковича 2 чи 3 тижні і тепер ближчих років 5 ходитиме у військовій формі і розказуватиме всім, як він воював?
Чого ж не на Сході проти сепаратистів воює? Страшно? Проти 3 беззахисних алкоголіків безпечніше?
Відповісти