На Волині працівники мерії віддадуть свій одноденний заробіток на армію

На Волині працівники мерії віддадуть свій одноденний  заробіток на армію
Міська влада Володимира-Волинського віддасть свій одноденний заробіток на армію.

Працівники виконавчого комітету та його структурних підрозділів перерахують свій одноденний заробіток для закупівлі теплих речей воїнам АТО, - про це повідомив міський голова Петро Саганюк під час оперативної наради з керівниками установ міста.

Також очільник міста попросив володимир-волинців поділитися теплими речами з нашими військовими, які мерзнуть на блокпостах на сході України, і принести їх в загальноміський пункт прийому допомоги для військових, що діє у приміщенні ЖЕКу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Їм взагалі не треба платити заробітної плати поки не закінчиться війна. Чому ж тоді у нас, рядових держслужбовців, забрали кошти з серпня по грудень на АТО і відправили нас за свій рахунок у вимушені відпустки з серпня і до кінця року? За які кошти нам утримувати сімї та платити комунальні платежі? А начальнички і дальше ходять на роботу.
Відповісти
Що ви мелете? З яких пір депутати місцевих рад отримують зарплату ?
Відповісти
Скільки може старий пень піаритись ? Нехай всі свої щоденні " мзди" віддасть ?
Відповісти
Розберіться спочатку в тому, що написали...Невже у Володимирі депутати за гроші працюють? Там що у Петра свої "закони"?Безтолкових журналістів гоніть в шию!
Відповісти
А хто дав право "князю" за всіх розписуватись? Вже зовсім о....їв !
Відповісти

Та нехай краще оті загребущі депутати города Володимира- Волинського разом зі своїм мафіозо мером Петром Даниловичем повернуть гроші
за те що розікрали на цеглу і матеріали
- казарми військового городка №1 у Володимирі
- гроші за розібрані артсклади вооруженія тоже у Володимирі-Волинському
- за розікрадену комунальну землю
- за пальону горілку і сигарети якими споюють жителів міста
А то бачите, вони віддадуть якісь гроши - копійки з зарплат. А розікрали на мільонни і сотні тисячи доларів
Яке хамство, іздевательство і наруга на солдатами які зараз мерзнуть і вооють з боку міської влади Володимира -Волинського
Відповісти
"Працівники виконавчого комітету та його структурних підрозділів перерахують свій одноденний заробіток..." - про депутатів у повідомленні мова не йшла. Це редактори чомусь поставили такий заголовок, а не журналіст.
Відповісти