Стильний Луцьк. Портрет дня: Юля Хотимчук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Юля Хотимчук
Юля Хотимчук, школярка, 15 років

Сьогодні у рубриці - школярка Юля. Дівчина любить фотографувати, знімати відео, а ще в учасника гурту «Фіолет» вчиться грати на гітарі.

Каже, носить переважно речі у класичному стилі, однак подобаються також різні поєднання зі спортивним одягом. Аби виглядати стильно, дівчина слідкує за модними блогами, зокрема за образами блогерши Соні Есман.

«Вважаю, що дівчина повинна виглядати стримано, стильно та витончено. І що найголовніше – бути жіночною та слідкувати за собою. Якщо, наприклад, дівчина любить спортивний стиль, то вона повинна підбирати все так, щоб все гармонійно поєднувалось між собою та красиво сиділо по фігурі», - ділиться Юля.

Ідеальний зручний образ для дівчини це штани з завищеною талією, кроптоп, легкий плащ, туфлі та цікаві аксесуари.

За словами героїні, дівчина повинна виглядати на свій вік, адже "не потрібно поспішати дорослішати".

На фото школярка одягнена у пальто House, светр, спідницю та чобітки від Top Secret. Образ доповнює сумка, сережки, браслет та перстень.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дівчинка - в стилі сasual і має витончений смак. Наприклад, ніжні та цікаві прикраси, які хочеться розглядати.

Светр грубої в’язки з хомутом вдало підібраний до спідниці. Окрім того, яскравий колір привертає увагу. Гарна спідниця в складки, але її довжина могла б бути трохи коротша, щоб пальто було на рівні зі спідницею. Добре, що дівчина обрала щільні чорні колготи. Взуття не надто масивне, через використання перфорації. За стилем воно поєднується з пальто та сумкою.

Загалом все добре, зауважень немає.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 39
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
загалом дівчина гарна, але так ходить кожна друга дівчина у нашому місті. хочу зазначити що прикраси дійсно класні. а так собі звичайна школярка. ДІДУХ! це школярка!!! треба трохи думати про " обліко морале" наших учнів.
Відповісти
прикольна, тільки один мінус - фіолетові вчителі....
Відповісти
Гарненька дівчинка,в її віці хоч мішок одягни,то буде виграшно за рахунок юності.Якогось стилю я не побачила.Згідна з KALIPSO,що так одягаються багато дівчат.Бурі емоцій немає.
Відповісти
мішка-дуже смішно
Відповісти
Ну звичайно ж луцькі брови!
Відповісти
Рахую, що то мiнiмалiзм.
Відповісти
Як виросте матиме шалену популярність серед хлопців)
Відповісти
Вамп, а які ж брови вам потрібні?
Відповісти
Більш схожі на природні, а не як в акторки, яка гримується так, щоб було видно з останньогго ряду.
Відповісти
згідна з kalipso... не спідницю коротшу, а пальто на см 5-10 довше!!! дівчинці ж 15 років!! Красуня!!!
Відповісти
Я думаю, що і зараз вона шалено популярна серед хлопців. Гарна, мила дівчинка.
А от за фіолетового вчителя, то НІЗАЧЬОТ))) (просто не люблю той гурт)
Відповісти
Все класно))) В такому віці вже має свій смак! І далеко не всі так одягаються(вона все гарно підібрала).......Згідний з "професором"..."Рахую, що то мiнiмалiзм."
Відповісти
полистав її аск.фм - типовий школотрон, ахаха і ахаха, нічого крім милого личика...
Відповісти
судиш по аск?зрозуміло
Відповісти
Просто цей фіолетовий вчитель любить 15-ти річних!!!!
Відповісти
Для чого Дідух дають коментувати стиль інших людей!Вона ж немає смаку!
Відповісти
до чого тут вчитель,з мухи слона робите
Відповісти
А брови, як волоки: одна брова варта вола, а другій і ціни нема.
Відповісти
Брови - жах,Юля, вони тебе старять...що за мода пішла, ну не гарно.....
Відповісти
Юлю, не звертай уваги на думки таких от "експертів" щодо твоїх брів, бо вони в тебе не просто чудові, а роблять тебе неповторною. Інакше ти була б просто гарною дівчинкою, яких багато.
Відповісти
НУ ДЕ Ж ТУТ ДІДУХ ПОБАЧИЛА ХОМУТ???
це "горло" светра, і не більше.
Бісять такі великі "горла".
Відповісти
Нормальні брови,не татуажні,можливо так фотографія передала їх просто.Все нормально у неї,стримано.
Відповісти
бровки брівоньки.....
дівчинка молода,легко піддається впливу. хтось їй сказав що так модно і вот результат як то кажуть на ліцо. в самому прямому значенні цього слова
такі гарні виразні очі і таке чудо зверху.
Відповісти
все добре
Відповісти
а що,брови мають бути тоненькими лініями?ви повинні оцінювати ,як вона одягнена!
Відповісти
Дивно, у Луцьку тільки одні художники, музиканти, арт-дизайнери і т.п. Бути сином або донькою "рабочих и крестьян" вже не модно.

