Зірваний матч: фанати «Волині» накинулися на арбітра гри з «Металістом»

Фанати луцької "Волині" ледь не вчинили самосуд над головним арбітром матчу 10-го туру чемпіонату України проти "Металіста" - Дмитром Кутаковим.

Вболівальники скандували "суддя - п*дарас" через рішення рефері, а на 88-ій хвилині їхній терпець обірвався, і один із фанатів вибіг на поле із фаєром та побіг до арбітра, - повідомляє ТСН.

Кутаков вчасно втік і сховався від фанатів, які вийшли на поле.

Вболівальників заспокоювали і футболісти, і стюарди. У підсумку останні хвилини матчу не дограли, завершивши гру з рахунком 2:1 на користь "Металіста". Тепер через дії фанатів "Волинь" можуть покарати грошовим штрафом.