Луцьку пропонують «затягнути паски» з подачею гарячої води

Луцьку пропонують «затягнути паски» з подачею гарячої води
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пропонує в Луцьку змінити подачу гарячої води.

Про це він повідомив під час засідання антикризового енергетичного штабу в облдержадміністрації 3 грудня.

За його словами, Луцьк – єдине місто, в якому гаряча вода подається 16 годин на добу.

«Луцьк живе не в зовсім економному режимі. Я не розумію, чим це місто відрізняється від інших міст обласного підпорядкування? Там що, люди якісь особливі? Це єдине місто, в якому гаряча вода подається 16 годин на добу. Інші міста подають її на вихідні або по кілька годин на добу у будні. Сьогодні «Луцьктепло» добряче кочегарить. Я відчуваю це по теплу батарей у своїй квартирі», - зауважив Володимир Гунчик.

Очільник області порекомендував Луцьку стати на рівень із іншими містами обласного підпорядкування та змінити графік подачі гарячої води. Подавати воду лише з 6:00 до 9:00 та з 19:00 до 22:00 у будні дні, а в суботу–неділю – цілодобово.

Володимир Гунчик зауважив, що в такий спосіб можна зекономити газ.

«Аналіз по енергозабезпеченню показав, краще мати гарячу воду ввечері і зранку, ніж її не мати взагалі. Я можу тільки радити, але якщо мої пропозиції будуть проігноровані, то я змушений буду шукати варіанти впливу на керівництво міста», - констатував він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А у мене батареї ледве теплі і в квартирі холодно.
Відповісти
Йому ліс треба валити, а не "радити" як керувати містом...На автозаводі вже гівнюк накерувався! Взагалі цікаво, чому він під люстрацію не попав!!!!!
Відповісти
тієї зими? Підтримаємо Сєню з міністрами-іноземцями...
Відповісти
Нема слів від цього ділуха! Мені воду БЕЗКОШТОВНО постачають??!! Я за неї плачу і хочу мати послугу, яку оплачую! Хоче грубернатор смердіти у кабінеті, то хай їде у ліси дрімучі і там відлякує дикого звіра!
Відповісти
Відколи це Луцьктепло кочегарить батареї в Копачівці в резиденції губернатора? Ця нелюбов до теплих батарей сягає корінням щонайменше автозаводу, коли попередні зими в кабінетах температура була приблизно 12 градусів. Зміна директора заводу викликала певні зміни в режимі опалення підприємства, теплі на дотик батареї неначе ковток свіжого повітря. Гунчик пішов і на автозаводі стало тепліше, чого й вам бажаю ;)
Відповісти
як раз на автозаводі досі прохолодно, як і минулого року
Відповісти
думаю з ним пора робити те саме що з Башкаленком
Відповісти
давно пора!
Відповісти
Маразм в "чолов яги" посилюється. Можливо ще і холодну воду по графіку давати порекомендуєте, так тоді електроенергію економити будемо(насоси ж не працюватимуть). Пане голово мені здавалось що голова в людини не лише для того, що б окуляри носити і не розумні ідеї породжувати. Бо такими темпами ви додумаєтесь, що лучани занадто багато дихають....
Відповісти
економічними знаннями навіть не нинішнього губернатора, а багаторічного директора потужного колись підприємства. Він як ніхто мав би розуміти, що для підприємства обсяг ринку і стабільність абонентської бази - ключові показники. Ну поставлю я бойлер, буду платити за електроенергію, як не згорять мережі. Луцьктеплу - збиток, а губернатору все одно головна біль - бо енергетики стануть поганими. В усьому повинен бути економічний, а не популістський, і тим більше не начальницький підхід. Хоч цікаво, як та війна з містом завершиться? Відчуваю, що не в мою, споживача, користь
Відповісти
І в нас в квартирі холодно і батареі ледь теплі
Дитина в квартирі з холодними руками весь час

Як же так?
Ще без води???

Може кожна котельня по-різному працює((
Відповісти
Шановний Володимире, те що ви відчуваєте по своїх батареях не означає що це відчувають всі....
Нам не потрібно рівнятися на інші міста, Луцьк прекрасне місто тож не хай всі рівняються на луцьк
Відповісти
О да у ваших замках точно батереї кочегарять тільки не від котельні!!!
Відповісти
Гунчика до себе додому, мої батареї попробувати. ми в 3х кофтах дома ходимо і в 2х спимо...
Відповісти
То за гарячу воду теж тепер будемо платити з "6:00 до 9:00 та з 19:00 до 22:00 у будні дні, а в суботу–неділю – цілодобово."???
Відповісти
Як же цей радянський комунальний рай забембав *facepalm*
Відповісти
В мене батареi також ледь теплi(при -8надворi бувало +13 в кiмнатi)це нормально гунчик х..йло поганий,а вода "гаряча"24 градуси?!щоб ти з своiми мозгами...
Відповісти
В нас вода тільки у вихідні і то в неділю з 12 год. І куди скаржитись і кому бити морду за таку економію? Замахалась я з каструлями соватись
Відповісти
Перекрийте в будинку Гунчика подачу гарячої води, як в батареї так і в крані.
Відповісти
а коли ту воду встигнуть нагріти? з 9 подача то з 10 буде ледь тепла. чи це економія?
Відповісти
скільки можуть ці недоумки приходити до влади???!!! Його б в ці квартири з "гарячими батареями"......
Відповісти
та пох! відключайте, вона в мене з крана тече практично така ж як і холодна
Відповісти
Гунчик типовий ВАТНИК сссровський номенклатурний патрійний представник. Поки копня під срачину не даси сіра речовинв у ВАТНОМУ мозку не забулькає!
Треба вже розганяти це скупчення ідіотів, що зветься облдерадміністрацією при тому усіх бо хтось жеш цьому комсомольцю нарадив таку дурню городити.
Якщо ми за щось платимо значить ми це отримаємо ! І чому брати приклад з тих кому гірше (райони до слова у гірший стан заганяє якраз тупеньке керівництво області) аби не виділятися ! У нас споживання ресурсів менше бо виробництва менше і населення менше тому і без відключень !
ВАТУ ГЕТЬ !
А Романюку це дзвіночок, що він не голова цеху автозаводу а голова громади, що його обирала і грішки його і його наближених без терміну давності! І коли піде на такі кроки і піддастся тиску то з упевненістю може знімати прапор ЄС бо негідний його!
ПС: Про сміттєві баки також варто памятати усім!
Відповісти
нормально. у Львові були й гірші часи і люди не скиглили.
Відповісти
Запрошую Гунчика до себе додому не тільки провести вечір у "теплій" квартирі. а й заночувати залишу! І покладу його спатоньки біля самісінької "теплої" батареї! Хай погріється!
Відповісти
Нормально. Переживем і це. На Донбасі гірше
Відповісти
У мене на кухні батарея холодна чотири ребра,
в кімнаті сім ребер ледве теплі
Так, що пане, якщо у Вас дуже гаряче то давайте поміняємось житлом
Відповісти
Журналізди! Покажіть в якому палаці живе цей гном Гунчик і чи є у нього 24 години на добу вода.
Відповісти
А на.. р мені буде потрібна вода ввечері, якщо вимикають світло в той самий час? Ще газ почніть по годинах давати, а потім повітря. Самі понагребали всього, що правнукам вистачить, а звичайним мешканцям виживати…
Відповісти
докерувалися....бий жидів - спасай країну
Відповісти
Когось жаба душить і вислужитись хоче.
Відповісти