А школярка виглядає як НЕшколярка… чи то лінзи не протер…

А може думки в голові грубі … А може спідниця в неї пафосна… А може вона вже жінка, а не школярка…? А може лінзи не протер…

Відповісти
Петро, ти зазрісний задрот), просто напросто
Відповісти
Мені завжди була важлива думка людей, які слово "суд" пишуть з трьома помилками і в кінці ставлять апостроф.

Ти не відповідаєш моєму інтелектуальному рівню… Це все одно, що пояснювати коту чому я щоденно змінюю одяг, а він линяє декілька разів на рік…

Але ти і так не зрозумієш…
Відповісти
петя, видихай) не сміши, рабочє - крестьянский ти наш..)
Відповісти
Петро,,ви дівчину в житті не бачили і не знаєте,а по фото судите,то протріть лінзи!!!.
не говоріть дурниць
Відповісти
Пояснюю для Вас "що"!

Для того, щоб спростувати якісь твердження, потрібно навести відповідні доводи. А Ви просто сказали, що я не правий, але не довели мені чому саме я не правий.

Тим саме Ви підтвердили мою правоту…

Аргументація важлива… якщо Ви це зрозумієте…

А дівчатка-підлітки, які хочуть бути дорослішими і включають форсаж щоб обігнати реальність і долетіти до майбутнього зазвичай потрапляють у ДТП з відповідними наслідками (рання вагітність, спроби суїциду, формування розпусного світогляду і т.п.). І ці наслідки можуть перетворити гарну квітку на "смердючу полову".

Мода у 15 років = секс у 80 років. Трохи дивно, чи не так?

"Береги платье снова, а честь смолоду!"

Аргументація важлива… якщо Ви це зрозумієте…
Відповісти
думай,що говориш,вона нормальна дівчина,і нікуди не спішить,якщо не знаєш її,то не говори.
Відповісти
"Анонім", - корінь від якого слова? ))))

По-перше, я не говорю, а пишу, а по-друге, я спочатку думаю, а потім пишу.

І спеціально для тебе "анАнім", відповідно до ст. 34 Конституції України, кожен має право вільно використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Цікаво тобі напевно… ))))
Відповісти
Петро,вам,напевне,дуже цікаво з самим собою вести бесіду.Вже не знаєте до чого вчепитись,а головне думаєте,що найрозумніший.
Відповісти
Я з Вами згідний, я найрозумніший...)))
Відповісти
Вам пишеться з великої букви... ))))
Відповісти
Ну тоді, Петро,Ви теж навчіться слідкувати за комами) Не солідно такій мудрій людині як Ви не знати правил пунктуації. А ще беретеся інших виправляти.
А дівчина і справді симпатична та стильна.
Відповісти
"Справедливе" зауваження)) щодо пунктуації.

Але я зрозумів, що з усім іншим "Справедлива" згідна.

От вже і однодумців маю…)))

Мудрий і "Справедлива", - оце так тандем )))

Ми поведемо своїх однодумців "Per aspera ad astra". Ми будемо служити Вкраїні, працювати для людей, жити наче востаннє…))))))))))))))))))))

Відповісти