Нардеп Ігор Лапін - на роботі. ФОТО

Нардеп Ігор Лапін - на роботі. ФОТО
Сьогодні, 27 листопада, у Верховній Раді VIII-го скликання зібрався новий склад парламенту, аби скласти присягу й відкрити першу сесію.

У соцмережі Facebook новообраний народний депутат Ігор Лапін, який балотувався він "Народного фронту" по Луцьку, виклав декілька фотографій з першого робочого дня.

Нагадаємо, за даними ЦВК перемогу отримав командир другої роти батальйону «Айдар», висунутий партією «Народний фронт», Ігор Лапін, який обігнав Ірину Констанкевич всього на 28 голосів.
Фото зі сторінки Ігоря Лапіна у соцмережі Facebook
Фото зі сторінки Ігоря Лапіна у соцмережі Facebook

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нехай ходять в камуфляжах бо це не відображається на результатах їх роботи
Відповісти
вони у формі а решта у одязі клоунів. тоді буде за логікою людей відображатися робота гардепів)) ну ну... а митницю хтотримає...ех...Лапін лапін..що ж ти робиш ..
Відповісти
нехай ще бронижелет вдіне
Відповісти
Та автомата на плече
Відповісти
клоун!
Відповісти
Лапін досі не розуміє, що після того, як він став депутатом, камуфляж для нього не повинен бути прикриттям його ж бездіяльності
Відповісти
Блін....Оце то КЛОУН....підтримую всіх. а так як Лапін ГОЛОВНИЙ воїн України, то нехай ще одягне каску.
Відповісти
та нехай ходить в чому хоче, аби від тих "походів" користь була!
Відповісти
Оферюга дорвався до влади. Не буде добра в цій державі.
Відповісти
А хто ж обрав його ?..
Відповісти
еремеев красава
Відповісти
Боєць перевіряється перемогами в боях,
депутат перемогами в боях за справедливі закони для своїх волинян і усіх простих і чесних українців.
Відповісти
Лапін не є військовослужбовцем, а отже він не вважається таким, що прикомандирований до Верховної Ради України на строк виконання депутатських повноважень.
Чого у камуфляжі? Національний костюм. Вишиванку можна, то чому б це камуфляж - ні?
Відповісти
Шановна "Нінуле"! Національний костюм: це вишиванка, турецькі шаровари або спідниця в підлогу, чоботи. Ящо Ви надягли вишиванку під кросівки, джинси чи міні то Ви "patriot" - клоун. Такого і таких ж і ми з Вами обрали. Не дивуймося, сумуймо. Немає Вкраїни. Немає слави. Немає героїв в громадянській війні. Є лише скорбота. В ліс тільки не ходіть, патріоти, не псуйте красу природи.
Відповісти
Про національний костюм - звісно, це був жарт.
Відповісти
много таких в форме ходило.где комендатура.пусть со всех ряженых и не военнообязаных форму снимет и отдаст солдатам.АТО не армия а стадо бомжей с евромусорки с оружием
Відповісти
Зніме камуфлюж - і буде як в казці - А король то голий.... Увесь спектакль за гроші Єреми і трохи айдарівських...
Відповісти
Головне гасло Лапіна, яке він виклав у себе у фейсбуці: "Не вс...ремось!" Видно виконати обіцяне не вдалося поки. І що це у нього на камуфляжі за підгузник?
Відповісти
Хто був не чім той стане всім,це вже було,і що воно убоге може зробити
Відповісти
Час покаже. Сумніву немає. Як спасав людей на війні, так і буде робити далі. Після всього цього, люди не зраджують... І по...й, буде він во фракє, как большинство, чи у формі, як побратими.
Відповісти