вхід реєстрація

У Парламенті розділили портфелі голів комітетів. СПИСОК

У Парламенті розділили портфелі голів комітетів. СПИСОК
На нараді керівництва фракцій Ради, яке відбулося 3 грудня ввечері, були затверджені кандидати на посади голів парламентських комітетів.

Список оприлюднила "Українська правда" із посиланням на свої джерела:

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин – Тарас Кутовий (БПП);

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією – Єгор Соболєв ("Самопоміч");

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики – Дмитро Андрієвський (БПП);

Комітет з питань бюджету – Андрій Павелко (БПП) або Олег Ляшко (Радикальна партія);

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування – Сергій Власенко ("Батьківщина");

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи – Микола Томенко (БПП);

Комітет з питань економічної політики – Андрій Іванчук ("Народний фронт")

Комітет з питань європейської інтеграції – Ірина Геращенко (БПП);

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – Андрій Кожем'якін ("Батьківщина");

Комітет у закордонних справах – Ганна Гопко ("Самопоміч");

Комітет з питань культури і духовності – представник "Народного фронту";

Комітет з питань науки і освіти – Лілія Гриневич ("Народний фронт");

Комітет з питань національної безпеки і оборони – Сергій Пашинський ("Народний фронт");

Комітет з питань охорони здоров’я – Ольга Богомолець (БПП);

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки – Микола Мартиненко ("Народний фронт");

Комітет з питань інвалідів та ветеранів - Олександр Третьяков (БПП);

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин – Григорій Немиря ("Батьківщина");

Комітет з питань верховенства права та правосуддя - Руслан Князевич (БПП);

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва – Віктор Галасюк (Радикальна партія);

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України - Михайло Папієв ("Опозиційний блок");

Комітет з питань свободи слова та інформації – Вікторія Сюмар ("Народний фронт");

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму – Артур Палатний (БПП)

Комітет з питань соціальної політики та праці – Людмила Денисова ("Народний фронт");

Комітет з питань транспорту і зв'язку – Ярослав Дубневич (БПП);

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності – Андрій Павелко (БПП) у разі, якщо бюджетний комітет відійде "Радикальній партії";

Комітет з питань податкової та митної політики – Роман Насіров (БПП)

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій – Олександр Данченко ("Самопоміч").

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики – Віктор Галасюк (Радикальна партія).

Окрім того, за даними співрозмовників УП, обговорюється питання про створення певної комісії, яка контролюватиме Міноборони. Її має очолити Семен Семенченко ("Самопоміч").
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 2
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і де це оновлені люди тут присутні? сміх та й годі
Відповісти
Пєтя все під себе загріб, жити по-новому за старими схемами.
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час