Стильний Луцьк. Портрет дня: Nu Korс

Стильний Луцьк. Портрет дня: Nu Korс
Nu Korc, сушист, 21 рік

Сьогодні у рубриці - кулінар, а за покликанням музикант. Хлопець, який має псевдонім Nu Korc. грає у молодому рок-гурті Way West.

Розповідає, що носить одяг у стилі рок, металкор.

«Я займаюсь музикою, мені подобається рок стиль, тому так і одягаюся. Не зважаю на думку оточення, а просто ношу той одяг, який припав мені до душі», - зазначив хлопець.

Герой рубрики вважає, що людина повинна мати свій стиль та одягатися стильно, адже це показує її внутрішній стан.

На фото хлопець одягнений у косуху, кофту, штани Jack & Jones, черевики Кeeperwam. Образ доповнює шарф, шапка Sanjek.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

У нашого героя буденний образ з натяками на рок-стиль. Такий собі стандартний образ рок-музиканта: косуха, кофта з викладеним капюшоном, темні штани, шапка.

До штанів зауважень немає, адже це прості чорні джинси. Шапка теж звичайна. Акцентом в образі є яскраве взуття. Також атмосферу певного рок-стилю передають тунелі у вухах.

Загалом коментувати немає чого, так ходить вбрано півміста.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Також атмосферу певного рок-стилю передають тунелі у вухах.
Мда дідух рубить як в шмотках так і в музиці
Відповісти
"Загалом коментувати немає чого...." то може варто взагалі забрати коментарі дизайнера, якщо не має чого сказати, то про який дизайнерський смак можна говорити, або замінити експерта рубрики. здається мені дизайнер, має вказувати на переваги/недоліки образу, зазначити як його можна покращити, які акценти поставити
Відповісти
ну ніякий(((
Відповісти
Автомата йому в руки, і на схід його в АТО!!!
Відповісти
тількі після тебе розумник
Відповісти
люди хоч хтось бачив взагалі справжнього рок музиканта???!!! де в одязі цього хлопця рок?! у мене теж ж косуха, чорні джинси та шапка, але це не означає що я рок музикант(хоча до музики маю дезпосереднє відношення). не можна вдягнувши куртку-косуху сказати я рокер! Рок це душа. до речі черевики геть не з цієї опери.загалом хлопець симпатичний і не більше... ДІДУХ! засумувала? я знаю причину...
Відповісти
Черговий "бог моди" в чергових "шмотках". Такий собі ніхто, але музикант за покликанням… Звуть якого "ніяк", але має псевдонім…

Або я з Марса або Луцьк не такий вже і стильний, а звичайне провінційне "містечко"… Але напевно я все-таки з Марса…
Відповісти
фотограф волиньпост нефор чи що? хоть колись буде хтось дійсно стильний??чи в Луцьку вже немає нормальних?
Відповісти
Можливо Вас в наступний раз? То покажете нормальних і стильних.
Відповісти
Навіть не знаю, чи сваритися з Дідух чи ні. Напевно не буду. Адже місто Луцьк є провінцією країни з дуже поганими показниками у багатьох важливих сферах. Можливо це і є наша вершина. Можливо у рубриці "стильний Мілан" дещо інші герої, коменти дизайнера, і читачів. Отже, гадаю ця рубрика в повній мірі відображає де і ким ми є насправді. Як би гірко мені від цього не було.(плачу)
ЗАВІСА
Відповісти
Мудро.
Відповісти
прикрольний
Відповісти
прикрольний
Відповісти
Ваш черговий "стиліст" хворий. І дуже тяжка недуга. На голову.
Відповісти
Шановна редакція, просимо замінити модельєра - дязайнера,оскільки вона не є професіоналом свого діла і читачам вона не подобається. Надіюсь візьмете це до уваги. Дідух-на пенсію
Відповісти
Петька) хороший такий)
Відповісти
тут обсирають диванні експерти майже всі так шо Ето НОРМА. абіжені судьбою.
Відповісти
нам в батальйоні саме такіх стиляг не хватає. не переживай в нас скоро ротація
Відповісти
нам в батальйоні саме такіх стиляг не хватає. не переживай в нас скоро ротація
Відповісти
Також атмосферу певного рок-стилю передають тунелі у вухах.

АХАХАХАХААХАХАХАА
ахахахахахахаха
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Відповісти
"Розповідає, що носить одяг у стилі рок, металкор."
Мені нічого додати.
Відповісти
Симпатяжка! :)
З першого погляду складається приємне враження, хоча ми і не знайомі.
Відповісти
По-1, що це за одяг такий металкор?)) Розкажіть, будь ласка, я теж таке хочу)"Буденний образ з натяками на рок-стиль"? Натяки? Дуже розумний текст.
По-2, хіба ви не обираєте до цієї рубрики стильних людей? Тоді чим ця фраза взагалі обумовлена "Загалом коментувати немає чого, так ходить вбрано півміста"?
Відповісти
Чмошнік, хіба це пацан...хх....о якесь
Відповісти
аа, ахах, Пєтюня) харош)
Відповісти