Лучани вкотре скаржаться на некоректну поведінку водіїв

Лучани вкотре скаржаться на некоректну поведінку водіїв
Лучани продовжують скаржитися на проблеми з громадським транспортом.

Про це стало відомо під час оперативної наради в Луцькій міській раді 25 листопада.

За словами директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариси Карп′як, 35 звернень, які надійшли на групу оперативного реагування 15-80, стосувалися руху пасажирського транспорту та маршрутних таксі.

Вона зауважила, що надійшли скарги на такі маршрути: № 1, 5, 6 ,9а, 12, 15, 17 а, 18, 25, 28, 30, 31, 47.

Звернення передали на реагування в управління транспорту та зв'язку. За інформацією управління транспорту та зв’язку 5 скарг не підтвердилися, 17 звернень стосувалися роботи маршрутних таксі та 12 - тролейбусів.

Причинами скарг стали поломка транспортних засобів, порушення графіків руху та некоректна поведінка водіїв.

Лариса Карп′як також розповіла про скаргу мешканців району ДПЗ на те, що протягом трьох днів вони не можуть о 7:00 та о 7:30 виїхати в центр, через те, що тролейбуси вчасно не виїжджають на рейси.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
жахлива поведінка в маршрутчіків 47
Відповісти
Не лише на некоректну поведінку можна скаржитися, але й на не дотримання правил дорожнього руху. На минулому тижні я була свідком того, як водій маршрутного таксі № 31 номерний знак АС 48-91 АК мало не збив пішохода на регульованому переході біля маг. «Перлина». Жіночка спокійно переходила дорогу на зелене світло для пішоходів і якби її не окликнули люди – потрапила б під колеса маршрутки. Свідки такого неподобства просто на кілька секунд завмерли від побаченого, а водій преспокійно поїхав далі.
Відповісти
Задрали простоями ьіля варшавки і в центрі по 10 хвилин
Відповісти
Вси такi культурнi стали що не пукнеш заробленому водiю вголос не криючись, i не сплюнеш в салонi.
Відповісти
Маршрут N31, жахливе ставлення, на зупинках не зупиняється, нецензурна лексика в сторону пасажирів. Телефонували на номер "скарги і пропозиції", сказали розберуться, але ставлення не змінилось (((
Відповісти
Уявіть собі кількість скарг, яка б надходила, якщо б можна було з мобільного набрати 15-80
Відповісти
Водії маршруток постіцно розмовляють по мобільних телефонах. Куди дивляьбся ДАІшники?
Відповісти
А Ви б хотiли щоб водii розмовляли з пасажирами, приставали до них?
Вам то понравилось б?
Відповісти
але і пасажири бувають різні :)
Водіям, які вчасно виходять на рейси і добре везуть вдячна ;)
Невдячна, коли не передають здачу :((( Ну передавайте її, будь ласка же!
Відповісти
особливо не вказали 11 і 10 маршрути, які на фінішній прямій починають курити....особливо відрізок від 40го до університету Україна...Там нема зупинок, але ж можна якось посередині ставати, коли люди просять і біля магазину тканин і біля шовкового. Біля шовкового виходить 3 людини , а біля магазину (де доче працює велике і чисельне підприємство) виходить 10...нема зупинки, зупиняйтесь почередині
Відповісти
а штраф за таку зупинку не знаєте який?
Відповісти
ви думаєте тільки за зупинку не на зупинці варто штрафувати? чи за куріння, хамство, порушення правил...чому про це мовчите? якщо штрафувати , то за всі порушення. Та й водії (власники маршутів) б самі могли ініціювати встановлення зупинок, ну щоб не платити штрафи...Хоча не переймайтеся штрафами, на той відрізок нога ДАЇшника мабуть з часів мамонтів не ступала...
Відповісти
Причини скарг і так зрозуміло - а що ви вжили? як покарали?? що зробили, чи ви тільки приймаєте скарги??
Відповісти
водій маршрутки №11 з вигляду під 60 років, номерний знак 4886 - пролікуйте його трішки! ставлення до людей жахливе, при натисканні гальм люди з ніг падають! психічно-хворий
Відповісти
Чому водії не видають білетів? В деяких хоч біля водія лежать і можна взяти, а в маршрутках Санрайзу - ніколи, а запитаєш, то так гляне, як би міг - то вбив. І ще плачуться, що перевезення нерентабельні. Судячи по кількості виданих білетів - повітря возять.
Відповісти
А нащо вам той білет?
Їсти його будете?
Багато грамотних дуже розвелося!
Відповісти