Як поселився у Києві новообраний депутат з Волині. ФОТО

Як поселився у Києві новообраний депутат з Волині. ФОТО
Новообраний народний депутат із Волині Ігор Гузь житиме в готелі «Київ» неподалік від Верховної Ради.

Про це депутат, обраний в 19 виборчому окрузі, написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, інформує Четверта влада.

«Звітую дорогі друзі, сьогодні поселився в готелі «Київ». Номер невеличкий але затишний, вид просто прекрасний. В побуті я чоловік невибагливий, тому мене все більше ніж влаштовує», - пише Ігор Гузь і додає фото.

Нагадаємо, що, як писав у своєму блозі журналіст Сергій Андрушко, народні депутати України можуть отримувати компенсацію за оренду житла в столиці або ж проживати у наданих їм кімнатах, зокрема в готелі «Київ».

Раніше повідомлялося, що волинські депутати «відправили у відставку» Ігоря Гузя.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а вартість такого номеру ось сцилка http://www.htl.kiev.ua/accordions/view/polulyuks , бідують УДОТИ..
Відповісти
Цікаво , яка вартість проживання в готелі ? 400грн. за добу? 400*30=12000грн.Іди знімай квартиру за 400грн. як біженець.
Відповісти
друзі, не тіштисі, це для фото, а житиме в пристойній хаті, а не цьому шелтері для студіків.
Відповісти
І цікаво скільки, ми платники податків, маєм плати за цього крику і поистосуванця, якіц в дитті не працював, за його невибаглевість в киіаському готелі? Всіх депутатів позбавити зарплат і будь яких аиплат і пільг. Вибрався депутатом - хай сам поатить за проживання і за свій невибагливий побут
Відповісти
ігор,не звертай уваги на писак. успіхів тобі.
Відповісти
ну в цілому думка правильна, але викладка.... (тут має бути смайлик, який тримається за голову)...
Відповісти
Успіхів, Ігоре!
Відповісти
Прибиральницю з облради візьми з собою вона вміє годинами чекати під дверима ,пока зайнятий ....
Відповісти
оо то таке "незаплямоване" обличчя народного депутата??? позорррр!!!!!!!!!!!!
Відповісти
В луцьку басні людям показував як він бідує і живе в батьківській частині хліва, тут хоть фото пристойні виклав. Я що хочу цому сказати: ГАНЬБА! Альфонс! Марнотрат наших грошей! З таких як він і виростають януковичі!
Відповісти
Кому ще на роботі оплачують житло? Працюєш! от і добирайся на роботу, харчуйся, проживай за власний кошт як і всі працюючі жителі країни. Будь як усі!
ГАНБЬА
Відповісти
От же люди, любого брудом обіллють... Успіхів, Ігоре!
Відповісти
він вже тут успіхів наробив. Знайшли діяча.
Відповісти
а фото з запаскудженим унітазом?))))
Відповісти
ми почуємо - гузяку на гілляку, так воно і буде, от побачите... не ту людину обрали,як можна давати так себе дурити? нічому наш народ не вчиться...
Відповісти
Не довго музика іграла, не довго Ігор танцевал ;-)
Відповісти
"Звітую дорогі друзі......", це все, про що він б**** може прозвітувати???
А де звіт за роботу в обласній раді...???
Відповісти
довольны, избиратели?
Відповісти
Гудзяку на гіляку - згідна, це він винен у смерті Клімчука, добра йому в житті ніколи не буде. Для чого йому депутатство.
Відповісти
а де 14000.00 компенсації на житло кожному нардепу щомісячно. Вони про це мовчать, а цеє і через змі проскакує ледве. "Нова влада для людей"))) Час покаже.
Відповісти
Успіхів і швидкого освоєння проблем України.А всі інші балаболи вперед покажіть шо можите, а не патькати в дописах:-)
Відповісти